Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No tez czytalam ze chlopcy duzo pozniej sie ucza. Ale zobaczymy.
Mojej siostry mala to jak miala rovczek to juz ladnie mowila. A jak miala 1,5 roczku to potrafila skubana kazdy samochod nazwac, marke i model. A teraz jak ma prawie 3 latka-w czerwcu skonczy to gada jak stara, oczywiscie w dwoch jezykach. A uzywa takiego doroslego slownictwa ze szok. Strasznie pojemna jest i wystarczy ze raz uslyszy jakis trudny wyraz to np za tydzien go uzyje w zdaniu. Dla mnie genialne dziecko. Ciekawe jaki bedzie Kubus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe biedaczek normalnie nie wie co go czeka 😜moja matme nienawidzi chociaz z mnozenia i dzielenia ma 6 za to mlody lubi i szybko liczy a polski hmmm obydwaj dosc tak sobie radza angielski cora perfekt a syn tak sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tęsknie za wami musze sie przyznac ☺️tylko ja mam pecha jak tutaj wchodze nikogo nie ma za to dzis troszke z toba poklecham 😜musze isc do fotografa jak ja tego nie lubie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Iwa to Ty biedna przypominasz sobie lata szkolne hehe, odrabianie lekcji itd. Poczekaj jak pojda do straszych klas albo gim to dopiero bedziesz miala. Ile ja sie nasluchalam jak przychodzili rodzice i mowili"prosze pani ja nie umiem tego zadania rozwiazac" hehe ze w sensie rodzic nie potrafi hehe co ja sie nasmialam. Ale nie dali sobie przetlumaczyc ze to nie oni maja rozwiazywac.
E to Twoj maly moze matematyk bedzie? Dawaj mu rozne rozrywkowe dla zabawy zadania. W necie jest tego kupa 🙂 takie co by sie przy tym bawil, to sie bedzie rozwijal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wiem ze oni maja to robic i ja im nie robie jedynie tlumacze a Wiki to madrala jak ja jej nie powiem idzie do babci zadania tekstowe z matmy to do niej czarna magia po pierwsze nie chce jej sie czytac a jak czyta to wogole nie wschluchuje sie co czyta,a mlodemu dajemy zadania maja do zestawu ksiazek plytke i tam siedzi na tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To wiesz co? Zrob jej taka zabawe. Ze uloz ale bardzo latwe zadanie gora na dwa zdania. Na jej poziomie. I potnij to zdanie na wyrazy, na poczatek moga byc np pociete na jednym skrawku dwa wyrazy. Ale zad. krotkie i latwe na poczatek. Najlepiej na kolorowych kartkach, kolory ktore ona lubi. I porozkladaj, niech ona sproboje ulozyc tresc zad najpierw. Najlepiej zadanie smieszne jakies, np z jej imieniem, zabawka, bajka-postacia. Co tam lubi zeby ja zachecic. Nie sklepie z tego zdania, powstanie zadanie ktore ma rozwiazac. Na poczatek bardzo latwe zeby sie nie zniechecila. Potem dluzsze i trudniejsze. Jak dzieciakom robilam w ten sposob, te ktore mialy problem ze zrozumieniem i trescia to dzialalo. Nie wiem czy zrozumialas, bo chaotycznie napisalam.
Jak bede miala chwile czasu to Ci popisze rozne takie metody i poszukam stronki na necie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam 😉 przed 15 na kolejny spacer 😉 kumpela bierze innej znajomej dziecklo na spacer bo boi sie ludzi.. zeby troche z Marcelem pobyl i innymi bo co kogos zobaczy to ryk 😮

bylam mu po prezencik na zajaca 😉
ksiazeczke ze zwierzatkami i po boku sa pluszowe glowy ktore wydaja dzwieki 😉 1 raz jak ogladal to jak zaklety.. a potem juz chcial wyrwac te pluszowe glowy 😜

I sandalki takie jak chcialam mu kupic 😉 ale to tesciowa odda kase za nie w ramach prezentu 😉

Nowy lumpek otworzyli ale kurde ceny jak w normalnych sklepach prawie, jedynie kupilam na to ......* wesele atlasowa kiecke za 20zl 🙂


Ten maly bosko z tymi znakami 🤪 🤪 wiedza ze pozazdroscic ale jak to super wymawial 😉))


kurcye Marcel wychaczyl ze mozna odpiac siedzenie w kuchni i ciagnie za te szelki 🤢


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze was nie nadrobiłam 😞
wrocilismy ze spacerku piekna pogoda u was tez?
ja jestem w swietnym nastroju w sreode wyjezdzamy na tydzien do dziadkow ale jestem szczesliwa 🤪 🤪 🤪
buziaki dla pawełka na 7 miesiecy 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa ma gorączkę 37,8 - po czopku...także u nas sajgon mały. teraz śpi, więc wpadłam nadrobic i już uciekam pranie powiesić.

dla Pawełka buziaczek na 7 miesiąc 😘 😘 😘 😘

fotki obejrzę...kiedyś tam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, dziwne to 😮 spała dwie godziny po tym czopku i jak się obudziła, trochę zjadła. normalnie podnieść się nie umiała 😞 biedna....a teraz? na czworakach i zasuwa po pokoju 🤔
no więc nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...