Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Acha Loli, ja pralam wczoraj w tym proszku fairy non bio, dolalam troszke takiego Ariela co sie w pojemniczku do pralkii wklada z plynem taki na plamy i powiem Ci ze elegancko wypralo. A pieluchy mialam strasznie zasyfione po rzyganiu i ubranka ktore sie wczesniej nie spraly od marchewki czy czegos to jak nowka. Ten plyn tak dziala. W Wilkinsonie byla ostatnio promocja na ten plyn za 2 litry jakies niecale 2 funty. A dopiera ze galy wychodza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
takie cos widzialam http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.farmaestilo.com/documentos/imagenes/oilatum.jpg&imgrefurl=http://www.farmaestilo.com/catalogo/producto.php%3FidProduct%3D771&usg=__0jtpH1bgNLzNHPm5vJRRstLpG3w=&h=300&w=300&sz=21&hl=pl&start=0&sig2=g3FBTKP_j3YiF3NaZWkLqg&zoom=1&tbnid=I-hKTGVBI40uaM:&tbnh=153&tbnw=149&ei=XfmSTdyOE4Wu8gPcwN3pAw&prev=/images%3Fq%3Doilatum%2Bjunior%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D589%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=687&vpy=69&dur=8328&hovh=225&hovw=225&tx=187&ty=154&oei=XfmSTdyOE4Wu8gPcwN3pAw&page=1&ndsp=25&ved=1t:429,r:5,s:0


a jak wyglada balsam ? bo nie widzialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś ja mam 157 cm ☺️mała jestem a ważyć chcę tyle bo przed ciążą tyle ważyłam w sumie 54kg po tamtych dzieciach tyle schudłam i teraz też chcę. A przed ciążami ważyłam 56kg 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 stron od wczoraj jakoś mało 🤨
U nas wsio ok 🙂
dziś byliśmy znów na długim spacerku bo pogoda jest przepiękna 🤪
Nagrałam małemu duuuużo piosenek dla dzieci jakbyście widzieli jak on uwielbia je słuchać ! 🙂
a jak tu u was kochane ?? 😘
AGuś kiedy spacerek ?! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domi w przyszłym tygodniu proponuje? 🙂 dzisiaj byłam z mała w Agorze i bardzo jej się podobało 🙂 zwłaszcza sklep ze zwierzatkami 😁 w rybki wpatrywała się jak zaczarowana hehe 🙂

powiedzcie mi....czy Wasze dzieci kiedyś trzepały główką jak konik? tak na boki?? 😮 Ewa tak dzisiaj pare razy zrobiła...niby wczoraj miała uszka badane i wszystko ok...ale tak dziwnie to wyglądało...w piątek też idziemy do dr to się zapytam... 🤔
no i dzisiaj tzn jutro rano na sposób Asi łapiemy siuśki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga zycze powodzenia z siuskami 🙂
co do glowki to adas tak nie robi.
adas juz spi byl tak zmeczony ze przy piciu mleka zasnął wiosenne powietrze mu sluzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy nie zainwestowac i wziasc sie za siebie bo mam juz dosyc bycia grubasem
http://allegro.zumi.pl/dieta-bialkowa-dukana-odchudzanie-indywidualne-i1533145354.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale cisza dzisiaj.
A mi sie bardzo humorek poprawil bo wlasnie przyszedl list ze dostalam benefot na Kubusia. I to jak wplynie na konto to wyrownanie od listopada 🙂 Heh splace naprawe samochodu 😞

Agaa Kuba juz baaardzo dlugi czas tak glowka robi, tak jakby nosem ganial uszy 🤢 🤪 smieszknie to wyglada. Wczesniej tez myslalam ze to moze uszka ale nie mozliwe zeby od dwoch miesiecy go bolaly hehe A teraz wyczail ze jak tak kiwa glowa to mu juz jesc nie daje, wiec kiwa tez tak jak juz nie chce. Ale ogolnie tak robi jak jest podniecony i sie wyglupoiamy badz jak jest na golasa przed kapiela.
Meczy sie biedny z tym kaszlem, i co kaszlnie to sie drze porzadnie bo go juz to wkurza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia ja bym tego nie kupowala na Twoim miejscu. Na necie masz wszystko opisane co i jak o tej diecie, wszystko rozpisane co po kolei, co jesc czego nie. Nawet sa fora z przepisami na tej diecie. Wiec szkoda kasy i zachodu.

A no i czekam, zeby obejrzec na wspolnej. Nareszcie!!!!!
Chyba ze mi Kuba nie pozwoli bo zaczyna marudzic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej co tam jak tam?? 🙂
My byl;ismy na wsi 🙂 Marcel oczywiscie na kury jak na jakies ufo patrzyl 😜 eheh Z babcia pobajerowal 😁
Jestem wypompowana 🙂


ej no co Wy z tymi kg... ☺️ ja mam za malo kto chce to chetnie przyjme kilka kg.... 🤪

aga Marcel tak nie robi glowka.... za to rekami jak by chcial odfrunac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy dziś jedli obiad na mieście 😁
i masakrraaa cały czas musiałam go czymś zajmować no bo nie usiedział by 😜
pod koniec juz w ogoóle dostał wciuku dupy i nie chciał usiedzieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...