Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurcze laski piszecie i piszecie az mi sie normalnie mienia oczy od tych stronek 🙂
Ja bylam wlasnie zalatwic pewna sprawe bo kurde ja jak zawsze gapa ;/ poszlam zlozyc papierek o macierzynskie i nie dolaczylam jednego najwazniejszego papieru 😞 no i bylam sie zapytac co mam teraz zrobic ale powiedzieli ze odesla list i bede musiala dolaczyc ten papierek i jeszcze raz odeslac wjec uff naszczescie dobrze sie skonczyla ta moja gapa, ale z tego co zauwazylam u mnie w ciazy to normalne zawsze musze o czyms zapomniec 😉
A zaraz lece na zakupki bo chlebka nawet juz nie ma :P
Co gotujecie dzis na obiad? bo ja chyba ziemniaczki z kotlecikiem i fasolka szparagowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moi dzisiaj musza sie zadowolic ich ulubionym zurkiem 😁 Bo nie tak dawno miałam kotleciki przez 3 dni w róznych wersjach i mam dosc kotlecikow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie idziemy do szkoły rodzenia :P
zresztą nie da się tam umówic to jeszcze mój tak ma prace że w rezultacie i tak bym sama chodziła
bez niego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my dzis idzeimy 1szy raz 😜 ciekawe jak bedzie..
bobas ta twoja cukrzyca to sie jakos objawiala zanim odebralas wyniki, ja jutro ide badac i sie bardzo boje, jakies mam zle przeczucia, ale objawow zadnych nie mam, przy normalnej cukrzycy to sie pic chce podobno i spac, Ty też tak masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam siły...Byłam u lekarza. On, że mam brać polopiryne na noc. W aptece , że absolutnie mi nie wolno. W aptece na gardło sprzedała mi tymianek i podbiał. Na ulotce, że kategorycznie w ciąży nie stosować...Cyrki na kółkach. Syrop z cebuli mam brać. W du..sobie mogę go wlewać a mi nie pomoże. Łydki mnie naparzają, że chodzić nie mogę. I to tylko dzisiaj...Ale to niby przez ciążę...I akurat tego jednego dnia i tak bardzo rozbolały?
Ale chociaż za wizyte nic nie zapłaciłam. Wg brzuszka i suwaków dziś jestem w 30 tyg. Wg usg i obliczeń gina w 29. Mój synek jest nadal synkiem i waży 1285g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co przed badaniem nie zwracalam na to uwagi ale jak juz sie dowiedzialam to gdy zmieze cukier po posilku i mam za wysoki to czuje sie senna ale nie wiem czy to nie jest wina pogody po za tym zadnych objaw nie odczowalam.Nie boj sie nawet jak bedziesz miala ta cukrzyce to nie jest tak zle na poczatku ciezko sie przestawic z jedzeie ale ja sie motywuje tym ze szybciej szchudne po porodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk tak znalazł na razie miesiąc próbny ma. Marne pieniądze ale tez bedzie pracował w tym miesiacu jakies 12-13 dni wiec czego sie spodziewac. a po miesiącu zobaczymy 🙂 a dzisiaj pojechał na jakies szkolenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lekow w ciazy to na kazdej ulotce masz napisane ze kobieta w ciazy ie wolno to dla bezpieczenistwa danej firmy bo przeciez nikt nie robi badan na ciezarnych.Ja bym zaufala lekarzowi tez mialam tak kilka razy jak musialam brac antybiotyk i pisalo ze nie mozna i dzwonilam jeszcze sie upewnic do lekarza i powiedzial mi to co wyzej napisalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elus szczerze to ja bym sie trzymała tego syropu z cebuli. bo to chociaz na bank dzidziowi nie zaszkodzi. Kurde to faktycznie cyrk wszedzie co innego mowia i jak tu sie nie pogubic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...