Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no naprawdę ja cię podziwiam..ja nie dałabym rady non stop sama z mała...oszaleć idzie..
jak tylko się da to kombinuję,żeby gdzieś wyjść...do mamy,znajomych itd....lub na spacer chociaż,żeby tylko ciągle w domu nie siedzieć...a tu teraz taki mróz ,ze się nie da 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak sie jebie to wszystko... 🤢 🤢 🤢 🤢

Pękła mi oprawka od okularów i musze jechać na ten mróz i załatwiać wszystko.
Co do telefonów to nie mam pojęcia kompletnie..
a co do lekarza to juz do piatku wytrzymam, tylko żeby się wszystko wyjaśniło mnie szlag trafi..
Odezwe sie pozniej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
nie mam za bardzo jak nadrobic,tak po lebkach przez tel czytalam ☺️ maly dzis placzliwy ze glowa mala 🤔
A ja dostaje na glowe juz w tym domu 🤨 taki mroz ze nawet na malenki spacer nie ma szans.
I oboje swirowalismy dzis sobie caly dzien ukladajac klocki, juz mi pomysly sie koncza 😜

Elus i co tam na szafie?? nie ma jakies duzej fajnej torby?:P przydalaby mi sie 🤔
Eluska kochana jak sie czujesz?? matko cos nie tak, moze masz jakeis wrzody albo przepukline... kurcze martwie sie o Ciebie, moze faktycznie nie zwlekac tylko na szpital i niech Cie wybadaja 🤨 😘
😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/krakow/news/ewakuacja-schroniska-dla-zwierzat-w-krakowie,1754033,3320

U Nas ewakuacja schroniska, dzisiaj jadę po jakąś psią bidę, aczkolwiek nie mam transportu ( u Nas schronisko jest na obrzeżach-ciężko dojechać)... Obdzwoniłam wszystkich mobilnych znajomych, ale wszystkim albo nie pasuje, albo akumulator padł albo coś.. 🤔
Tyle u Nas w Krakowie samochodów, że trzeba walczyć o miejsca parkingowe, ale jak trzeba komuś pomóc i ruszyć dupę w mroźny dzień to nie ma kto..
Pierdole.. będzie ktoś coś ode mnie chciał..

I tak.. pozostaje mi się tłuc z przemarzniętym psem przez 1,5 h komunikacją miejską z przesiadkami.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brrrr....Ale zimno! -15 st i co chwilę się pies od centralnego włącza. Mały bierze prysznic bo kupkę zrobił 😜 A ja spijam kawkę i też muszę się uszykować.Musimy jechać po coś do jedzenia bo jak K nie ma to ja prawie nic nie kupuję. Jem to co jest. Więc w lodówce masło i dwa pomidory. Ale nawet kromy chleba nie ma 😁 No mróz niezbyt miły. Już przed wczoraj bezdomni pukali czy dam im coś do jedzenia. Wiem, że to niejednokrotnie moczymordy co na fajki mają a na bułkę już nie. Ale uczono mnie w domu, że jedzenia drugiemu człowiekowi odmówić nie wolno! Więc podzieliłam się tym co miałam i poszli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/krakow/news/ewakuacja-schroniska-dla-zwierzat-w-krakowie,1754033,3320

U Nas ewakuacja schroniska, dzisiaj jadę po jakąś psią bidę, aczkolwiek nie mam transportu ( u Nas schronisko jest na obrzeżach-ciężko dojechać)... Obdzwoniłam wszystkich mobilnych znajomych, ale wszystkim albo nie pasuje, albo akumulator padł albo coś.. 🤔
Tyle u Nas w Krakowie samochodów, że trzeba walczyć o miejsca parkingowe, ale jak trzeba komuś pomóc i ruszyć dupę w mroźny dzień to nie ma kto..
Pierdole.. będzie ktoś coś ode mnie chciał..

I tak.. pozostaje mi się tłuc z przemarzniętym psem przez 1,5 h komunikacją miejską z przesiadkami.. 😮


Kaśka dzwoń po fundacjach, do schroniska, albo odezwij się na dogomani.pl to na bank ktoś pomoże!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu niestety nie pomogę. Ja dzisiaj tylko do pepco i tyle. Nisia jezdzi swoim autkiem ale tyłem. 🙂
kurcze \eluś to może coś tam się jara? Ja mam po ostatnim jakieś fobie chyba :P
\Aniu nic mi to nie da bo i tak musze przez 3 dni łykac espumisan no i jeszcze dzisiaj a w piatek głodówka do 14. Szlag mnie trafi bez jedzenia :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
a mnie dziś szał sprzątania od rana opętał...i dobrze ,bo kuzynka dzwoniła ,że wpadnie na kawę z mężem... 🙂
robiłam specjalnie panna cotte...uwielbiam 😁
a tera już mam wszystko zrobione to mam czas na neta,bo mała też mi zasnęła nie dawno...jeszcze tylko potem muszę schaboszczaki usmażyć i się umalować 😎

no Elka obserwuj...bo ile osób bezdomnych już zamarzło w tym roku to masakra 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moi rodzice mają bardzo starą suczkę. I ona ma ogromnego raka na brzuchu. Aż do ziemi. I chyba umiera 😞 Prosiłam brata, żeby wezwał weterynarza, żeby ją uśpili, że ja zapłacę, ale oni mają to w D.I tak myślę czy tam nie jechać. Tyle, że znowu to kawałek drogi i się pakuj z Luną i całą resztą ech....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooooooo matko ...biedna psinka.... 😞 😞 😞 😞 😞
nie wiem...ja bym chyba pojechała ,bo by mnie to gryzło....
nie można dać tak cierpieć
mój piesek jak zdychał ,bo mi go jakiś gnój potrącił...to też daliśmy uśpić,bo się bardzo męczył ,a ratunku by już nie było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...