Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hah no zajechałam dziada 😁 Ale wiecie...Ten mój Michał do mnie ciągle co słychać księżniczko, śpij grzesznie aniołku i takie tam 🤪 Jeszcze nie wie z kim zaczyna ☺️ Boshe ja to cię na prawdę Agulcu podziwiam 😮 Ja niecałe dwa miechy nie teges a już mam wizje co gdzie i jak go dorwe 🤪 Tzn mojego Krystuśka nie tego Majkela 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ja Ci powiem jak ja mam...
mam jedną mała paczuszkę PAMPERSów newbornów,
jedną pampers chyba 90szt 3-6
i huggiesy 3-6 też dużą paczkę. chyba na razie styknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania87 mi sie wydaje ze najlepiej kupic jedna paczke taka a druga jakas inna na wszelki wypadek bo podobno duzo dzieci ma uczulenie na pampersa, ale wiesz moze akurat twoja dzidzia bedzie dobrze to wszystko znosila, ale szkoda kasy zeby nakupowac jednej firmy a puzniej bedzie jakas klapa z tego czy cos..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko buuterfly...jak byś widziała z leksza niechęć u Krystka to też by Ci się odechciało! wczoraj go w nocy zaczęłam miziać i jak się zorientował, że znowu mam na niego chętkę, to miałam wrażenie że nagle popadł w głęboki sen i o mało co nie zaczął chrapać...w dupie go mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga jak pytalam mojego jak wrazenia po filmach i czy sie nie przestraszyl to mowil ze fakt pierwszy raz widzial takie cos, ale ze sie nie przestraszyl bo porodów to on juz duzo przeżył, bo odbierał sam poród jesli chodiz o psy, koty, krowy, to na pewno wiem ze sam :P a widzial (nie wiem czy uczestniczyl) przy porodzie swini konia i nie wiem jeszcze czego, takze on z tematyka obeznany, i nie robi to na nim wrazenia, ale pewnie jak zonka bedzie rodzic to bedzi inaczej, zreszta sam tak powiedzial ze to bedzie dopiero dla niego przezycie a nie jakies filmy co obce kobiety sa. jeszcze dodał że na pewno sie bede darła w niebo głosy to na pewno jakos to odczuje :P gadał ze moja siora to by sie pewnie nie darła ale ja to bede na bank!! zobaczymy czy on nie bedie kurde. chyba sie zapre w sobie i nie wydam dzwieku 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buuterfly, ja na Twoim miejscu...tym bardziej ze masz zastepstwo.... ach....
Kurde mi sie nie chciało wcale, a teraz jak starego nie ma to normalnie chyba rękodzieło i jeszcze tak nakręcacie ach...
Sioperka ja myslalam ze Ty napiszesz, zed fryzurka i nie wytrzymałaś hehe a tu na meza czekasz hihi

Ania ja kupiłam pampers tylko narazie jedna paczeke jedynek, bo dziecko mi jakies wielkie rosnie, i mam dwie paczki dwojek. Jak cos to maz bedzie latal do sklepu po jedynki. Narazie nie kupuje wiecej jedynek bo nie wiem ile bede potrzebowala. Moja kolezanka zuzyla tylko kilka w szpitalu jedynek bo urodzila 4530 g wiec jej sie nie przydaly, a mi tez rosnie duzy wiec nie robie zapasow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj czytałam na innym forum, że bobo dostało wysypki własnie po jakichś pieluchach, to poszła z nim mama do pediatry, tam dostali na to jakaś maść i dziecku przeszło, a pieluszki nadal może używać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaaa...Pisze mi ten koleś, że chyba pora wrócić na dłużej do Gorzowa 😲 I, ze zostanie moim bodyguardem czy coś i ze chciał by w końcu znaleźć tak słodką , pokręconą dziewczyne jak ja 🤪 🤪
Że niby ja słodkaaa??? Bo pęknę...Pokręcona i porąbana to owszem, ale w życiu nie słodka...
Agaa ty nic nie ten tego nie smyrasz pusie? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja to jeszcze młoda siksa jestem hehe dopiero 27 skonczyłam.
Wiesz ja to taka obeznana bo ja po kursie wdż jestem hehe.
To pomyśl sobie jak uczyłam dzieci o seksie? Zakładać gumeczki hehe ich ulubione zajecia to były i do dzis mi emaile pisza "niech pani do nas wraca"
spragnione seksu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wet nie ale z zamilowania mozna tak powiedziec. sami nie mamy takich zwierzątek na szczescie ale jego ciotka ma wiec chodzi do niej i pomaga przy porodach 😜 on to bardzo lubi i żałuje że nie zostal weterynarzem, no ale tak sie życie potoczyło, a pewnie by sie odnalazł w tej pracy bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe nie mogę, poważnie? 😁 😁 Iwwwa 😁 to już wiem skąd te myśli i hasła 😁 😁

buuteffly a Ty weź olej tego majkela, bo jakiś dziwny jest! 🙂 Krystek jak się dowie o jego hasłach to mu przywali z basi! albo my to zrobimy!! niech spada na drzewo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...