Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja wlasnie ogladnelam tyle porodow ze nie wiem 😉
Wsumie jakies tam przygotowanie psychiczne sa lekkie , chociarz widze jak to wszystko bedzie wygladalo kazda z nas ma inaczej wiafomo nie ma sie po co stresowac ja to nachwilke sie zestresuja a zaraz jest wszystko ok 🙂

Agus wyslalam ci nr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Loli 🙂 dziękuję 🙂
kurcze, ja wolę też namiętnie tego nie oglądać..mała zaczęła się jakoś intensywniej ruszać po tym filmiku...teraz ucichła 🙂 wole jej nie denerwować, bo mi z kopa walnie, a to coraz mniej przyjemne jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa wiadomo nie ma co ogladac, ale tak szczerze trafilam dzis na filmik jak bylo pokazane cesarskie ciecie ;/ i jak wyciagaja maluszka z brzucha z takiego przyblizenia ze masakra dobrze ze kobieta ktora lezy za tym parawanem tego nie widzi 😞 powiem tylko jedno cos okropnego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli na szczęście ta kobieta, czyli dot. to także i nas, będzie w takim szoku że będzie blagać o to CC albo o nacięcie krocza byle tylko się dziecka stamtąd pozbyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisze pod tym filmikiem ze położna nie zdążyła 😁 mąż po niąwyszedł dlatego babka sama była, bo juz sie zastanawialam co ona dalej zrobi, urodizc ok ale potem co, jak, pępowinę trzba przeciąż zawiązać, samemu to sie chyba nie bardzo da rede, ale pisza ze za 2 min juz byla ta polozna to pewnie sobie posiadziala w wannie jeszcze chwile, fajnie tak szybko urodzić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Aniu dobrze że mamy Ciebie 😁 no proszę jak to różnie bywa 🙂 a żeby mieć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę to przy okazji wyciągnęła sobie kamerę na pralke i zaczęła sobie tak po prostu rodzić 🙂 no cud miód 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem w jakim sensie 😁 bo ja się uważam za elastyczną tam hehe chociaż dawno nieużywana.......... 😁 😁

super pazurki 🙂 umiesz w ogóle policzyć ile kolorów lakierów masz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm tak szczerze Agus to wydaje mi sie ze rozciaglosc jest wpozadku,
A tutaj podobno tna tylko w naglych przypadkach
A jesli chodzi o lakiery to jest wstanie policzyc mam ich 4 😁
Tylko czasem zagladne do sasiadki , a w jej magicznym pudeleczku znajduje sie z 30 kolorkow wjec czasem jest w czym przebierac 😁
Kurcze zlapalam faze na pazurki, wsumie kiedys tez mialam ale, nie mialam ich az takich dlugich i nie rosly az tak pieknie a ze teraz sa dlugie i ladne no to moge kombinowac i mam zajawke wlasnie na kupowanie rosnych lakierow chociarz po troszku ale z drugiej strony jak sobie pomysle ze jak sie dzidzia urodzi to pewnie alo czasu bedzie na czas pomalowania paznokci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja kiedyś myślałam, że po narodzinach dzieciątka to już kompletnie nie ma się na nic czasu, bo cały czas zabiera dzieciątko...ale jeśli wszystko jest ok, to bobo przesypia dużą część dnia...najpierw przez pare dni w te godziny to sama też dogorywasz, a potem? 🙂 czas dla siebie 🙂 więc co jak co, ale na pomalowanie paznokci znajdziesz czas 🙂
moje niestety nie rosną tak fajnie...więc nie ma co malować...a ostatnio to mi się nawet jeden złamał...borok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez mam taka nadzieje Agus ze na poczatku bedzie super i nasze dzidzie beda grzeczne jak rozmawialam kiedys z moja kolezanka to jej dziecko bylo nieznosne i strasznie chciala mi zmowic ze dzieci sa rozne i ze ona nic nie mogla zrobic ze jak dzidzia szla spac to ona tez bo byla taka zmeczona ... hmm no dobra moze i twoje takie jest ale dlaczego akurat moje musi byc identyczne?
Strasznie mnie wpieniaja takie baby ktore juz urodzily i chca dla ciebie niby jak najlepiej i ci gadaja jak to one nie mialy przekichane i wogule ty tez bedziesz miala tak samo, ta moja sasiadk to jeszcze taka beszczelna ze z usmiechem na twarzy mi powiedziala jak t ona sie nie ceszy ze ma juz to za soba i ze jak mi to bardzo wspolczuje co mnie to czeka na tym porodzie myslalam ze juz jej cos powiem zeby wyszla ;/ wpieniaja mnie takie babska jak nie wiem co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i jeszcze jedna najwazniejsza sprawa, niektore baby sobie mieszkaja z tesciami albo mamusie im przynosi obiadki do domku no to wiesz, czym one sie maja przejmowac?
A my co juz jestemsy na swoim i wogule jeszcze szczegolnie w angli i co ona sobie mysli ze mi mamusia bedzie gotowala obiadki?
Trzeba sobie teraz juz radzic samemu , wyprac, posprzatac, poprasowac, ugotowac obiad.
A ona to ma zycie nie musi gotowac bo jak rodzice jej chlopaka wroca to cos ugotuja i tyle..
Ona sie ma tylko zajac dzieckiem i pewnie czasem ogarnac dom...
I ona do mnie non stop dlaczego moja mama do mnie nie przyjedzie jak sie mala urodzi?
A z kad ja mam wiedziec kiedy mi sie porod zacznie? moze i za 30 min 😁 ( fajnie by bylo )
A no bo ona przez tydzien nie mogla wstac z lozka i jej mama za nia wszystko robila wokol dziecka...
Ale ja mam inne obowiazki moj bedzie mial 2 tygodnie wolnego to bedzie mi musial pomagac bo innego wyjscia nie ma ale jak wroci do pracy to ja bede musiala robic wszystko, pranie, sprzatanie, ugotowac obiad przecierz jak wroci z pracy to co glody bedzie chodzil?
A i jeszcze ona sie martwi ze jej chlopak straci prace ( ona pracuje u swoich rodzicow) i sie jej pytam jak on moze stracic prace co wlasni rodzice go zwolnia? a ona , a no bo wiesz roznie to jest biznes czasem upada ten sklep jest otwarty od kad pamietam jak bylam mala i co on tam robi? skeruje i czasem obrabia jakies zdjecia bo maja tam do wywolywania zdjec sprzet taka ma ciezka prace...
A jak ja sobie pomysle ze moj haruj jak wol i co ja mam sie nie martwic ze go nie zwolnia z pracy ?
A i ona sobie nie wyobraza jak by to bylo gdyby oni mieli sie przeprowadzic na swoje przecierz by im na nic nie starczylo, panienka non stop allegro zakupy tutaj chodzic tutaj baseniki itp. i ona wiecznie kasy nie ma.
I jeszcze do mnie z zapytanie czemu mi rodzice nie pomoga? 🤪 no nie to juz mnie wkurzylo na maxa i jej mowie ty, moim rodzice maja swoja wydatki, swoja sprawy i ja juz przeszlam na swoje ja ich nie bede prosila o kase a po drugie mowie do niejwyobrazasz sobie to ze oni musza caly miesiac zapierniczac zebym ja miala 200 funtow co mi z tego? ze starczy mi na zaplacenie za mieszkanie na 1 tydzien, a ona no ale wiesz zawsze cos 🤪
Masakra jakas ona byla kiedys moja przyjaciolka i teraz juz jej wogule nie rozumiem wpadla w taka rodzinke co sa zaprzeproszeniem najwiekszymi sepami na swiecie poczula troszke wjecej kasy bo wiadomo tesciowie rozpieszczaja wnusie i odrazu pieniadze czlowieka zmieniaja jak nie wiem co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli boszsze co to za laska??? 😮 nie wiem czy to sie zmiac czy plakac?? tez mam takie znajome, i jak mam ich sluchac to ehhh 😜
My tez jestesmy na swoim ,tzn na wynajetym... kokosow nie zarabia te 1500 jest... no i co ?? ciezko jest utrzymac wszystko a jeszcze znalesc troche na jakies wypad na piwko czy gdzie kolwiek.
Jestem tak wychowana ze jak juz moglam pracowalam w wakacje, zarabialam na swoje przyjemnosci, karol tez. I od kad mialam 11 lat zajmowalam sie domem i rodzenstwem...i mniej wiecej wiedzialam o co chodzi i jak prowadzic dom itp A teraz jak czasem trzeba z czegos zrezygnowac bo to rachunki to cos to doceniam rodzicow za to ze zawsze starali sie zeby zadnemu z nas nic nie brakowalo, bo to jest cholernie trudne.
I widze dlaczego niekiedy byli tacy ... poprostu chcieli dobrze nas wychowac i uniknac wlasnie czegos takiego " tak jak by zerowania na nich wiecznie" tylko samodzielnosci i zaradnosci w zyciu.
A jak widze takie cos..... ehh to zal dupe zciska... a takie laski jeszcze najczesciej mowia ze one duzo przeszly w zyciu 😮 😠 😠 ni hu ja!! zalosne...
Ale co tam tacy tez musza byc zebysmy mieli sie z czego posmiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhh jak ja nie lubię takich bab co wiedzą wszystko lepiej i te ich cholerne rady! i opowiadanie jak to one mają przesrane! a w gruncie rzeczy, właśnie jest tak jak napisałaś.
ja wiem że to wkurza, ale olej ją, niech sobie pogada, a jak nie musisz się z nią widywać to też sobie to daruj. radzicie sobie doskonale sami, jest i będzie większa satysfakcja 🙂
i nie denerwuj sie tak, jak byś ludzi nie znała! jeszcze nie raz w Twoim życiu ktoś Cię wyprowadzi z równowagi 🙂 główka do góry, dasz sobie doskonale radę 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...