Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w swojego ale nawet nie musiałam duzo nadrabiac 😉 Qrka to nie fajnie troche bez sensu te filmy jak mozecie sami sobie oglądnąć jak bedziecie chcieli.. Ja sie odezwe jutro buziolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Dzziewczyny, ja dzis caly dzien w Katowicach bylam, padama na pyszczek, nogi mi tak spuchly ze kostek nie mam:/ jak sobie ztym radzicie?
Co do rodzenia, o lepiej w 8 niż w 7 miesiacu, bo pluca sa juz bardziej rozwiniete, bo tlusciukie dzieciatko itp 🙂 tez o tym slyszalam ze lepiej w 7 niz w 8, i nawet rozmawialismy o tym na szkole rodzenia, ze nie wiadomo skad sie to przekonanie wzielo 🙂 a! i dowiedzialam sie dzis, że tylko 1% dziewczyn rodzi w 40 tygodniu, 25% po terminie, a najwiecej 28/29 tydzien 🙂
dobranoc brzuszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki!kurde jaka kicha!!!!!nie puścili dziś mojego programu o dzidziusiach tylko jakieś tam ogrody....porażka może przerwa wakacyjna i dupa jak we wrześniu znów puszczą to już po ptakach będzie 😠 😠 🙃 🙃
laski super fotki brzusiów ja wam wstawię w tygodniu razem z fotkami z wesela ,bo to już jutro a dziś lecimy na tłuczenie słoików i będę za kierowcę robić teść i mój zacieszają ,że se wypiją z lekka 😜 😜 😜 Co do szkoły rodzenia to mimo ,ze wy narzekacie to ja żałuję,ze nie poszliśmy ,że mój taki łeb się okazał i nie chciał iść 😠
Dosik no to super,że masz już spokój z tym gipsem ,bo to pewnie męczarnia w takim upale ...ja jeszcze nigdy gipsu nie miałam.. 🙃 🙃a ty buuterfly kuruj się tam dalej i na pewno już niedługo będzie ok 🙂 🙂
AGAA JA JUŻ CI W TWOJEJ LIŚCIE ZAKUPÓW NIE NAMIESZAM ,BO NIE PLANUJĘ JEJ ZMIENIAĆ ,A TĄ CO MAM TO JUŻ WIDZIAŁAŚ ,WIEC SPOKOJNIE HE HE 😜 😜 😜 😜 😜
byłam wczoraj w TESCO i kupiliśmy pieluchy HUUGIES 128 szt za 49,99zł rozmiar 3 ...innych rozmiarów nie było ,ale i te się przydadzą...opłacało się bo normalnie mała paczka po 82 szt jest w tej cenie 🙂a dziś lecę do gina z wynikami i po zwolnienie na szczęście dziś samolotu nie będzie ,bo był ostatnio,ale w razie czego fryzurkę sobie strzelę tak na zaś.... 😉 😉
ALE MOJA MALEŃKA KSIĘŻNICZKA OD RANA WARIUJE 🤪 🤪 🤪słodka moja... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi moje słoneczko chyba na szyjkę zaczyna uciskać..
nieprzyjemne uczucie..

ja jutro ostatni dzień do roboty.
zastanawiam się czy po ew. powrocie ze szpitala iść jeszcze do pracy,
no ale to chyba okaże się już w praniu 🙂

miłego dnia dwupaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurana1986 napisał(a):
.....25% po terminie, a najwiecej 28/29 tydzien 🙂
dobranoc brzuszki 😁


ja wiem Martuś że Ci się pomyliło 😁 ale czy chcesz co niektóre z nas doprowadzić do zawału? 😜

cześć z rana dziewczyny!
mój mnie zdenerwował wczoraj, także się nie odzywamy...bosko!! nastrój mam bojowy, spać nie umiałam, a do tego najpierw śniło mi się że sobie zęba uszczerbiłam! obudziłam się ze strachu, a potem następny sen że ten że ząb mi wyleciał!!!! qrwa!! 😞 popieprzone sny....

eloite i nareszcie nie idziesz do roboty!! to ja liczę kochana że będziesz do nas częściej zaglądać... 🙂 a jak uciska na szyjkę to jest bardoz nieprzyjemne uczucie...

sioperka szkoda że znieśli ten Twój program...na pewno chodzi o przerwę wakacyjną 😞

jednak będę dzisiaj prała te firanki i zasłonki....i może i okna umyje, bo mnie rozrywa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂
przepraszam ze nie nadrobie z wczoraj ale troche was ponioslo laseczki 55 str?????????? 🤪 ehhe wariatki!!
AGGUUS prosze cie nie myj teraz okiem!!! umyj sie w sierpniu pod koniec albo popros kogos... bo laski jak chca wywolac porod to myja okna laza po schodach sprezataja po kolanach... prosze poczekaj troche :** jak tez nie myje mam troche brudne ale czekam z tym do sierpnia 😜

Ja wczoraj bylam u tesciowej....ehhh dramat tak mnie zdrzazniala ze w niektorych momentach myslalam ze szklanka peknie mi w rece tak ja zciskalam ze zlosci ☺️
potem kumepla przyszla zrobilysmy runde po lumpkach ale nic nie bylo... 😜
Dzis na targ ide jeszcze raz zobaczyc za tylki klapkami, a wieczorem na grila 🙂)
A znowu karol to jest cos za milutki... i to cisza przed burza jest chyba.
Potem jak przyjde to wlece na brzuszka 🙂) tylko sie juz tak nie rozpisujcie co?? 😜
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulec weź Ty się uspokój..Rozszalejesz się po domu i jeszcze coś się stanie. Ja dzisiaj troszku lepiej. Żebra mnie bolą, ale to już chyba będzie z tym tylko gorzej bo wydaje mi się, że to od tego, że tam upchane wszystko.
A mi znowu do głowy nowy pomysł wpadł...Czy zamiast tego usg4d nie kupić sobie fotela bujanego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu 😮 ale jak powoli będę robić to przecież nic się nie stanie?! na razie tylko firanki zdjęłam...i czekam aż słonko mi się łaskawie straci z szyb, bo nienawidzę myć w słońcu 🙂 obiecuję nie szaleć 🙂

nadrabiaj nadrabiaj, tyle ciekawych rzeczy pisałyśmy 😜 własnie o teściowych też 🙂

a dzisiaj to chyba nuda będzie, bo marnie z ruchem na forum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki ale mi sie dzien zaczął yhh... Wogoóle to Agus uważaj na siebie jak CI się zęby sniły i bron Cie boze dzisiaj okna myc!!!! Wogole to nocowałam u mojego i wogole jeszcze rodzice mu pierdzielili za uchem o egzamienie i juz mnie kurwica brała i powiedziałam ze sie odzywac wogole nie bede. To jak juz go wkurzyli doszczętnie to sie ywdarł ze nie idzie i juz! I mi powiedzial ze jednak mam racje i najlepiej bedzie zamieszkac osobno 🤪 🤪 No i spismy spimy i tu telefon dzowni i jego szefowa o 6.30 ze ma dzisiaj isc na 12 h do pracy 😠 no żesz qrwa sobie wymyslila!!! 😠 😠 Dodatkowo po raz pierwszy przezyłam taki straszny skurcz w górnej części łydki ze mysłałam ze umre normalnie okropnie bolało 😞 a jak chodze to dalej boli katastrofa.. No i pojechal do pracy na 8 i do 20 katastrofa... a zaraz do sklepu ehh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulec 😁 kurde, bez przesady, pomacham pare razy szybe i to wszystko! jak mi się odechce to sobie daruje po jednym oknie 🙂 spoko spoko Pani Myszo 😁 😁

super że już lepiej, mówiłam! 🙂
kurcze, ktoś Ci wczoraj bakcyla z tym fotelem wbił co? 🙂 to chyba była Ania87 🙂 nooo...taki fotel to też bardzo fajna sprawa! ciężka decyzja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następna...to ja chyba te firanki tylko wypiorę...bo mnie straszycie 🙂
Eluś moja łydka z Twoją się zsolidaryzowała, bo też miałam nad ranem skurcza, ale udało mi się jakoś tak pokombinować z nogą, że nie bolało prawie w ogóle...a bierzesz jakieś witaminy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam to....ból nieprzeciętny...ciekawe czy poród boli bardziej 😜

stanęłam właśnie na wadze! i szok 😮 🤢 🤨 🤔 🥴 🤪
a tam 1,5kg mniej 🙂 albo moja waga oszalała 🙂 ale jak miło wreszcie zobaczyć, że jest mniej a nie więcej!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Same witaminy nie wystarczą. W nich może być za mało magnezu. Aspargin dziewczynki musicie brać. Fotel taki zwykły bujany to mi się od dawna marzy. Zwłaszcza, że w tym drugim pokoju nie mam ani jednego siedzenia. I jak się zamkne tam z małym żeby go nakarmić? Bo przy znajomych nie mam ochoty 😠

A jak już o teściowych gadacie to ta moja franca dzisiaj się zapowiedziała. Nie wiem po co bo dobrze wie, że jestem chora i ona też dopiero co była chora. To chyba dobić mnie chce głupia. Idę sobie pościel na słonko wynieś niech spali mi bakteriozy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś ja tam nienawidzę tabletek...więc ten mój Feminatal mi wystarczy...jakoś sobie z tymi skurczami poradze, nie są często 😞 każda tabletka to dla mnie świństwo!

zobacz sobie na allegro, fotele fajne są nawet za 160zł 🙂 myślałam że to troche droższe jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski sorki ze dopiero teraz ale nie mam internetu 😞 cos mi sie zepsulo i trzymam laptopa na oknie i pobieram impulsy 😁 od jakiegos sasiada 😁 hahaha 😁 dobra sprawa 😁
Ale kiepskawo chodzi strasznie i nie moge komputera ruszac 😁
Kurde ja dzis mialam kiepska noc wogule sie nie wysypiam przez ten brzuch nie moge wogule przyjac zadnej pozyji non stop jest mi zle a nie chce sie wiezgac po tym lozku jak moj spi zeby go nie obudzic 😞 ehh masakra jakas 😞 kiedy to sie skonczy noo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mysle bo juz normalnie zaczynam nazekac jak stara baba i mam takie chumory ze to jest jakies nieporozumienia i najchetniej to bym sie wyzyla na swoim 😞 albo non stop plakala 😞 juz od wczoraj cos mi sie z chumorkiem popsulo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mysle ze jeszcze jakies 7 tygodni i bedzie po sprawie 🙂
A tak wogule to jestem wlasnie w trakcie szukania mieszkania jakiegos 😞 ale chyba bedzie z tym problem i bede musiala znalesc jakis pokoj 😞
Tylko ze juz tyle razy dzwonilam pytalam pisalam i jak ludzie slysza ze z dzieckiem to mi odmawaiaja i poporstu zalamka jakas 😞 mam czas do koncan tego miesiaca, a chciala bym taki pokoj z osobna lazienka chociarz zebym mogla z niej korzystac kiedy chce a nie zeby byla kolejka, jeszcze z malym dzickiem to wiadomo 😞
Tylko ze takich pokoi jest naprawde niewiele 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję z tym mieszkaniem 😞 ale szukaj szukaj...coś się musi znaleźć!
moja mama ma mieszkanie do wynajęcia i szukała teraz kogoś, zgłosili się młodzi ludzie, ona w ciąży i mówią że właśnie bardzo ciężko znaleźć im mieszkanie, bo wszyscy ich nie chcą ze względu na dziecko... 😞 chore to! a moja mama z uśmiechem ich przyjęła, bo wiadomo że szybko się stamtąd nie wyprowadzą, a oto mojej mamie chodziło.
a jak byście nie mówili że jesteś w ciąży? tylko było by to na Bartka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciśniemy z tymi oklaskami! 😜 ja już daje komu tylko mogę, na innych m-cach też daje 🤪
głupie to, ale już my dogonimy naszą mała Ani 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus ale to nie o to chodzi bo poprostu zeby wynajac swoje mieszkanie musisz miec troche kasy oni chca kaucje ktora wynosi okolo 650-700 funtów miesiecznie (tzw. czynsz który płacisz co miesiac) ale zeby cos takiego wynajac na poczatek musisz im zaplacic przypuscmy 650funtow za miesiac + depozyt 650 za miesiac czyli wychodzi ci na samo wprowadzenie sie do takiego mieszkania 1300 funtów. Wjec troche kasy jest. A jak chcesz wynajac pokoj to masz zazwyczaj tylko 1tydzien depozytu lub 2 tygodnie wjec to jest predzej do wynajecia, tylko ze jak chcesz z kims mieszkac no to musisz im powiedziec czy sie zapytac czy oni sie zgadzaja na takie cos wkoncu bedziecie dzieli wspolnie kuchnie itp zeczy co nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm racja, w przypadku dzielenia z kimś mieszkania to musisz poinformować, a w tym przypadku to ciężko żeby ktoś chciał rozwrzeszczanego dzieciaka słyszeć przez ścianę 😞
jak bym mogła to bym Wam pomogła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...