Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jejciu caly dziem nie tutaj nie bylo !
Ale z tel. zaglosowane no i teraz na kompie dopiero, dzis jakos tak ehh... brakowalo czasu na ten komputer 🤨 🤨 Ola tyle chce.... 😲 😲 😲 😲 nie wyrabiam juz czasem 🥴 🥴 az sie boje co bedzie jak zacznie chodzic.
Bo dzis caly dzien chciala siedziec ! 🥴 i siedziala 🤨
Mam foty !


Ehh a tak przy okazji to myslalam ze juz tutaj dzis nie zagladne bo wychodzilam z lampem z kuchni i spadl mi na ziemie 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

caly dzin prawie spedzilismy na dworze co za pogodaaaaaaaaaa suuuuuuuuuuppppppeeeeeeeeerrrrrrrr az sie chce zyc 🙂
glosik oddany no i ewunia prowadzi oby tak dalej 🙂
ide cos zjesc bo mnie ten spacer wyglodzil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo dobrze... dzis cos taki nerwowy ejst 😁 wszedzie go pelno:P A raczkuje... hmm do tylu .. a do przodu robi nie cenzuralne na ten wiek ruch 🤪 ahha mam nagrane na filmiku ale glupio pokazac bo jak kto to zobaczy to powiedza ze jakas zboczona jestem albo dziecko molestuje.
Nie umie girkami na przemian isc:p

A my na spacerze tez duzo bylismy i zaraz idziemy znowu 🙂
A ja poluje na jakas kurtke... bo ta moja z kicikiem zrobila mi sie za duza- bo schudlam... i nie wiem czy jej nie sprzedac i kupic 2 inne czy aby jedna.... bo oczywicie KArol mi nie chce doradzic 😮
Ale to nie rozmowa na teraz:p

ide ..bede jakos wieczorkiem...
ELA a Ty mi napisz skad zes masz ta kurtke:P ehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Noo dobrze... dzis cos taki nerwowy ejst 😁 wszedzie go pelno:P A raczkuje... hmm do tylu .. a do przodu robi nie cenzuralne na ten wiek ruch 🤪 ahha mam nagrane na filmiku ale glupio pokazac bo jak kto to zobaczy to powiedza ze jakas zboczona jestem albo dziecko molestuje.
Nie umie girkami na przemian isc:p

A my na spacerze tez duzo bylismy i zaraz idziemy znowu 🙂
A ja poluje na jakas kurtke... bo ta moja z kicikiem zrobila mi sie za duza- bo schudlam... i nie wiem czy jej nie sprzedac i kupic 2 inne czy aby jedna.... bo oczywicie KArol mi nie chce doradzic 😮
Ale to nie rozmowa na teraz:p

ide ..bede jakos wieczorkiem...
ELA a Ty mi napisz skad zes masz ta kurtke:P ehehhe

Z takiego gówniatego sklepu...Bazrówka no 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam nerwa dziewczyny!
byliśmy na spacerze, było super bo pogoda cudna, nogi znowu chodzą do dupy!
ale! na sam koniec podeszłam po picie do osiedlowego tesco, kupiłam jeszcze jogurty i coś tam jeszcze i podchodzę do kasy. była jedna kasjerka. i mnie zagaduje, że fajna pogoda, ale chyba będzie padać, a ja że no bo tak duszno, a ona że nie wie czy myć okna, a ja że też się zastanawiam. a ona że tutaj musi umyć. i w czasie tej rozmowy daje jej 200zł, bo tylko takie miałam i ona mi wydaje. gadka szmatka. ona mówi dziękuje i wydaje mi do stówy. i gdybym nie była przytomna i uważna że dałam jej 200zł to tak by zostało. i mówie tej pipie że dałam 200zł a ona 'aaa faktycznie'. dziwka!! na 100% chciała mnie obciulać, nie wierze że nie! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela mi się ta Twoja kurtka też podobała 🙂
tym razem musze jakąś na wiosne sobie kupić, bo mam tylko taki płaszczyk, a ten do wszystkiego nie pasuje.
gdzie ja mieszkam że tu nie ma ani fajnych lumpów ani bazarów??? nosz kurde 😉
a czemu na Franka masz nerwa??

Loli moja to już tylko siedzi...jak leży to się wścieka i próbuje podnieść, albo od razu na brzuch i pełza mi... 🙂 zaczyna się dziewczyny, zaniedługo od latania za dzieciakami ręce nam się wydłużą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez sobie musze kupic jakas taka kurteczke , bo wsumie mam ale to taka wiatrówka prawie do moich dresów, bo to dzinsów to ona srednio pasuje :/


Ehh Agus masakra, az sie boje co to sie bedzie dzialo.... 🥴 🥴
Ja sie tylko modle ze jak Ola zacznie chodzic to nie bedziemy juz tutaj mieszkac :/
Bo ja sie chyba powiesze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga tak o tym myślałam. ale patrz: potem będziemy mówić: co będzie jak pójdą do przedszkola, co chwile jakieś choróbsko, potem co będzie jak będą je chłopcy ciągnąć za włosy, a potem co będzie jak sobie facetów znajdą i kurde będą się chciały chajtać 🙂
haha więc jak to się ma do tego że zaczną chodzić? 🙂 pikuśśśś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Aga tak o tym myślałam. ale patrz: potem będziemy mówić: co będzie jak pójdą do przedszkola, co chwile jakieś choróbsko, potem co będzie jak będą je chłopcy ciągnąć za włosy, a potem co będzie jak sobie facetów znajdą i kurde będą się chciały chajtać 🙂
haha więc jak to się ma do tego że zaczną chodzić? 🙂 pikuśśśś


ufffff duzo tego !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi obiad robi właśnie Mich....tzn żadna filozofia bo tylko podgrzewa, bo ja po tym spacerze padam 🙂
dużo dużo...a o ilu rzeczach jeszcze nie wiemy.

Loli a Ty za 7 dni osiemnastkę będziesz miała 😜 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...