Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no strasznie bylo duszno dychac si nie dalo u nas tz chlodniej
  • A Krystianowi jak cie wkurza powiedz az sie paluje i tyle po co masz sie jeszcze starc o to co on cci powie ohhh Elus 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Anulka spokojnie, my wiemy, ze masz teraz duuuzo na glowie. Ale jak juz bedziesz na swoim, to Ci nie odpuscimy.

    Ela kurde jak zobaczylam ten filmik, to az mi ciary przeszly. Bieny Franiu. Az mi sie plakac chcialo, jak uslyszalam. Ja nie dziwie Ci sie, ze masz dni zalamania. Strasznie biedny krzyczy i placze. Widac, ze go cos bardzo boli. To ja juz nie bede narzekac na mojego jak jeczy, bo w porownaniu z Franiem to nie jest jeczenie tylko smiech 😞

    Perelka a jak Pawelek? I jak Piotrus? Bo nie doczytalam. Mam nadzieje, ze lepiej. Co powiedzial lekarz?

    A my postanowilismy isc na kurs angielskiego. W przyszlym tyg zaczynamy. W srody i czwartki od 18:30 do 21 a moja siostra bedzie pilnowala Kubusia.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    iwwwa napisał(a):
    WOW Dosik to super! To czekamy na zdjatka nowej Dosiczki hehe

    Jak Kacperek?

    A kacperek wporządku 😉 troche przeziebiony ale jest dobrze bo łobuzuje 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Wybaczcie ze tak mało się odzywam ale też mam zamieszanie, szukam tej cholernej roboty ostatnie dni jak głupia 😞 bo chcemy wkoncu kupic mieszkanie a nie wynajmować.
    Kacper jak nie śpi to łobuzuje wiec nic przy nim nie moge zrobić teraz jest juz tesciowa to mi go bierze jak ja jezdze z cv albo cos.
    Buziak dla was i dzieciaczków ;*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ja Ci dam focha Ty pipolu maly Ty 😘 😘 😘 😘 😘
    Kupilam se kiecke... tzn nie wiem czy tesciu mi na urodziny czy se mam mu oddac za to bo pozyczylam:P
    50zl 🙂 - nowy lump otwarli (znowu) i nowe rzeczy tez sa osobno 🙂 metka wsio mam na niej 🙂 rozmiar fuck 40 😮
    Prosze Cie Eluniu wiem ze bys mi nie darowala:P heh
    [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/915/c357f1aff9a2e489med.jpg[/IMG][/URL]

    NIE PATRZCIE ZE STOJE JAK KACZKA BO TO W PRZYMIERZALNI NA SZYBKO ROBIONE:P

    w sadzie musialam z nowu zalatwiac, pacic kutwa za wszytsko...eh latania ze masakra.
    Dzis przychodzi kolo od malowania wkoncu zobaczyc co i jak bo ona tam takie ciemne kolory ma- zamalowywala chyba zeby brudu nie bylo widac 🤢
    fako od podlogi juttro zaczyna 🙂 oby skonczyli do czwartku....co zebysmy sie wprowadzili przed sobota bo kurde nie wiem jak z tymi ciuchami itd... 🤨

    Nadrobie se teraz:p
    Domi i jak z ta praca?????
    fanie ze chcecie mieszkanko kupic 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dosik i jak gdzie skladasz te CV/???
  • Aniu super kiecka ja tez chce 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 eee daj mi troche twej figury 😜 Te tabsy wyciszaja nie otumaniaja
  • Elus jak tam Franus???
  • Iwaaa a jak tam prace wre??
  • Ja dostalam chdzik uzywany bo uzywane ale jest 🙂 jesc mi sie chce trza isc spac
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ANUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULKA!!!! Bierz mnie gryz mnie w tej kiecce lasencjo!
    Ela nie wypowiadam sie, w porownaniu z Twoim moj dzis aniol ( a wg mnie znow adhd) ale chociaz pospal 2 godziny na raty w ciagu dnia.
    Po pracy pojechalismy do centrum na zakupy. Mialam sobie dziny kupic bo wszystkie po kolei robia sie za duze, ale oczywiscie jak dla mnie wszystkie byly za drogie. Bo ja nadal przeliczam na zlotowki 😞 Ale za to kupilam extra butki dla Kuby.
    I wstapilismy do MCDonalda i czuje sie jak prawdziwa gruba nazarta baba przynajmniej w 37 tygodniu ciazy 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej. Obudził się przed 6stą , ale później na prawie dwie godzinki zasnął więc ja też i nawet fajnie się czuję. Z Krystianem doszliśmy do consensusu w sprawie działki 😉 Ale będę musiała póki co z morza zrezygnować. Coś za coś 😜 Lecę sprzątać a potem z Lunką a potem po ziemię i donicę do piwnicy bo doszły nasionka moje 😜 Pomidorki i słonecznik. I jakaś KOLCZURKA 😮 A na co mi to? Perełka Tobie się podoba coś takiego? To ci wyślę. Bo jak nie to do kosza 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam z rana chyba moje dziecko wrocilo nie zapeszam pfu pfu 🙂
  • Elus ciesze sie ze doszliscie do porozumienia z Krystianem i ze Franio juz lepiej ,A co ma mi sie podobac bo nie zajarzylam ??????????????
  • Patrzcie co moj Pawli wczoraj robil http://www.youtube.com/watch?v=pXnaTvelqQw
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry 🙂
    Kuba wstal dopiero o 7:30, wypil mleczko i poszedl spac dalej. Jeszcze spi ale to pewnie kwestia 10 min.
    Perelka normalnie nie moge z Twojego Pawelka. Super rozrabiaka, taki slodki a jak sie chlapie 😁
    Elka no to super, bedzie dzialaka, altanke sobie tam postawcie i nastepne miejsce do liczenia 😁 😁
    I dobrze, ze pospalas, nalezy sie. To teraz sie w ogrodniczke bawisz? hehehe
    Ide obiada przygotowac jak zdaze zanim sie obudzi bo dzis bedzie ciezki dzien. Jak to w piatki. 😞
    O to juz sobie obiad zrobilam. Wlasnie sie budzi 😞 nima obiadu 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Iwona czy ci się kolczurka podoba. Bo mi w ogóle 😜
    Ale śmieszny ten Twój synuś 😁 Ale zobaczcie....Inne dziecko w domu i jaka frajda. A Franek wiecznie ze mną to całkiem inny 😮
    A ogrodniczka to ja od zawsze. W kuchni nawet mam swoje ziółka: bazylię, koperek, nawet poziomki i papryczki rosną 😉 I do tego będą jeszcze pomidorki. I pietruszkę też planuję dokupić, ale to muszę donicę dokupić najpierw identyczną.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...