Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja se nie wyobrażam jak on zacznie chodzić ;D
ja juz za nim nie nadązam ;p
Loli bo ja rzadko kiedy biore aparat 😜
nie fotogRAFUJE GO 24 NA H 😁 bo nie miała bym czasu na zabawe z nim :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ANiu a dopiero taka młoda jestem 😁 ehh co bedzie za kilka lat albo przy drugim dziecku 😜
Loli Ania napewno nie miała tego dosłownie na mysli tylko w żartach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
No ANiu a dopiero taka młoda jestem 😁 ehh co bedzie za kilka lat albo przy drugim dziecku 😜
Loli Ania napewno nie miała tego dosłownie na mysli tylko w żartach...


Dosik a czemu ty ja usprawiedliwiasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
Bo nie potrzebnie konflikty się tworzą...


e tam konflikty !
Wiesz co, mi sie wydaje ze czasami ludzie zabardzo maja zbyt duze o sobie mniemanie 😉 ale co tam... takie wiesz to rozdarte ale jak siedzie to przykuli ogon i siedzi cicho 😉


Buzka dla Kacperka 😘
Ja lece Olenke wykapac 😉

A puzniej kolezanka nachwilke wpada !
A puzniej dzialanie 😁 punktowanie ! 😁 😁 😁 😁 😎 😎 😎 😎
Dosik trzymaj kciuki zeby Ewunia wygrala ;* i jak masz jakis znajomych zeby mogli zaglosowac to poprzesylaj im linki 😉
Agaa sie napewno ucieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie rozgadane i nie przykulam ogona jak jestes tylko nie mam ochoty miec z takimi ludzmi stycznosc.
zadzierasz ciagle i szukasz zaczepki.
Po 2 nie mam tak z glowa zeby siedziec 24 na H przed kompem, a najwieksza "obraza komunalna to jestes TY."
Mam wyjebane na twoje gadanie.



i niech forum oddycha Twoim powietrzem ile wlezie... byle zeby z tej trucizny szybko nie umarlo.












:* dziewczyny i zdrowka:*






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
Nie rozgadane i nie przykulam ogona jak jestes tylko nie mam ochoty miec z takimi ludzmi stycznosc.
zadzierasz ciagle i szukasz zaczepki.
Po 2 nie mam tak z glowa zeby siedziec 24 na H przed kompem, a najwieksza "obraza komunalna to jestes TY."
Mam wyjebane na twoje gadanie.



i niech forum oddycha Twoim powietrzem ile wlezie... byle zeby z tej trucizny szybko nie umarlo.












:* dziewczyny i zdrowka:*








znowuu...
zajebiście 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...
Normalnie jak widzę coś takiego to ąz mi się nie chce wchodzić na to froum...
A bez niego żyć nie mogłam
Naprawde nie jest fajnie
AGus pomagam jak mogę!!!!
Naprawde
postaram się, żeby Ewusia wygrała 😘 😘 😘 😘
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...
ale Ela ma racje...mi też się odechciewa tu wchodzic... 😞
a Loli w dupe dostaniesz zaraz! co to kurwa za hasła???

Anka a Ty to pierdol, się przejmować będziesz!!
no nie no dziewczyny, dajcie sobie luzu....
bo się odechciewa serio... 😞

dzięki że pomagacie:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zajrzalam by sie usmiechnac jak zawsze a tu czlowiek tylko dola lapie. Wiecie co? Jak chcecie sie poklocic to idzcie w cholere na gadu czy gdzie indziej i nie psujcie innym humoru!!!! Naprawde przez to coraz rzadziej sie tu zaglada i nawet pisac sie nie chce!

Ja znow cala zarzygana jestem. Kuba ma taki kaszel ze az zwymiotowal. Teraz padl z wykonczenia. Syrop nie pomaga. Smaruje mascia majerankowa klatke i nos, zrobilam mu inhalacje z wody i kropelek oil olbass i nic. zadnego efektu. Co chwile sie budzi z kaszlu.
Kurde a najgorsze jest to ze jak pojde do lekarza to kaza przyjsc za 7 dni jak nie przejdzie i nawet go nie zbadaja.
Czy mu to wszystko kiedys przejdzie? Ile ma cierpiec. Rozkladam rece i ryczec mi sie chce.
A do tego to forum robi sie bardziej dolujace niz to wszystko. To juz nie to samo, ze mozna bylo wejsc poradzic sie i posmiac.
Ech wsciekla jestem! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się wściekam! ni ewiem czy to problemy spowodowane dziećmi? niewyspanie, stres? brak kasy i inne prob lemy zdrowotne to powodują? że juz nie jest tu jak kiedyś....

coś z tym trzeba zrobić dziewczyny, bo ja sobie dnia bez Was nie umiem wyobrazić 😞

kurde ten Kubolek mały 😞 co mu dzidziusiowi jest? jak nie urok to sraczka cholera no 😞 Iwwa może chcesz coś z PL? jutro idę na miasto to bym kupiła i poleci do Ciebie co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Dziewczyny szkoda ze nie potraficie uszanowac tego ze inne chcialyby utrzymac to forum tak zgrane i rozumiejace sie bez slow jak kiedys. Nie psujcie nam tego!


Iwwa wydaje mi się że to Loli dzis zaczela sie czepiać nie wiem czego podczas mojej rozmowy z ANią, a napisałaś w liczbie mnogiej że psują coś razem. ANia pisala normalnie nic na Loli nie wygadując 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh poprawa humoru na :
http://www.brzuszek.net/forum,odp_pazdziernik_2011_startujemy,335,639064.html,str=0#728057
😁 😁 😁 z chęcią bym jej coś napisała, że jak ją wkurza to może zagłosować na kogo innego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...