Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

W empiku, w smyku i go tak beda przenosic czasami jako ochroniarz 😁 Fakt faktem dobrze jest zbudowany to niech sobie pracuje tylko szkoda z eja nie moge a tak bym chciała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Fakt faktem Elu masz racje też bym wolała teraz wolała pracować, robić coś lekkiego niż w domu siedzieć 🤔
ale gdzie nas wezmą w takiej zaawanasowanej ciąży 😁
skazane na dom 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak ja oszczedzam.Prawie wszystko kupilam z drugiej reki od znajomej znajomej 🙂 np lozeczko ktore jest warte 450zl kupilam za 150zl i wyglada prawie jak nowe 🙂 ciuszki tez odkupilam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no niestety niggdzie ale u mnie to nie widac bardzo a zwlaszcza jak taka szersza bluzke ubiore i dlatego ludzie patrza dziwnie na mnie np. w sklepie jak kupuje jakies rzeczy dla malucha bo wygladam tak na 4 miesiac i mysla sobie ze zgupiłam czy cos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie......ja do szkoły rodzenia też nie pójdę ,bo mój patafian nie chciał,ale przy porodzie chce ,zeby był chociaż widzę ,że on się tego boi,,,,ale ma pecha musi być........co do pracy to ja się Eluska cieszę,że mam wolne...... 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak robie. Np podgrzewacz tak kupialm jakies tam ochraniacze czy cos bo jakbym chciała wszystko nowe to nie ma szans 🤨 Albo poluje na jakies okazje i wtedy kupuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze ja wogole nie pracowałam i nie wiem co to znaczy ciezka praca i dlatego mnie ciągnie 🙂 Od 14 roku zycia pracowałam jako pomoc głownej księgowej hehe mojej mamy i jej szefowa normalnie mi płaciła itd a teraz bym poszla ch0ociaz na pol etatu zeby jakakolwiek kase miec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zanim zaszlam w ciaze pracowalam jako niani ale niestety nie bylam zatrudniona wiec teraz nic nie mam siedze na tylku a moj maz zarabia na rodzinke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na moja mame to wiem ze moge spokojnie liczyc 🙂 Poza tym ona jak tylko moze to mi pomaga 🙂 Jakos to bedzie moze nei tak jak sobie wymarzylam ale damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sobie wymarzyłaś może być ejszcze przy 2 dziecko wiec wszystko przed Tobą 🙂
Kurdee jutro przywoża nam łóżko a mojego nie będzie 🥴 będe musiała tata i tescia tu sprowadzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly super że dzieciątko zdrowe 😁 z Twoim zdrowiem też będzie ok...swoje widocznie musimy odleżeć w łóżku 😞 a tabletkami się nie przejmuj, ja nawet antybiotyk brałam, tylko 3 dni,ale jak ręką odjął!
czy Wy też macie tak spuchnięte stopy? masakra z moimi...małe serdelki z paluszków się zrobiły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie Dosik 🙂 daj potem znać co z nogą :*

sioperka i jak Twoje włosy??? bo farba inaczej chwyta w ciąży...moje na odrostach wyszły troche rude, a robiłam Castingiem czekolada 🙂 gdzie zawsze ciemne wychodziły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...