Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

iwwwa napisał(a):
hehe ja tez nie lubie, nie martw sie
ja nie czaruje, heheheheh na szczescie nie czaruje 😉


pofocham się na Ciebie jeszcze przez cała noc i może pół niedzieli, a potem mi przejdzie 🙂

dobranoc :******
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej. Prąd mam. Oprócz dwóch gniazdek w domu. Tych najważniejszych-od tv netu i lodówki 😜 Wczoraj nie odpisałam bo padłam na ryj. Najpierw teście, mama i Julka przyjechali. Była też ta młoda. A potem szwagier z żoną i synem dojechali. A potem jeszcze szwagierka przyszła 😮 Potem po mieście pochodziłyśmy chwilę i po zakupy. A ściany kuć trzeba. I to w całym domu. I całą nową instalację kłaść. No cóż...Wyżej dupy nie podskoczysz.
Kasia wciąż trzymam kciuki za test.
I za Ani test również....
Iwwwa a ja też chcę wluźbę ☺️ No weź no weź.....
Co do dziecka to sercem bym chciała drugiego szkrabka, ale rozum mówi, że NIE.
Lecę sprzątać bo syf jak cholera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek 🙂
u nas nocka ok adas wstal o 7:00 dzisja pierwsza noc na obnizonym lozeczku chyba mu sie podobało 😜
elu no to lipa ze trzeba kuc w calym domu sciany 😞
eluska a ty dzisja tez masz szkołe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Ale sie dzis wyspalam, za wszystkie czasy.
Kuba wstal o 7:30 wypil mleko i poszedl spac dalej. Potem wstal przed 10 i moj go wzial a ja dalej kimalam troche. Ech za duzo wrecz.
Elka niezle kurde z tymi scianami i kablami... Ale moze to i lepiej jak wymienicie instalacje, niz potem mialoby sie cos stac.

Eluska pewnie ze dasz rade. kto jak kto, ale Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weekend jak widać 🙂
my byłyśmy w parku! wiało że myślałam że mi łep urwie! Ewa nos czerwony, ale byłam z koleżanką i kolegą i było super! mimo że to tylko 1,5h 🙂
Ewa to normalnie mały szatan 🤪 co ona wyprawia!! cokolwiek tylko może to się na tym podciąga! aaaaa oczy dookoła głowy 🙂

aha....i jak by co która jeszcze powiedziała że ma tak fajne że jej dziecko sypia w ciągu dnia 😜 to Ewa od 9:30 spała jedynie 10 min w aucie!!!! i ani minuty więcej!!!! bezsenność kompletna 🙂 ale jest kochana bo mi śpiewa i czasem jej wyjdzie POWAŻNIE!! la la a-gaaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygnałam chlopakow na spacer bo poprawila sie pogoda wyszlo sloneczko 🙂 a ja troche musze ogarnac bo znajomi sie zapowiedzieli na wieczor 🙂
a adas dzisiaj ma adhd normalnie wariuje za dwoch ale za to sam siedzi nauczyl sie dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
admin napisał(a):
post użytkownika eloite został usunięty w związku ze złamaniem regulaminu forum - pkt. 10.k

eee.. coo?? a jakiś nowe punkty są i obowiązują??

nie ma żadnych nowych punktów. Nie można rozsyłać tej samej wiadomości na innych wątkach - to jest spamowanie i zaśmiecanie forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂 ZDANDE 😁 😁 ledwo co, tak jak mowilam, pisemny mi poszedl fatalnie, ale dzis lepiej, wchodzilam pierwsza i dostalam ten temat ktory mi najbardziej podchodzil jeszcze, fuks normanlnie na maxa :P i dostalam 26 pkt wiec razem z pisemnym mialam 63 😁 a od 60 bylo zdane. mam 3 i jeszcze nigdy sie tak nie cieszylam z tej oceny

Asia mam nadzieje ze wpadniesz jeszcze dzis i powiedsz mi jak zrobic tgo drina co wczoraj pilac bo tak mi smaka zrobilas ze zakupilam skladniki :P mialam kupic likier ale mnie nei stac bylo a wodeczka w domu jakas zawsze stoi 🙂 czekam na przepis.
przez iwwe i jej wrozby nie moglam zasnac dluuugo.. heh zastanawialam sie czy to w ogole mozliwe takiew cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powiem skromnie a nie mowilam ze zdasz 🙂
a przepis to:
do wysokie szkalnie sypiesz łyżke cukry trzcinowego dodajesz dwa plastry cytryny i ugniatasz to potem wódeczka ile sobie chcesz a na koncu sprite i to wszystko 🙂
pewnie juz za pozno ale na pozniej sie przyda 😜
Elu malowalas wlosy to foteczki prosimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂Jak tam na dziś??Mój Pawełek od trzech dni zasypia sam w łóżeczku na noc jupiiii.
  • Aniu moje gratulacje a jak tam Oleńka?
  • Iwwwa wyczytałam ,że umiesz powiedzieć mniej więcej ile dzieci ktoś będzie miał czy byś mi też powróżyła 🙂????Bo jestem ciekawa 😜U na pogoda do d......Dziś przyjeżdżają mi z dostawą z castoramy ehhhh a ja sama z małym 😠no i dalej bajzel będzie.Ide po młodego bo sie obudził
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...