Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam i pozdrawiam wszystkie wrzesniowki i ich szkrabki
Sorki ze tak wpadam bez zaproszenia 😜 ale mam pytanie odnosnie oslonki przy antybiotyku dla malucha. Dostalismy LacidoBaby i maly za cholere nie chce tego pic rozpuszczonego w wodzie szczerze jest ochydne i sie nie dziwie 😮tylko moze ktoras z was to podawala w jakis inny sposob do mleka czy cos bo juz nie wiem czy moge mu tak podac czy nie
z gory dzieki na odp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martuś witaj kup w aptece Lakcid sa to ampułki rozpuść z wodą lub mała ilością herbatki moje dzieci to uwielbiają 🙂Wpadaj kiedy chcesz jak co to pytaj!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly no wlasnie sie zastanawiam czy moge bo niby tam jest napisane ze w wodzie ale tak to on tego w zyciu nie wypije sprobuje z herbatka albo soczkiem ostatecznie do mleka mu przemyce 🙂 a jak nie wypije to chyba strzykawka pojdzie w ruch i na chama bo co zrobie:/
Ok nie zawracam wam dupek :0 pozdrowionka dzieki za rady 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na diecie ale nie dukana bo karmie i choruje na nerki a przy tej diecie siadaja nerki nie zapomnij duzo pic,ja mam diete montiniaca można stosować karmiąc i będąc w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu kup sobie cos takiego 😉
http://www.google.com/imgres?imgurl=http://wyspa-dzieci.pl/wp-content/plugins/yet-another-photoblog/cache/picture_65.apzn83a9leokg8w40csgcwgk8.6ylu316ao144c8c4woosog48w.th.jpeg&imgrefurl=http://wyspa-dzieci.pl/%3Fp%3D573&usg=__KCyenrbyaMOY3qUdl5ORfdo4veE=&h=554&w=414&sz=19&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=bnypH0k8VnfZKM:&tbnh=146&tbnw=107&ei=jdqSTbzcLcSt8AOUzeTpAw&prev=/images%3Fq%3D%25C5%259Bpiworek%2Bdo%2Bspania%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D589%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=124&vpy=48&dur=718&hovh=260&hovw=194&tx=114&ty=146&oei=jdqSTbzcLcSt8AOUzeTpAw&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta wracajac do tego priobiotyku to ja polecam Dicoflor mozna go dodawac do kazdego rodzalu picia 🙂
ide dalej pracowac bo cos mam dzis dobry dzien na to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski nie potrzebujecie?
http://www.brzuszek.net/forum,sprzedam,17,383815.html,str=0
My niedługo jedziemy na wioskę szykować domek i obiadek na powrót mamy. W sobotę lub niedzielę wrócimy najprawdopodobniej 🙂 więc baj baj miłego weekendu itp

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA i walczcie o naszą Ewcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perelka napisał(a):
tak na diecie ale nie dukana bo karmie i choruje na nerki a przy tej diecie siadaja nerki nie zapomnij duzo pic,ja mam diete montiniaca można stosować karmiąc i będąc w ciąży 🙂


Perełka czy Ty chcesz ważyć 55 kg?
Ile masz wzrostu?? 😮 😮
Kurde ostatnio non stop słysze, że za dużo waże itd...
wnerw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Perelka napisał(a):
tak na diecie ale nie dukana bo karmie i choruje na nerki a przy tej diecie siadaja nerki nie zapomnij duzo pic,ja mam diete montiniaca można stosować karmiąc i będąc w ciąży 🙂


Perełka czy Ty chcesz ważyć 55 kg?
Ile masz wzrostu?? 😮 😮
Kurde ostatnio non stop słysze, że za dużo waże itd...
wnerw.


Mi sie przytylu strasznie :/ w spodnie ledwo co wchodze :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
u nas nocka jak najbardziej oki 🙂 Cala noc przespal. I nawet dalam go do koja bo mialo byc sioperzenie tylko ze mnie wkurzyl wieczorem wiec nie bylo 😞
Kuba na noc i nurofen i syroo na kaszel i masc majerankowa i krople do nosa i kropelki oilbass. I elegancko spal, katar i kaszel mu nie przeszkadzal. Dopiero nad ranem nos caly zatkany.
Teraz tez mu to wszystko dalam i proboje zasnac, chociaz kaszel mu przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli kup plyn do kapieli i krem-balsam do smarowania. U nas sie juz to nie rozchodzi odkad uzywamy, powiem Ci ze po pierwszym uzyciu bylo widac efekty. Te placki zbladly, nie sa takie szorstkie i sie pomniejszyly. Generalnie zostala resztka. Teraz go 2 dni nie kapalam bo chory jest tylko go kremem smaruje. Jedyny minus tego ze drogie i ladnie nie pachnie. Ale najwazniejsze ze dziala. A skora tez ladnie nawilzona po tym. I nie zdziw sie ze to sie w ogole nie pieni w kapili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...