Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eeeee tam iwwwa. To forum ma działać normalnie. Jak jakaś życzliwa się tu gapi i coś komentuje to niech napisze, a nie odważna tylko po kątach 😜
A Ani i całej normalnej reszcie wszystko już będzie szło tylko z górki bo jak tak mówię 😜 Ale, że jak wiecie mam troszkę zakłamany charakter to też nie ma co tak do końca mi wierzyć hehehe 😁
Z tymi dzieciami to faktycznie do końca nigdy nie będziemy wiedziały. Możemy się tylko domyślać. Albo znać na wylot swoje dziecko. Bo są takie dziewczyny co są tak pewne swoich dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ją myślę Bateryjko bo Ty jako moja najlepciejsza pciapciula chyba byś nie kłamała mnie? He? Bo jak tak to "Butem w morde" hehe:*
teraz już z górki przez 20 lat 😁 AAAAAAAA tak jak Ty:|hahaha także ciągniemy ta taczke gnoju bejbe:*

u nas noc perfekt...
Poranek nalot indian... Bo się nauczył i robi..:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O nie moja droga 😁 Ja mam GORZEJ 😁 😁 😁 😁 😁 Bo my mamy jeszcze 29lat 🤪 😁 Biorę się za sprzątanie bo wieczorem mam ambitny plan ruszyć dalej z testami 😜
A noc też spokojnie. Po 6tej dopiero wstał. Z Lunka już byłam. Teraz dalej do roboty 😉
A jaką dostałaś gazetkę Aniu psiapsiółku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochane jak tam po nocce u nas spoko 🙂
  • Patrzcie co wczoraj niedaleko nas sioe dzialo gdzies 15 km ode mnie a u nas sucho 😮a my jeszcze na rowerach bylismy ale zapiprzlismy do domy i jakie chmury jakby tornado mialo byc masakra
  • Pawel szaleje od 6 rano lazi po calym lozku buziaki dla bobasow 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Mój dalej śpi. Na szczęście mam już posprzątane i w ogóle. Testów się pouczyłam. Na razie wystarczy. Bo zaraz mylić mi się zaczną 😜 A prasa Aniu udana.I nie wiem co dalej robić z tym dniem...Hmmm....
    Anka mój Krystian dopiero się dowiedział, że mieszkasz tak blisko. I był w szoku 😜 I do zoo też chce jechać 😉 Więc musimy się zgadać.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ojjj Iwwa wspolczuje znam ten bol moja corka tak robila i to nic nie pomagalo ze ja przeciagalam ze spaniem 🤢 aPawel wstal 10 min temu 🙂sie chlopak wyspal i co dalej ziewa 😮
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hejka
    nie drobie was bo nie ma czasu 😜
    u nas nocka ok ale jaka burza byla masakra takiego deszczu dawno nie widzialam
    Ale pochwale sie wam dzisja rano kupilismy samochod 🤪 🤪 🤪 🤪 mam tyle adrenaliny w sobie ze szczescia ze zaraz wybuchne 😁
    Z tego co doczytalam po lepkach to Aniu gratuluje mieszkanka 🙂
    no elu a jak ci idzie ta nauka testow?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    my tez uzywany 2003 rok toyota avensis II ale mam radoche mojemu to nawet do pracy nie chcialo sie isc 😁 jutro odbieramy a w sobote na tydzien jade do rodzicow na wakacje 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ja tez na pamiec sie uczylam i zdalam za pierwszy razem gorzej bylo z jazda bo dopiero za 5 razem zdalam ale do teraz ani razu nie mialam wypadku ani mnie policja nie zlapala wiec chyba dobry ze mnie kierowca 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...