Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dosik moja czasem wogole nie je, nawet jak jej nałożę specjalnie, my do stołu a ona wychodzi, kiedys mi sie specjalnie schowala zebym jej nie zawolala na alesniki a potem sie skarzyla do tescia ze jej nie zawolalam i ona jesc nie bedzie... oj ale wtedy to sobie na nia gębę otworzyłam, nie em wytrzymałam, potem az mnie przeprosiła :P a ja jej powiedzialam ze mi laski nie robi jesc nie musi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mojego wysłałm do sklepu i marudzil że się na mięsie nie zna co za bąbel :P
powiem wam z moją nogą coraz lepiej 🙂
dzis juz odczówam tylko deliktany ból przy chodzeniu ale jest o niebo lepiej niz było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ma przyjść do nas wiec pewnie w porze obiadowej, ale jak dzis sie skrzywi
to jej co powiem 😜 ania albo dokładnie powiem ze nie musi jesć jak ma się krzywić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska to dobrze ze wszystko ok :* 🙂
Bucze na mojego a generalnie jest dla mnie taki dobry śniadanko z herbatką pod nos 😞
ehh a póżniej mi przykro ze na niego bucze, macie też czasem takie humorki ??

Jajku trzeba by sie powoli zabierac za robienie obiadku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Dosik groźna kobieto 🙂 ma dwa dni wolnego to ze wszystkim zdąży 🙂 idz i z nim poodpoczywaj 🙂
Eluś takkkk TO DZIŚ!!! 🙂 🙂 na pewno Wam opowiem wszystko i wkleje fotki 🙂 to jest tak nierzeczywiste że tam dzisiaj idę że wierzyć mi się nie chce, że mogę zobaczyć już dziś Ewę 🙂 a mój nic nie wie, już mi po części obiecał że wieczór ma wolny...muszę coś dobrego na kolację wymyśleć i puszcze mu filmik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Dosik to nie bucz na niego 🙂 Ja tez tak czasami mam a poznije mi zal biedny dyduś 😁 A my dzisiaj jeszcze do urzędu na chwile i moj pozniej prace jedzie załątwiac 🙂 No Agaa to jestem ciekawa jak tam Twoja księżniczka wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik oczywiście że mam 🙂 aczkolwiek ostatnio nie mam się do czego przyczepić...( tzn oprócz tego jednego 😉 ), jest miły, bezkonfliktowy...fakt śniadanko ja robiłam dzisiaj 🙂 ale póki mam na to siły i przede wsyzstkim ochotę to zrobię...ale buczenie też mi się zdarzało, o tak ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś, a Ty zdecydowałaś się mieć niespodziankę w brzuszku do samego porodu? czemu na to usg nie idziesz....tylko o kasę chodzi? nie chciałabyś kupować różowych ciuszków? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Aguś też chce zobaczyć już twoją Ewunie
ja też chce iść na 4D tak koło 32 tc 🙂
a właśnie mój bączuś widzi ze pisze z wam i każe was pozdrowić 😁
On lubi jak mu opowiadam co tu u nas na brzuszku 🙂 hihih 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... w sumie o kase to jedna rzecz ale jakbym dobrze pokombinowała to by i kasa sie znalazła 🙂 A tak to kupuje rzeczy takie uniwersalne 🙂 a niespodzianka hmm no bedzie gdzies do 36 tc 😁 i jakos mi to nie przeszkadza juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik no co Ty, opowiadasz??? ☺️ a mówiłaś mu o moim oziębłym mężu? 😜
pozdrów go od nas oczywiście też 🙂

ja często jak rozmawiam z innymi koleżankami to mówię " a moja koleżanka, to miała usg wtedy a wtedy " , "moja koleżanka mieszka niedaleko mnie itez jest w ciąży" te koleżanki trochę sie gubią 🙂 bo jak można mieć tyle koleżanek w ciąży z jednego m-ca 😁 a ja wolę nie mówić z jakiego forum jesteśmy, żeby nikt nas nie podglądał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe, jasno żółte, beżowe, ecru ale oczywiscie tez mam rózowego pajaca i niebieskie body 😁 No bo kurde śliczne były noo i juz 😁 Na usg babka tez pwoiedziała ze bardziej wyglada jej to na dziewczynke ale moj dzidzius tak sie ulozyl ze powiedziała ze to tylko tak mniej wiecej bo ona pewna nie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja myślę że chłopak 🙂 bo ładniutka jesteś bardzo a dziewczynka zabiera urodę 🙂

ta moja koleżanka z terminem koło mnie ze szkoły rodzenia NIE CHCE WIEDZIEĆ CO BĘDZIE MIAŁA!! nie rozumiem tego....nie wytrzymałabym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...