Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Po szampana go ślij 😁
Adminie , a żebyś Ty widział jakie groźby w moją stronę leciały na gadu 😜 To co tu wyprawiało to dziewcze to pikuś 🙂 Później Agaa już ją uświadomiła, że tu nie opłaca się wyzywać ludzi więc nękała mnie na gg. Stąd poblokowane wszelkie portale 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli, to niereformowalna była użytkowniczka naszego serwisu, która pobiła wszystkie rekordy w ilości banów i w ilości wszczętych kłótni.
Ostatni jej ban trwał ponad miesiąc. Dostałem maila z przeprosinami i zapewnieniami, ze już więcej nie będzie mieszała.
Znalazła jednak sposób - wyzywała dziewczyny, a potem edytowała swoje posty, żeby zatrzeć ślady. Kilka dni temu zablokowałem jej możliwość edycji postów, nie powiadamiając ją o tym. W końcu dzisiaj złapałem ją na gorącym uczynku - nie mogła wyedytować swojego posta, nie wiedziała, ze nie może.
Rozwalała dobre stosunki między użytkowniczkami na wielu wątkach - nie tylko tu na forum, ale przez GG i portale społecznościowe. Jednak wcześniej nie miałem podstaw do tego, żeby jej dać bana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełko, dziękuję za odpowiedź 🙂 będę trochę spokojniejsza 🙂

Adminie
, a tak a propos banowania... Rozumiem, że ban nie jest łączony na oba serwisy...? (Tak z ciekawości pytam, nie jest to żadna aluzja...)

buuterfly, przyznam Ci się, że kiedyś się zainteresowałam pewną "kłótnią" z udziałem Loli, więc wiem, na co ją stać. Wiele straciła w moich oczach. I co dziwne - za każdym razem, jak tu wchodziłam (klikam pierwszy lepszy wątek, żeby się na forum dostać) ZAWSZE była u Was jakaś awantura. Więc - żeby się nie denerwować, omijałam szerokim łukiem... do dzisiaj. I znów awantura 🙂 albo ja mam pecha, albo ja pecha przynoszę 😉

Pozdrawiam Was wszystkie (i Rodzynka) bardzo serdecznie i trzymam kciuki za poprawę atmosfery 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i niech tak zostanie. Chcę jak najszybciej zapomnieć o tym co było i cieszyć się wami i tym forum na nowo. A czy nasz wątek przetrwa zależy tylko od nas. Ja bynajmniej nie zamierzam z was rezygnować. Ani z wypłakiwania się wam, ani z głupawek , ani z radzenia się was czy wam.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Dobra przegięłam z godziną...Jutro będę umierała z niewyspania. Do jutra kociaki 😘
A Ty adminie goł pod kołderkę do adminowej, przytulić się i odpocząć od szurniętych bab 😁 😜

Będzie ciężko zasnąć po tym dniu. Tyle nerwów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...