Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A wg Cioebie to ja nibyu teraz w nerwaz pisalam???
NIE ZNASZ MNIE!
po za tym nie pij mi do dziecka...!!!!!!!!!!!!!!!
a zadna z nas chyba od Eli gorzej nie ma.... bo nikomu tak nie zycze.
A 2 Ela napisala prawde.. PODOBNO CALY CZAS PISZESZ ZE MA PRAWO WYRAZIC SWOJE ZDANIE NO NIE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde zatkalo mnie.. to jest cios ponizej pasa wyciagac teraz takie rzeczy Ela co ktos kiedys pisal, trzeba bylo komentowac od razu, mi tam nie przeszkadza jak sie ktos skarzy na cos czy cos, myslalam ze to jest na tyle zżyta grupa ze mozna pogadac o swoich pryuwatnych sprawach czasem.. ale w zyciu bym nie chciala mowic czegos jak bym wiedziala ze np za pare miesiecy mi ktos to wypomi. okropne to jest

moze to ja tu nie pasuje, skoro nie moge tej sytuacji pojac? wiec w takim razie tez sie wymeldowuje.. szkoda ze tak to sie konczy bo to forum bylo dla mnie ogromna radoscia, porada i rozrywką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie zdanie
Dorga Elu dobra rada na przyszłość zanim coś powiesz, albo napiszesz to pomysl.!
I zanim zaczniesz mówić, że ktoś zle robi zobaczy czy nir robisz tego samego.
Nie mam ochoty już pisac, ani przegadywqać się.
Moje zdanie wyraziłam i tyle.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj no prosze WAS nie macie sie o co klocic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA TYLKO CHCIALAM DORADZIC A TU TAKIE AFERY Z TEGO WOLE NIE MYSLEC CO SOBIE ADMIN POMYSLI JAK TO PRZECZYTA EHHHHHHHHHHHH PRZYKRO MI SIE ZROBILO BO JA TU PISZE A ZADNA NIE ODPISALA W SUMIE TAK ZAWSZE JEST I JAKOS NIE KLOCE SIE OTO. 😞I JAKOS ZYJE SPECJALNIE KAZDY DZIEN RANO ZALACZAN NETA ZEBY ZOBACZYC CO TAM U WAS SLYCHAC I U WASZYCH BABLI WIEC PROSZE WAS WEJZCIE SIE W GARSC I JUZ A JA SIE JUZ PRZYMKNE CALKIEM 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu tylko sedno tkwi w tym, że ja wasze rady przyjmuję. I jak, któraś mi wytyka błąd to też go przyjmuję. A, że własnych błędów się nie widzi to rzecz zupełnie normalna. Ty widzisz swoje? Też nie.
Co do wypominania mi, ze się ciągle użalam jak mi ciężko sprawiłaś mi ogromną przykrość. Milion razy pisałaś jak ci źle. Jak Ci ciężko. O swojej mamie, o psie, o chorobach, o Nikolince, o Sebku, o szkole, o zmęczeniu....Szkoda, że nie pamiętasz ile razy Ci pisałam , że jesteś twarda, że podziwiam, współczuję....Nie wypominam Ci tego Elu. A Ty to zrobiłaś....Nie mam już siły komentować jego bo tak jak napisała ania rozmowa była na jeden temat a Ty wrzuciłaś wszystko do jednego wora. 😞

Aaa...Perełko franek już lepiej. Tzn dalej jest zły, trze te dziąsła wściekle, ale przynajmniej gorączki nie ma. Daję mu te kropelki co mi Ela poleciła i mu pomagają dużo. Teraz śpi sobie mały łobuz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! Widze ze tu nie za ciekawie sie dzieje, a ja chcialam prosic o nazwe tych kropelek na zabkowanie Elu. Czy to sa uspokajajace czy przeciwbolowe?
Dziewczyny znacie sie nie od dzis, wiecie jakie kazdy ma zalety, i wady- bo kazdy je posiada. W przyjazni trzeba sie opierac i korzystac z zalet a na wady przymykac oko.
ide do pracy i mam nadzieje ze wieczorem bedzie co poczytac... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj dziewczyny dziewczyny 😞 😞

mnie tu praktycznie nie ma na forum bo nie mam ni w ząb czasu na siedzenie na necie, tylko czasem w pracy ale to bardzo rzadko więc napiszę tylko że z każdym razem jak tu zaglądam to mi się wydaje że sypie się coraz bardziej - SZKODA 😞
ja też Was zaniedbałam, za co przepraszam, ale szkoda mi czasu na siedzenie na necie jak mogę ten czas spędzić z Iguśką która mnie potrzebuje

Perełka pytałaś ostatnio o Igę, ROŚNIE PIĘKNIE, taka już jest fajna i mądra (HAHA 😁 jak każda mama o swojej pociesze 😜 ) jeszcze nie raczkuje i nie dźwiga się ale gdzie chce tak dopełza - na nóżce 😜 tyłek jeszcze ciężki i nie podnosi do stawania. Zębów na razie nam nie przybyło czyli mamy tyle ile było => 3 🙂 jest przecudowna, radosna, śmiejąca i strasznie za nią tęsknię w pracy ☺️

A Wasze dzidzioły 🤪 matko jak one rosną 🙂
Marcelek jest już taki chłop że hej!! super drepta :*
Pawełek jest prześliczny! - wygląda jak dziewczynka w tych włoskach (tylko mi się nie obrażać 😜)
Nikusia malutka księżniczka oczy ma jak 5zł - cała mama 🙂
Elu a Franio jest taki kochany, blondasek - mamowy pomagier - SUPER SĄ TE ZDJĘCIA Z PRALKĄ!!! 🤪 (ps. jeszcze nie słyszałam żeby kogoś praka siekła :blink 🙂 chyba żeby przed potopowa była 😜
A Adasiek jest nieziemski Aśka taki przystojniacha Wam rośnie że HEJ!! 🙂

A i Perełko starania trwają intensywnie 😜 ☺️ 🙂

ai Aleks już jaki duży!! 🤪 jaki śmieszek kochany - świetnie Wam rośnie 🤪 i jakie uzębienie 😉 HIHI jest czym dziabnąć 😜
dziewczyny powiedzcie jak się robi takie ładne chłopaki, CO??!! 😜

a właśnie moja mnie gryzie!! jak jest zła i jej coś nie pasuje bo nawet sama bierze moją rękę i gryzie - I TO MOCNO! ja udaję że płaczę - a ona się śmieje - ZBÓJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha 😁za to Igę czasami biorą za chłopca bo ma kilka ciuszków po moim siostrzeńcu i faktycznie wygląda jak chłopczyk 🙂 dlatego wiążę jej kućki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JAK!! 🤪 w ogóle wszystkie dzieci są śliczne jak są szczęśliwe 🙂
uciekam do pracy, ależ mam dziś lenia najchętniej uciekłam bym do domu i porwała na spacer moje szczęścia kudłate dwa - a tak to sami się spacerują 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także lecę 😘

a Wy zakopać mi te topory wojenne, nie wiem o co poszło i nie chcę wiedzieć i się w takie rzeczy angażować
SIOSTRY ZA DŁUGO TRWA WYJAŚNIANIE TAKICH SPORÓW PRZEZ NETA wiec nie dąsać mi się, nie obrażać dać sobie coś powiedzieć czasem, ja wiem że pochodzimy z rożnych regionów gdzie są różne szkoły odnośnie gotowania, prowadzenia domu, wychowania dzieci - po prostu życia, bądźmy trochę bardziej tolerancyjne a przestańmy się przejmować pierdołami 😘 😘 😘 for ALL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...