Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agus oczywiscie zagłosowane, ja zaraz na praktyki, poźniej z mała do szczepienia.
yyhhh już jestem nieszczęśliwa 😞
No ale trzeba
Miłego dnia babuchy pierdziuchy paskudniaki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉

My od rana kaskadeke trenujemy 😜 heh
Pogoda sie spsola... i puki co w domu siedzimy a potem na spacer i nocke do tesciow 🙂

Maly mi sie tak rozpedza do raczkowania ze predzej bedzie skakal z miejsca w dal niz przebieral girkami 😜 heh


oo jakie smieszne dzieciaki znalazlam:P
takim to fajno zawsze ejst z kogo sie posmiac 😜
http://www.youtube.com/watch?v=sPKnhbWyYdY&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś to poszalałyscie ze hoho 😜
nie długo to jedna stron bedzie 😜
u nas ok 😁
wróciłąm nie dawno i mam mały zapernicz 😜
ehhh 😉
głosik oddany 🙂
Trzymam kciuki za Ewcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem cały czas, ale co mam pisać do siebie? 🙂

teściowa była przyszła z mojej szwagierki córeczką a ta kurde tak mnie drażniła, non stop o coś pytała, ona chce grać na komputerze i koniec. mówie że nie, bo jesteś u mnie w gościach, a ona ale ja chce. a ja że nie. asertywność ćwiczę chyba 🙂 później przewróciła pokój Ewy do góry nogami....ona chce aparat porobic zdjęcia, ona chce tamto...masakra 🙂
tesciowa się rozsiadła, kawe sobie piła, powolutku....echh nie lubie takich wizyt niezapowiedzianych!
a teraz Ew szaleje 🙂 w sensie coś jej ciągle nie gra...i brak apetytu! jutro do lekarza
aha, bo złapałyśmy siuśki rano 🤪 na Asi sposób hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa jesteś i do mnie nie gadasz ;D
O tYYy 😜
a w dupe klapsiocha byś nie chciałą 😜 ?
My jeszcze nie łapaliśmy siusków a kupiliśmy fajny nocnik foke fioletową 😁
więc czas zacząc nauki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt mi nie powie że chłopcom nie jest łatwiej złapać siusie! kurde ale kombinacje alpejskie były, a suśków na 3 milimetry 🙂
foke? wow pokaż? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...