Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
EKG wykazało jej niby niedoczynność czy niedotlenienie komór serca. Lekarka od razu chciała ją skierować do szpitala. Chciała nawet karetkę wezwać. Ta się nie zgodziła. Ale musiała podpisać papiery, że to na własne ryzyko. Co jest równoznaczne z tym, że nie jest zbyt fajnie z nią 😞 Uparta, durna baba!!!!! Krystian zmartwiony no bo jak by inaczej. A ja wkurzona, że ona jest taka nieodpowiedzialna i bagatelizuje takie sprawy. Dzisiaj ma tam jechać Krystiana brat i jej tłuc do głowy. 😞 W środę ma jeszcze iść na jakieś badania, ale co po nich jak przecież już wiadomo, że musi się leczyć w szpitalu. Więc nawet jak reszta wyników będzie dobra to i tak powinna iść. A ona do Krystiana siostry, że po świętach.....O ile dożyje uparty osioł 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh nie mam słów co do Twojej teściowej Ela :/ ale chyba każdy w rodzinie ma taką nieodpowiedzialną osobę! to takie pokolenie czy co? my będziemy jeszcze gorsi? ( zawsze mi to moja babcia powtarza... )

Iwwwa...Ty również zrobiłaś mi dobrze tym zdjęciem 🙂 tak tak, coś w tym jest herhe 😘

a u mnie...jak nie urok to sraczka! bo..plecy nie bolą, ząb nie boli, ale co się zaczeło??? wysypka jasna cholera! na dekoldzie, ramionach, na szyi i na buzi. czerwona 🤨 jak za starych czasów....a myślałam że już nie wróci 😞
a na pipce to już się nie gole! ( pierdole - nie gole ) bo mnie kurna swędzi jak ciul i ciągle z łapa w majtach 🤪 🤪 🤪 będzie busz! trudno 🙂 🙂 🙂
a na dziś zamawiałam słoneczko....i co? nie doszło 😞 a mieliśmy nad zalew jechać echh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też chcieliśmy słońce i nie dotarło. Może jeszcze wyjdzie. Ale ciepło jest.
Ja z lekarzami nie mam problemu. I z badaniami też jakoś na bieżąco jestem. Teraz z krwi chcę zrobić i moczu ogólne takie. Zakochałam się w spódniczce z allegro. Tylko....Szkoda mi kasy 😜 Ale boska jest już nawet wiem z czym bym ją nosiła itd 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
pogoda piekna wiec i humorek dopisuje 🙂
Ela masakra z ta tesciowa. Powinni ja na sile. 🤪
Agaa zdjecie oczywiscie for ju 😘

Jedziemy dzis do siostry wiec nie wiem czy tu bede.
A w pon z Kuba na szczepienie-ostatnie pneumo. A z rana na aukcje wystawic samochod. Moze znajdzie sie jakis...co kupi? Fajnie by bylo, bo juz mam upatrzony moj wymarzony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrwa mac, ale mnie wszystko wkurza!!!! jeszcze jedziemy dzis do mojej wspanialej szwagierki, normalnie doczekac sie nie mgoe. janusz mnie wkurza i w ogole do dupy wszystko. a to wszystko przez to ze nie mamy kasy, jak kasy nie ma to zawsze sa problemy. musze isc do pracy zeby sie wyrwac z chalupy i zarobic troche grosza. !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w kościele, mega długie kazanie, ale takie że pół kościoła ryczało 🙂

Ela wow, kto to za koleś?

Aniu echh no zgadzam się, powinno się dostawać co pięć lat pakiet aktualizacyjny do chopa 😁 nie daj się wkurwiać, czasem taki dzień/dni jest/są....:***

Iwww:***

laski jak mnie wysypałoooo!!!! to jest straszne!!! nigdy w życiu tak nie miałam 😞 żebym tylko małej nie zaraziła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wejs ty aga jakies wapno sobie wypij czy cos.

a my dzis wracamy z kobsciola a moj mi gada "czego ty tak stronisz od kosciola?" no kurde wlasnie z niego wracalam, a on chce dzis jeszcze raz isc bo do spowiedzi bo jak gadalam stanmy w kolejke to nie bo duzo ludzi, a teraz jeszcze raz chce isc. rece opadaja normalnie. i to chce na cala msze zostac. a ja chyba zaraz winko wyciagne a on niech idzie i na wsyztskie msze jakie dzis zostaly..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilismy ze spacerku 🙂
Dotarlismy nawet do polskiego sklepu i nie zabladzilismy hehe. Kupilam Kubie nowe smaki sloiczkow-zupek, ale tylko jednorazowo na sprobowanie i potrzeby nabycia etykietki dla przepisu. Bo angielskich takich nie ma. A majac przepis ugotuje sama oczywiscie bez tych roznych innych pierdol sztucznych i tak jak Anulka wrzuce do zamrazalki. Zrobie na jednej bazie a potem rozdziele i jedno z makaronem inne z ziemniakiem a inne z ryzem. Mam nadzieje ze znow nie spale zupy hehe

Ania dzieki 😘
Agaa dziekuje za reklame hehe 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to stronisz od kościoła Aniu...śmierdzi mi to taki dewoctwem trochę 😞 przecież właśnie z niego wracasz to o co chodzi?? ach te chopy...no nic tylko ręce na głowe i biegać w około stólu krzycząc "OLABOGAAAA' 🙂
a wapno oczywiście wzięłam...masakra bo mi to zeszło nawet na przedramiona 🤢

Iwwwa ja mam pomysła co do tej reklamy, ale musze z moim pogodać, czy on u siebie na stronie by nie mógł baneru zamieścić 🙂 a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...