Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nadrabiałam!!!!

Eluśka pytała za co Loli ma bana a żadna jej nie odpisała.
Elu no hmm....za rasizm i za zaśmiecanie oraz ze sama się o tego bana prosiła.
Ban jest na IP konkretne, ale z tego co wiem Aga ma też neta w kom także bez problemu może nas podczytywać 🙂

i co miałam pisać? nie pamiętam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Hmmm na majowkach11 jedna napisala ze jedzie do szpitala bo ma skorcze parte co 30 minut. Mozna miec co 30 parte? Chyba jakos nie bardzo...


parte dziwne chyba jej sie pomylilo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka przeciez sie nie upijasz tylko delektujesz, jestes odpowiedzialna matka przeciez.

Eluska sory, bo ja nadrabialam i mi musialas przeskoczyc, bo te nadawaly.

Aga a Ty co sobie myslisz? Ze idziesz do Micha? Ja Ci dam, ja nie moge to Wy tez sie jednoczcie ze mna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Elka przeciez sie nie upijasz tylko delektujesz, jestes odpowiedzialna matka przeciez.

Eluska sory, bo ja nadrabialam i mi musialas przeskoczyc, bo te nadawaly.

Aga a Ty co sobie myslisz? Ze idziesz do Micha? Ja Ci dam, ja nie moge to Wy tez sie jednoczcie ze mna 😞


iwwa ja sie z toba jednocze tez nie moge 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak sie wykruszacie powoli?

a co moj zrobil: od kilku dni biore anty tabsy nigdy nie bralam wiec jest mi ciezko przyzwyczaic sie ze trzeba barac o tej samej porze wiec moj dzisiaj rano jak spalam zabram moja komorke i ustawil na 21:00 zeby mi dzwonila z napisem WEZ PIGUŁKE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahha moj kiedys tez tak zrobil ale w swoim telefonie bo ja nigdy nie pamietalam.
Teraz bym chciala sobie wszyswke wszyc. Takie jakies cos wszywaja tu pod pache jakby i to jest na 3 lata 🤪, gdyby bylo na krocej to bym sie nie wahala. A tak... Szkoda, tym bardziej ze za darmo.
Ale nie wiem, chyba trzasne spirale, ale taka co sie okresu nie ma, przynajmniej z glowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pierwsze co to gin sie pytal czy chce miec jeszcze dzieci bo im wieksza ingerecja tym ciezej pozniej przywrocic organizm do prawidlowego stanu wiec zdecydowalam sie na pigułki tez rozwazalam spirale moze kiedys sie zdecyduje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...