Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja na chwilke 😉 kwasiek dziekuje za zdjecia slodkie a co do czarnych mebli to on narazie juz ma takie 😜A w tv pelno filmow a mi sie chce spac Pawelek o 18:30 byl wykapany pojadl i dalam go do lozeczka i zasnal 🤪napil sie o 21 i spi dalej ale fajnie 🤪 🤪 🤪 🤪Wiem glupia jestem ze tak sie ciesze hehe dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzień dobry.
kolejna beznadziejna noc 😞 pierwsza pobudka już o 24:40 i do 1 wstawałam 5 razy bo ta na tym brzuchu zasnąć nie umiała 😞 i później do 5;30 tak co godzinę 😞 jasna cholera! co ja mam z nią zrobić?? obłożona poduszkami, później bez poduszek, bez kołdry....i nadal to samo! 😠
no nic,....półlitrowa kawa zrobiona, trzeba wypić i doprowadzić się do porządku 🙂
z moim postanowiliśmy że nie sprzątamy 😁
później na zakupy...

Iwwwa nice z tymi partymi 🤪 jak się dowie co to parte to sobie je zapamięta na całe życie 🙂

aaa i moje plecy dzisiaj to samo....z rana plaster, który trzymałam tylko 10 min bo tak piekło 😞 nie ma bata, w tygodniu na pewno się tym zajme....niech mnie wezmą skierują na jakieś masaże i niech mi ktoś zrobi dobrze!

Iwwwwa gryl! na która mamy być? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie Aga dawaj chocby juz!

A moj wczoraj byl taki fajniusi ze malo sie nie posikalam ze smiechu.
Lezal na wyrze na brzuchu uniesiony na rekach jak foczka. Oczka mu sie kleily. Zapalilam maluska lampke przed nim ta od niani. I nie moglam z niego. Glowa mu leciala do snu i co chwila padal na tym brzuchu i sie kladl do spania i za chwile znow sie podnosil bo go tak lampka interesowala. A ja w smiech. Jak to fajnie wygladalo. Patrzyl na lampke, oczy mu sie powoli zamykaly, glowa opadala, rece tez i padal na wyro i spal, po chwili sie podnosil chwile popatrzyl i znow padal. I tak dobre pol dodziny. W koncu na tym brzuchu zasnal na dobre. Pierwszy raz spal na brzuchu i mu to nie przeszkadzalo. Potem go wybudzilam na mleko i antybiotyk ale spal dalej juz w koju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co...Wszyscy mają światło. A ja nie mam w jednej ścianie w ogóle? I co? I co ma kurde taki ktoś jak ja zrobić teraz? W sobotę? Z wrzeszczącym bachorem na ręku? Dzwonię do znajomego elektryka, a on przyjdzie...Po17tej 😞 I podejrzewa, że przewód się spalił. Więc kurwa cudownie!!!!!!!!! Trzeba będzie rozpierdalać ścianę i go szukać i wymieniać. No cudnie po prostu. A co ja mam z Frankiem teraz zrobić. Rozryczałam się jak głupia. A jeszcze Krystiana 14sto letnia siostrzenica ma przyleźć. Po chuj mi tu ona teraz? Żeby mi dupe zawracała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej babiszonki moje :*

Elu nie martw się, może nie trzeba będzie aż takich drastycznych rozwiązań :* OBY! :* poza tym teraz fajnie jasno także do 17 wytrzymasz, nie denerwuj się

a ja ..... czekam na okres...... i coś mi się wydaje że go nie dostanę ☺️
ale będą jaja 🤪 😁 😁 😁 ..... ale wiecie co?? CHCIAŁABYM!! 🤪
od razy będzie 2 i spokój 😉
mój dzik juz planuje jak łóżeczka poustawiać 😁 😁 😁

bede póżniej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaa KASIA !!!!! rób test i normalnie czekamy na wieści 🙂 🙂 🙂 mam aż ciarki.... 🙂

Ela! ojj mam nadzieje ze nie będzie tego rozpieprzania ściany! teraz ci elektrycy mają swoje sposoby żeby znaleźć miejsce przepalonego kabla. a on wcale nie musi być przepalony.
a tej smarkuli powiedz zeby hmmm wyszła z Luną?? wykorzystaj bachorka 🙂 😘
i nie płakaj, bo przeciez Ele nie płaczą!
"nie płacz Elka bo tu miejsca brak...na Twe babskie łzy" 🙂

NIGDY WIĘCEJ NA ZAKUPY DO MARKETÓW W WEEKEND Z MAŁYM DZIECKIEM!!
NEVERRRRR!!!

ej dziewczyny....a powiedzcie mi....co się z nami dzieje? bo ja jak się zarzekałam ( prawie każda z nas ) że drugiego dziecka nie nie nie, albo za pare lat dopiero...a też bym już chciała ☺️ o co chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek
adas juz druga nocka bez wstawania o 2:30 oby tak dalej 🙂 za to dzisja od rana wola caly czas tata tomek zaraz peknie z dumy 😁
Ja tez bylam na zakupach ale sama masakra jakas a ile ozdob na swieta kurczaczki palemki itd tylko miec kase.
No kasiu to jesli chcesz dzidziusia to trzymam kciuki za dwie kreseczki 😘
ja ostatnio tez robilam test bo mi sie tydzien spoznial ale na szczescie jedna kreseczka ufff ja sie wyroznie i napisze ze nie chce miec teraz drugiego dziecka nie dalabym rady
Elu oby nie trzebabylo rozwalac scian moze jakies male zwarcie sie gdzies zrobilo? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂
widac ze dzis weekend:P
ej no co Wy....:p ja tez chcem.... ☺️ taka malutka moja Majeczke ☺️ ehhh...:P
Ale kurde z 2 str troche sobie nie wyobrazam podwujnie wstawac... wiec przerwa musi byc:P troszke:P U nas nocka... 🤢 nie komentuje:P
AAAAAAAAAAAa KAsiu jak najbardziej trzymam kciukasy:P


Ktoras z Was pokazywala te lozeczka turystyczne.. takie granatowe nie drogie co sie super sklada.. kurcze nie moge go na All znalesc a Karol chcialby chyba Marcowi sprezentowac na zajaca....

Aga zakupy w weekend z dzieckiem juz ostatnio mowilam PORAZKAAAAAAAAaa 😠

Ela kurde felek normalniee..... 😮 jej z tym pradem przerabane.... 😲 mam nadzieje ze nie bedzie trzeba rozwalac sciany no bo przeciez..... 🤨


hyhy a sie dowiedzialm ze u mnie.. tzn w mojej matki miescie otworza super sklepy w nowej galerii i to ulice od nich:P 😁 hyhy

N oa my dzis wychodzimy ze znajomymi maly na "wakacje " do babci:P


:*** milego weekendu 🙂)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 dopiero wrocilam, sprawdzilam odpowiedzi z wczoraj i mam tak mniej wiecej 50% dobrze a jednak 60 trzeba zeby miec zaliczony egzamin, jutro mozna dostac max 32 punkty i gdizes tyle mi trzeba zeby zaliczyc, a cos nie bardzo to czuje 😞 jak nie zdam to sie chyba zalamie i tak mam pelno na glowie. ide cos zjesc bo tylko o sniadaniu jestem. od 5.30 na nogach. a potem sie bede uczyc. innym razem nadrobie

przeczytalam Kasi nowine.. super 🙂 ale myslalam ze poczekasz na mnie :P czekamy z Toba na ten okres :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania głupolu! na pewno masz zdane! założymy się??? o czekoladę kawową co? 😁

hehe a ja nie jestem pewna czy Kasia na ten okres czeka 😜 od kiedy to przeczytałam cały czas jestem podniecona tą myślą i nawet głupia powiedziałam Michałowi 😁 😁

no więc tak...kąpałam Ew dzisiaj. był jeden mały uśmieszek i jeden chlap...oraz rzuciła się na kabel z prysznica...no nic, na siłę i tak jej nie przekonam że kąpiel jest fajna 🙂
aaa i co??? kładę ją do łóżeczka na półśpiąco po jedzeniu i co ona robi??? chyc na brzuszek i do raczkowania....LUNATYCZKA NORMALNIE!!
a wczesniej jak czekała na kąpiel to tak jej się nudziło że chwyciła się górnej części łóżeczka i ...wstała 😮

Ela i co z tym prądem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze ewcia wstala sama 🤪 gratulacje!!! a do kapieli napewno kiedys sie przekona 🙂
aniu87 trzymam kciuki za zdanie egzaminu bo napewno zdałas 😘
aniu udanego wypadu ze znajomymi -zazdroszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heya :*

no na razie testu nie robię bo nie podnoszę alarmu 😉, jak nie będzie okresu to pod koniec tygodnia sprawdzimy, a tak na razie to się rozmarzyliśmy z Dawidem zobaczymy, bedzie co ma być, ale mówię Wam chciałabym jak cholercia 🤪

Aga ale super!!!! Iga do raczkowanie nic a nic się nie rwie, ona strasznie nie lubi na brzuchu leżeć także chyba z tego nici 😞 na razie
Ela i jak naprawione??

a i co??!! kupiliśmy dla mnie buma 🤪 stary ale jary, jeździ i o to chodzi 🤪 OPEL ASTRA moje pierwsze 4 kółka (nie licząc wózia 😉 )

dobrej nocki Kochane :*:*jak się dowiem że dwupak od razu dam znać 😉 😁 🤪
trzymać kciuki ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia tyle mamy czekać? 🤪 no dobra...to jeszcze 6 dni.... 🙂 🙂 a jakieś objawy?? ile się spóźnia? no mów no jakieś szczególy bo pękne z ciekawości 😁

Ewa mnie troche przeraża dziewczyny...to idzie tak szybko że szok 😁 gdzie jest ten malutki dzidziolek mój co się urodził 4,1kg i leżało to takie bezbronne 😁 a teraz? siedze na kanapie, komp na stole, a ta z drugiego końća wersalki do mnie przyczłapie i wchodzi mi na kolana!!! 🙂 to jest tak strasznie kochane...ale i przerażające 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...