Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ehhhh a ten ni nie nie uuuuu a jak widzi ze ktos je to wychodzi mu mniam mnia hehe aaaaa zaczal wyciagac raczki jak chce isc do kogos 🙃 🙂ide po niego to do sklikania 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale z czym Iwka? z nakryciem glowy???
Marcel nosi juz bez uszu z daszkiem, chyba ze taka do d pogoda to cienka taka jakas 😉
a tak to chyba jakas chuste chociaz.. nioe wiem Perelka kiedys pisala ze do roku trzeba nosic cos

Perelka, ale jak wymalujesz to troche ciezko moze byc to zakryc 🤨 bo widze po tym co ja tu zrobilam ze heh beda mieli co robic 😉
A do malej faktycznie fiolecik, zielony delikatny.. albo calosc na fiolet i dodatki zielone itp 😉



Aga gratuluje Ewie siurku 😉)))))))))))))) hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktyki
Gratki dla moderatorek :*
brak mocy na wszystko wórce kolo 20 to prace musze napisac a jutro szkoła!!!!
mam dość!!!
niech sie to wszystko juz skonczyyy 😞
miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełka, ja chcę córeczce w przyszłości urządzić mniej-więcej taki pokoik

dla chłopca bym brała coś w stylu marynarskim


Ewentualnie, jakby się uparł na czarny kolor, to zamiast ścian, zróbcie mu czarne meble 😉 i ściany rozświetlcie na żółto, to daje całkiem fajny efekt

albo właśnie jakąś fajną fototapetę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie nie mam dla niego zadnej husty czy czapeczki z daszkiem cieniutkiem. A w sloneczku to chyba ze 30 stopni dzisiaj i zadnego wiatru. Wiec nie chcialam go bez nakrycia glowy trzymac na sloncu. Zeby go glowa potem nie bolala. Szkoda kurde bo bysmy na ogrodzie posiedzieli troche, tak fajnie jest. No ale mu przeciez majtek na glowe nie narzuce hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja padłam razem z małą, nie wiem co jest grane, która jest godzina, nie ogarniam 😜
a teraz jeszcze mamy do teściów iść bo dawno małej nie widzieli....

ale piękne te pokoiki!!! cudne 🙂

Eluśka 😘 😘 😘

hehe więc moje ELFY 😜 czytam posty tak jak czytałam, tylko teraz dużo więcej, ale ogólnie widzę że panuje ład i porządek 😜
aha, a Loli ma bana całkowitego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oillan to to samo tylko mniej kosztuje. Szybko doszło 🙂 Agaa ja jednak kupiłam te spódniczki. Jak nie wy to komuś innemu sprzedam. A wieje, że łoooo 😮 😮 😮 😮 Wszystkie cebulki na głowie mam powywracane 😁 Ale część zakupów zrobiona. Część bo zapomniałam, że niektórzy już dzisiaj mieli wypłaty i tyle wiary wszędzie. A za ciepło małego ubrałam i nie chciałam żeby w tych kolejkach się upocił mi. Kupiłam parę rzeczy więc jest git!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loo jakie pokoiki ekstra..... z jakiej to str?? bo ja szukam cos do nas do domu maly ma wybrana ale wiecie :p zawsze mozna cos podbrac:p ebheh

Calkowitego? a to jeszcze probowala wejsc z innego konta czy jak? bo nie rozumiem za bardzo.

A jakie spudniczki?
bylam w pepco.... za tymi ozdobami... i tak nie ma rewelki, tzn wszytsko co powieszenia albo wbicia w kwiatki a mi cos do stawiania brak:p
Ogolnie to..... kurde sa tam praktycznie same rzeczy dla dziewczynek 😠 😠 dla chlopcow 2 rajki dla dziewczynek 4 😠 😠
LAdne kompelciki, koszulki z krotkim.... po wyplacie moze mu jaka sprawie:0
A Ela kapelitki.. sa do d! nie wymiarowe....nie moglam mu zadnego wsadzic na glowe a jak wsadzilam to byl chyba jak na mnie.... 😠


Wogle to sie zmatka pozarlam... porostu to jest wiedzma nie kobieta czy matka... 😠 😠 😠 nigdy sie chyba nie zmieni 😞

A Ci ludzie dzis jak naspani chodzili..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Normalnie wszedzie musialam sie drzec PRZEPRASZAM PRZEPRASZAm bo jak takei slepe kurna nikt sie laskawie nie mogl przesunac.....................

A z matka...a od gwiazdki juz mamy znowu spiecia, i ostatnio juz jak jej powiedzialam ze nie dostalismy kredytu to 0 jakiegos przejecia, tylko ciekawosc a czemu i ze jak tesciu ma kredyt to niech go splaci... 😮 --- BO K ON SRA KASA TO A CO MOZE NIE? a co.... nic nie pomyslaqla zeby moze pozyczyc albo cos.
A sama meble i remont sobie strzelila za prawie 10 tys 😠
wie ze nie mamy kasy itd to chociaz by zaproponowala czy pomoc...
Ostyatnio jak byla to ciagle tekstami walila 😠
A dzis dzwonie jak idiotka oczywiscie.... a ona ze dzis sie na dwor nie wychodzi bo promieniowanie z japoni nadciaglo 😮 😮 😮 a ja z dzieckiem na spacerze 😮 🤢
Potem sie tylkoz apytalam czy babcia wkoncu mi sukienke poprawila- nie ma co robic cale dnie a juiz 2 miesiace to chyba robi.... to cos tam i odrazu o tesciowa uderzyla i o moja 2 babcie 😠
a na koncu jak jej powiedzialm ze niedlugo nie bede miala w czym isc na wesele w czerwcu jak tak dalej babcia bedzie to robic to ze ona mi da swoja 😠 😠 as ja ze owine sie w to 3 razy to mnie zrabala.....

Znowu poprostu ma swoje jazdy... ona jest tak wredna, zawistna msciwa osoba ze 2 takiej nie znam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne te pokoiki szkoda ze nie mam swojego domu 😞
A wyplata ja mam dopiero 25 wiec wtedy zaszaleje 😁
aniu calkowity ban to znaczy ze wogole nie moze otworzyc brzuszka ma blokade na ta strone (tak mi sie wydaje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlam na onecie najcesciej nadawane imiona w 2010 roku
10. WIKTOR - 5086
9. ADAM - 5169
8. WOJCIECH - 5358
7. BARTOSZ - 6480
6. MATEUSZ - 7007
5. MICHAŁ - 7351
4. FILIP - 8106
3. KACPER - 8382
2. SZYMON - 10005
1. JAKUB - 12981
dziewczynki
10. ZOFIA - 4981
9. NATALIA - 6601
8. ALEKSANDRA - 6841
7. OLIWIA - 6863
6. AMELIA - 7028
5. WIKTORIA - 7499
4. LENA - 8128
3. ZUZANNA - 9721
2. MAJA - 11588
1. JULIA - 14347
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
znalazlam na onecie najcesciej nadawane imiona w 2010 roku
10. WIKTOR - 5086
9. ADAM - 5169
8. WOJCIECH - 5358
7. BARTOSZ - 6480
6. MATEUSZ - 7007
5. MICHAŁ - 7351
4. FILIP - 8106
3. KACPER - 8382
2. SZYMON - 10005
1. JAKUB - 12981
dziewczynki
10. ZOFIA - 4981
9. NATALIA - 6601
8. ALEKSANDRA - 6841
7. OLIWIA - 6863
6. AMELIA - 7028
5. WIKTORIA - 7499
4. LENA - 8128
3. ZUZANNA - 9721
2. MAJA - 11588
1. JULIA - 14347




kurczem Marcel nam sie nie zallapal:p ale Maja jak by byla to ejst :p eheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...