Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No on tak na jak jest przeziebiony a normalnie nie wiem ile....
bo mu nie badam bo po co....
Z nami jak Ci to jak kaloryferek grzeje....
ale jak sam to ejst lodowaty, mimo ze ma body z dlugim rekawem i pajaca...spi pod kocem i koldra- i mysle ze wina jest tej pierdolonej koldry ze silikonu- co mi babka w sklepie mowila ze jest dobra.......... 🤢

nie wiem... On i tak praktycznie spi z nami 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to racja, juz nie pierwszy raz to od Ciebie Agus slyszymy że nie do końca są poinformowani. nie wiem, może to też przez bariere językową, że nie masz jak ich zapytac?! no bo jak ona może Ci powiedzieć że wie co to jest ale Ci nie powie?? no ha ha ha jaka śmieszna pani 😮
moja tak się rzucała jak jej było niewygodnie...ona np nie zaśnie na samym prześcieradle! nie ma szans. musi mieć pod sobą koc albo kołdrę...spróbuj, może pomoże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuuuuuurwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaa macccccccccccc!!!!!!!!! pierdolone korkiii... wyjebaly sstandardowooo 😮 i oczywiscie kurwa musialam przelozyc je... i huj iskry ze skrzynki.... 😠 😠 😠 😠 😠
jak ja sie ciesze ze sie z tad wyprowadzamy to jest niepojete!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
no to racja, juz nie pierwszy raz to od Ciebie Agus slyszymy że nie do końca są poinformowani. nie wiem, może to też przez bariere językową, że nie masz jak ich zapytac?! no bo jak ona może Ci powiedzieć że wie co to jest ale Ci nie powie?? no ha ha ha jaka śmieszna pani 😮
moja tak się rzucała jak jej było niewygodnie...ona np nie zaśnie na samym prześcieradle! nie ma szans. musi mieć pod sobą koc albo kołdrę...spróbuj, może pomoże...


Aga to nie jest kwestia zasniecia... bo spac to on si jak go przeloze.. i zasnie tez sam... ale no nie wiem.. czy mu zimno czy jak... ☺️ ☺️ ostatnio do szczebelek sie przytulal.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
no to racja, juz nie pierwszy raz to od Ciebie Agus slyszymy że nie do końca są poinformowani. nie wiem, może to też przez bariere językową, że nie masz jak ich zapytac?! no bo jak ona może Ci powiedzieć że wie co to jest ale Ci nie powie?? no ha ha ha jaka śmieszna pani 😮
moja tak się rzucała jak jej było niewygodnie...ona np nie zaśnie na samym prześcieradle! nie ma szans. musi mieć pod sobą koc albo kołdrę...spróbuj, może pomoże...


Tak Agus ale B umie perfekt a wiec on sie zawsze pyta ! a wiec co ?

Ehh no dalam jej wczoraj moja podusie ! a ona taka jest wiesz, jak sie glowe polozy to sie wpada do niej i z obu stron jak by jest buzi ! wiesz o co chodzi ? to spala juz bardziej spokojniej.
Ja tez chcialam Anulka wczoraj z nia spac ale sie balam bo ona kompletnie z nami nie spi ! a po drugie mam takie male lozko ze musiala bym z B spac w jednej pozycji jak by Ola z nami spala 🤨 a po drugie bala bym sie ze spadnie gdzie z lozka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loli nasze lozko ma 120 cm... kazdy na boku my przytuleni z marcelem i tak cala noc 😜
dzis dam ma tez moja poduszke albo bluzke...... zeby mna pachnialo mu bo przeciez.... 🤨
Ale on jest taka przylepa....
nalepka moja 😘


aaaaaaaaaa 🤪 wczoraj byla tesciowa.... i on nie chcial u niej siedziec... czaicie??? 1 raz.. nie chcial do mnie rece wyciagal co ona chciala sie wyglupiac z nim to on na mnie 😜
za kudly ja targal a zza jej glowy na mnie sie gapi i sie cieszt 😜PPPPPPPPP 🤪 🤪 🤪 🤪
MOJ SYNUS 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałam te google chrome...fajna, ale musze się przyzwyczaić...ale przynajmniej wszystko działa 😲

hehe Iw, moja to już do rożka się nie zmieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...