Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
admin napisał(a):
nie wiem co z tym zrobić.
Zwiększam od dzisiaj kontrolę moderatorów. Będą rejestrowane każde zmiany na postach użytkowniczek. Jeśli nie będzie informacji, że post edytował moderator (konkretnie który), to będzie jasne, że został zmieniony przez użytkownika.


Nie podoba mi się to bardzo. Ja coś piszę , a tu ktoś sobie włazi i mi to edytuje 😠 No troszkę naruszono moje terytorium i swobodę wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
admin napisał(a):
nie wiem co z tym zrobić.
Zwiększam od dzisiaj kontrolę moderatorów. Będą rejestrowane każde zmiany na postach użytkowniczek. Jeśli nie będzie informacji, że post edytował moderator (konkretnie który), to będzie jasne, że został zmieniony przez użytkownika.


Nie podoba mi się to bardzo. Ja coś piszę , a tu ktoś sobie włazi i mi to edytuje 😠 No troszkę naruszono moje terytorium i swobodę wypowiedzi.


😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
a i jeszcze jedno CZYTAM STRASZNIE ODSWIEZAM STRONE I CO D.......STOJE W MIEJSCU A TAM DALEJ JUZ 5 STRON TAK MA BYC CZY JA MAM COS ZLE??????????????????????


Perelka bo dzis Admin zmiany zrobil...
🙂
wiec mussiz sobie poczytac, wtajemniczyc sie i przyzwyczaic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
buuterfly napisał(a):
admin napisał(a):
nie wiem co z tym zrobić.
Zwiększam od dzisiaj kontrolę moderatorów. Będą rejestrowane każde zmiany na postach użytkowniczek. Jeśli nie będzie informacji, że post edytował moderator (konkretnie który), to będzie jasne, że został zmieniony przez użytkownika.


Nie podoba mi się to bardzo. Ja coś piszę , a tu ktoś sobie włazi i mi to edytuje 😠 No troszkę naruszono moje terytorium i swobodę wypowiedzi.


😁 😁 😁 😁



Po tej wypowiedzi chyba wiadomo kto to zrobił....Ech brak słów. Admin powierzył Ci taka funkcję, zaufał ci, miałaś trzymać pieczę nad jego pracą i co? Nadużywasz swoich praw moderatorki, żeby pogrywać sobie w sprawach prywatnych, kłamiesz Piotrowi w żywe oczy i jeszcze się śmiejesz? Matko co z Ciebie za człowiek???? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem juz. Kubus wykapany, padl, nawet melodyjki mu nie wlaczylam.

Nadrobilam. I oczom nie wierze.
Nawet nie chce mi sie wypowiadac w tym temacie, bo jest to dziecinne!
I nie mam zamiaru sie tlumaczyc czy to ja edytowalam, czy nie ja. Podstaw nie mam do edycji, admin ode mnie emaila nie dostal, wiec dla mnie sprawa zamknieta. Poza tym, to ja wlasnie wtedy pisalam z Ela, wiec wszystko dla mnie jasne.
Adminie zrob prosze tak jak mowisz, niech Ci sie wyswietla kto edytuje posta (ktora moderatorka), bo nie mam zamiaru byc w tej kwestii oczerniana!

Co do tematu... i rozczarowania?
Aga radzilabym Ci sie zastanowic nad tym.
Forum sluzy temu, by gdy ktos prosi o rade to prosi po to, bo tej rady oczekuje od innych. A jesli ktos ma inne zdanie, nie moze byc odrazu sfochany. Wiec dla mnie zachowanie bardzo dziecinne.
I nie bede sie wypowiadala wiecej na ten temat, bo nie piore zadnych brudow na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela, a ja myślałam że skoro traktujesz mnie jak siostre ( tak tak, tak mi pisałaś na gg i to jeszcze całkiem niedawno 🙂 ) to inaczej będziesz się do mnie odnosić.
więcej nie napisze, bo nie chce żeby Ci było przykro.

Ania Ty mnie nie zaskoczyłaś, aniiii trochę 🙂

ja kończę swoją przygodę z brzuszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...