Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nie chce peugeota, mam jednego 😁 207. wyglada slicznie ale niech sie w dziadostwie cos popsuje to boliiii ach boli po kieszeni ciagnie jak nie wiem... a niestety czesto cos tam pisze ze jakis blad to to to tamto... a teraz kupilismy seacika dla mnie sasasaaa tylko do parkowania nim tylem to mi daleko bo dupe ma taka wielka ze nic nie widze :P ale obczaje.. januszowi powiedzialam ze to sie tak parkuje ze jedzei sie powolutku i slucha az cos tak lekko uderzy to jest stop 😜 przerazil sie
ten nasz seat tp stary juz uzywany ale i tak wydaje mi sie lepszy niz peugeot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no to ewa nie zle wziela sie do roboty 🙂ale to dobrze ja juz bym chciala zeby adas raczkowal 🙂
a narazie robi tak jak ola turla jak chce gdzies dotrzec 🙂
a ja sobie zrobilam drinka i mnie tak rozgrzalo ze ho 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz Asiu to ma swoje plusy i minusy.... 🙂

hahaha no to cin cin Asik 😁 ja wypiłam jakieś lewe piwo...nazywa się Sombreros...średnie, niby coś a'la desperados...ale e e...niefajnie.

kurcze, żeby naszej Eli niepozbawili kompletnie światła 😞 czemu jej nie ma???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
uwierz Asiu to ma swoje plusy i minusy.... 🙂

hahaha no to cin cin Asik 😁 ja wypiłam jakieś lewe piwo...nazywa się Sombreros...średnie, niby coś a'la desperados...ale e e...niefajnie.

kurcze, żeby naszej Eli niepozbawili kompletnie światła 😞 czemu jej nie ma???


a nie pilam nigdy tego piwka ja pije drina cuker trzcinowy cytryna wódka i sprite pychotka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilismy z grilla 🙂
Ale fajnie bylo. Kubus zadowolony, chociaz mial moment ze chcialo mu sie spac, a nie bardzo umial zasnac bo dzieci biegaly, muza itd ale po chwili juz bylo ok. Przeszlo mu. Ale sie objadlam.

Ja w sumie tez bym chciala malego drugiego dziewczecego najlepiej. Niestety drugie bede miala tez meskie wydanie. Ja juz to wiem i jak bedziecie chcialy to powiem wam tez jakie i ile wy bedziecie mialy. A sprawdza sie na 100%. Niedawno powiedzialam mojej znajomej ze drugie bedzie chlopak. Po 3 tyg mieli usg i jest chlopak. Ja bede miala 2-jke. Ech troche szkoda ze dziewczynka nie jest mi pisana.

Kasia kurde rob juz teraz test bo do konca przyszlego tyg nie doczekam sie wiesci.

Ela jasny gwint co z tym pradem? I dlaczego Ciebie nie ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cie aniu podziwiam ze tak dajesz rade szkola dziecko dom masakra ale jeszcze troche i bedzie po wszystkim
za to ja wątpie w swoje siły i boje sie ze nie podołam a chciałabym w tym roku zaczac studia bo co ja z sama matura zrobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...