Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas już zaczął się okres szperactwa 😜 W sobotę tak ładnie wysprzątałam cały dom. Poodkurzałam, wyszorowałam podłogi. Bo Krystian miał przylecieć. Rozłożyłam małemu kołderkę na środku pokoju, wysypałam zabawki i się tam rządził. Na sekundę odwróciłam wzrok, a ten skubaniec dobrał się do doniczki i zaczął ziemię przekopywać. Bo mam taką wielką donicę z beniaminkiem na podłodze postawioną. Wesoła nie byłam bo tak się napracowałam , a on tu taki cyrk robi 😁 Ale co tam... 😜 Kto by przewidział, że mały przeczołga się przez cały pokój prawda? No bo przecież znam swoje dziecko itd. A jak widać nie można nigdy, ale to nigdy być pewnym. Ani jak dziecko grzebie w elektronice, ani jak siedzi i niby bawi się misiami. Nigdy nie mów nigdy 🤪 Każda MĄDRA mama na pewno przyzna mi rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie pociesze was dziewczyny, przy 2 dzieci cierpia ale koszmar to podobno dopiero zaczyna sie przy klach, bo to sa zeby oczne i ogolnie zawsze bola najbardziej...
A co do szperactwa to u mnie absolutnie nie moze nic stac, wisiec, lezec w zasiegu jego reki bo juz po tym. Siega juz na caly stol w pokoju moich rodzicow, na biurku po klawiaturze juz sam naparza a zabawki to go najmniej interesuja aloe jak tylko dojzy niedomknieta szuflade to jak torpeda do niej leci, nikt go nie powstrzyma.
Kupilam te wszystkie smieszne zabezpieczenia do szafek ale one sie normalnie wcale nie trzymaja a tym bardziej stanowia obiekt zainteresowania. Podchodzi i poprostu je zrywa. Co zaowocowalo juz nie raz przytrzasnietymi paluszkami. Zabezpieczenia maqm z canpolu beby ono i ikei i zadne nie daja rady. On przeciez ma tyle sily ze sie potrafi na biurku zawiesic na raczkach i miec nozki w gorze a wazy przeciez 10 kilo. Ja nie wiem jak on to robi, a ja nawet pompki jednej nie zrobie... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudi ja też nie 😁 A po ciąży to mi tak mięśnie brzucha oklapły, że nawet z brzuszkami mam problem 🤪 Gdzie zawsze robiłam po kilkaset bez problemu. Z Krystianem zawody robiliśmy kto zrobi więcej.

A z okazji dnia dziecka zapraszam was na latte 😜 Już robię 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witojcie:P
ale nadrabiania teraz nie mam czasu ale nadrobie 🙂
chcialm wszystkim brzusiowym dzidzia zlozyzyc zyczenia z okazji dnia dziecka aby zawsze byly takie kochane o grzeczne jak teraz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudi ja czytalam ze takie male dzieci to ciezar swojej wagi potrafia udzwignac.... JAK? nie iem nie pytaj 😮 🙃
Ale ja z Marcem tez nieraz sie siluje i powiem Wam ze az strach jaki papaj 😁 ehehhe
A ten tez mi tak robi Motylku 🙂 hehe ostatnio w basenie sobie chrupki rozkruszyl potem chcial kwiatki wyrwac a na koncu garsc piachu sobie zaczol wsypywac z doniczki.. BLOTKOOO 😁
A szperacz ze szal d... domu!!!.. 🙃 🙃
Przyznaje racje ozywiscie taa taaa ales kla 😁
TAk chcialam zeby sie przemieszczal td.. ale jednak jak lezal nieruchomo to bylo fajniej:P ehhehhe a teraz normalnie jak pchla 😁
U Was tez nie??
CAla noc swirek nie spal a teraz juz od 8 spi 😲 😲 szok.... a auto na niego czeka bo dostal od wuja:P heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
  • [color=blue]WSZYSTKIEGO [/colorNAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH DZIECIAKOW W DZIEN DZIECKA 😘 😘 😘 😘 😘]
  • A mowilam Wam ze bedzie gorzej 😜 😜 kochane to nie wszystko pociesze was BEDZIE JESZCZE GORZEJ 😉
  • U nas przelotne deszcze syn poszedl na ognisko w szkole maja hot dogi,a ja kupilam im dzis nugettsy 🙂 i fryty im zrobie no i oczywiscie czekoladki jajeczka niespodzianki i drobny upominek a Pawelek dostanie pileczke do zabawy 🙂
  • Elus przy zebach jak ida sa najgorsze pierwsze tzry dni potem juz bedzie lepiej trzymajcie sie tam 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry 🙂
    oczy spuchniete, geba sama sie otwiera do ziewania, ciezko widze ten dzien 😞 co by tylko Kuba postanowil dzis zasnac chociaz na godzine, chociaz na jedna 😞
    Zaspalismy i wstalismy dopiero o 2 w nocy 😞 skonczylismy robote o 5:30, zadowoleni idziemy sie glebnac na godzine a co? Kuba postanowil juz wstac. To dawaj go do wyra a ten sie bawic chce 😞
    Ech wesole jest zycie staruszka

    No i buziaki dla wszystkich dzieciaczkow 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
    Podkreslam WSZYSTKICH bo ja akurat nie rozdzielam! 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jeszcze jak już zasnął i ja też padłam jak trup to zadzwoniła Krystiana siostra i nas obudziła 😠 Zapomniałam wyłączyć telefon.
    Wpłaciłam zaliczkę dzisiaj za prawko. W piątek mam iść na badania. Ale kiedy ja się będę uczyć-nie wiem.
    Aniu a mieliście już ten przelew?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hey dziewczynki :*

    widzę że u wszystkich coś... 🤨
    Biedny Franio oby jak najszybciej mu przeszło 😘
    Guśka dziś w drugą stronę spała ponad 2 godziny in nie chciała się obudzić a taka "niedociumana" wstała - bo ją ściągałam ze snu - ile można spać?? później harce w nocy odstawia DZIKA mały
    idę sprzątać ten bałagan z całego dnia
    😘 😘 😘 😘 FOR ALL
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No .. mieszkanko jedno zdane 🙂
    A Elus no tak dostalismy:0 w sobotem o 11 klucze 😉
    A co najlepciejsze w tym.... ze juz moge sobie odblokowac wszystko 😁 😁 😁 😁 😁

    A no i dostalam ta prenumerate.....co od urodzenia przysylaja raz na miesiac....zastanawiam sie czy sobie nie zamowic na caly nastepny rok.... 2 zl za sztuke to nie jest zle przeciez 🙂
    A fajne rzeczy tam pisza.. I O USYPIANIU DZIECI ..zeby spalo samo....
    I wiecie co ...cos jak Eluska Niki.... zeby wyciszyc jak sie da dizdize.... misia wlaczyc w to jakiegos fajnego kolysane przyciemnone swiatlo...i szeptac mu spokojnie przed snem zeby grzecznie spacl tp
    I zeby wlasnie jak Ela Niki....Zostawic samo.. i jak tupie krzycvzy wola to wejsc uspokoic i tak w kolko....
    A dziecko moze nie spac spokojnie w nocy bo szuka mamy, poniewaz w dzien za malo czulosc dostalo... co myslicie??
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Aniu SUPER z tym mieszkaniem - GRATULACJE!!!! wreszcie na swoim :*
    tylko nie czaje z tym odblokowaniem 😮

    a co do pisemek o dzieciach to ja się tego oczytałam w ciąży że szok 😜 od razu przyzwyczajałam Igę żeby sama zasypiała, i w sumie to nie trwało długo jak zaczaiła, teraz wypija flaszunię buziak, mówię za nią paciorek, ona odwraca się na boczek do ściany - jej ulubiony i zasypia. A z nockami to myślę ze 1 konkretnej przyczyny nie ma że się dziecko budzi i płacze myślę ze to jest coś w rodzaju odreagowania na atrakcje które miało w ciągu dnia, na spotkanych ludzi, nowe zabawki, muzykę, czytałam też właśnie że nawet na ruszającą się wiaterkiem firankę , a brak czułosci - może, ale sądzę że Idze i Waszym dzidziołom czułości nie brakuje 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Bo my nie zapisalismy w kredycie ze mamy dziecko... i musialam nk fb i inne miec na haslo zeby Ci tam wyzej co sprawadzaja nas do kredytu nie widzieli.
    A juz jest pooo takze juz wiesz:P

    A No tez tak mysle... tym bardziej ze one coraz wiecej chlona tego swiata.. cos zle cien padnie i masz babo placek. 🙂
    A tez nie ten ton glosu no cokolwiek w ich glowce moze sie inaczej kojarzyc.. Widzialas filmik ze swiata pampersa?? co odtworzylo swiat oczami dziecka? jakie to ooooogrooomne???
    A czulosci.. no nie raczej nie.. ale wiesz tu cos robisz a ona cos po swojemu to nie wiesz czy nie mowi przytul:P heh
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej! Ale dzien, wrocilam do pracy o 19. 30. Mały usypia kolo 20.30. Wykapany, zjadl, przysypial to wlozylam go do wyrka a on oczy jak 5 zl i ryk. Po paru minutach placzu zlapal sie barierki napial i zwalil, tak ze znow pod prysznicem wyladowal. Znow do lozeczka i znowow bek. i dopiero teraz padl. Pospiewalam i niewiarygodne ze zasnal w koncu. Mam wrazenie ze to usypianie trwalo wiecznie.... A tak po za tym to powiem jeszcze raz. Nie nadazam za moim dzieckiem!!!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...