Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dobra Sioperka! a kto gadał że lubi od zadku, o robaku sąsiada! o wibratorach, o rękach na stole???? 😁 😁 ja to święta przy nich jestem 🙂 powiedziałam na początku że nie trenuje a te mi nie chcą wierzyć 😜
tłumaczy się winny, co? 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko pytam bo ja uzywam właśnie wiaderka bo Lenka darła mi się w niebogłosy w wanience i co chwilę miała odruch moro więc zakupiłam wiaderko które się świetnie sprawdza dziecko wyjść z niego nie chce ale została zbesztana przez połowę rodziny że jak to w wiaderku dziecko kąpać ale jak zobaczyli na włanse oczy jak się śmieje w nim i chlapie raczkami to się przełamali. Pomyślcie o takim zakupie bo wcale kąpanie trudne nie jest a dziecko czuje się jak w brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka to koniecznie mi pokaz fryzurke bo ja tez dzisiaj bede tworzyc bo na 16 do lekarza haha.

Agaa co ty tu wygadujesz kobieto. Zobacz na tym zdjeciu profilowym jakie masz miesnie na prawej rece. Zaloze sie ze jestes praworeczna.
Nie udawaj niewiniatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mimo wszystko wiaderko mnie nie przekonuje...a dzidzia się darła, bo coś jej nie pasowało, ale to nie znaczy że zawsze jak się drze to trzeba zmieniać...jak się będzie darła w łóżeczku to też mam zmienić na kołyskę? 🙂 zresztą, wypowiem się po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W A R I A T K I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
boszszsz... do tego forum powinno byc haslo!! bo przeciez jak ktos to czyta to na bank niedlugo nas odnajda i z psyhiatryka przyjada po nas 🤪 ahahahhahaha
Aaaaale swoja droga moze wezma wszystkie do 1?? 😎 rozwalilybysmy im ta bude 😜 ahhaha

Bylam na tym glupim targu, pierdolone stare baby!!!!! klurwa te okulary co nosza to za malo jakies dna od sloika czy kurwa teleskopy powinny nosic!! tyle razy dzis dostalam z barow... ze przez 14 lat nauki w szkole tyle nie dostalam 😠
Ale klapki kupilam, karol powiedzial ze nie babcine to drewniaczki kupilam na 3-4 cm koturnie, wygodne itd... potem do tesco na zakupy na wieczor iii jestem wyjebana jak siodlo laki luka po westernie a jebie jak tona zgnitych sardynek 😠 zaraz pod prysznic i tak za niecala godzine bede.... ale jak kurde znowu bede musiala czytac 30 str ... to zabije!!!!!! 😘

eejj mam nowe okreslenie na nas..... 2 w 1 😁 kumpel tak dzis do mnie wolal... ide a on eejj 2 w 1 2w1 czekajj... drze sie na pol ulicy... 😜
aaa co do seksu niee.... to moj bedzie zaruchany na smierc jak tylko bede mogla bo to co teraz to jest kuzwa nie wiem co to jest.... zalosne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka zgorszonego juz nie zgorszysz 😁

Agaa tłuszcz? Toś sobie wymyśliła heheehh dobre sikam normalnie.
Tłuszcz? Kochana tłuszcz to na tyłku możesz mieć, chociaż nie wiem, czy Twój Ci go też nie wyćwiczył ale tłuszcz na ręku? I to tylko prawa? Heh dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra laski wy tu sobie fantazjujcie zboczuchy a ja spadam wziąć się za mieszkanko no i potem za wspomnianą fryzurkę dziś już raczej nie wejdę na forum,jut wesele to też wątpię,więc do hmmmm chyba poniedziałku........1000str będę miała do nadrobienia pewnie 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴trzymajcie się i udanego weekendu już wam życzę pa pa 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra napalone suczki moje kochane 😘 😘 😘 😘 😘 ja ide sie plumpnac... bo zaraz wszystkie muszki ktorre sobie latakja u mnie zdechna jak przewruna obok...
normalnie 2 godziny lazenia i czuje sie jak menel ztyrana przez chodnik...;/ale bez trzepaczek i innych mikserow 😜 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa do tej pory to ja byłam głównym prowodyrem takich tematów 😁
ale dzisiaj z dumą oddaję Ci honory 😁 wygrałaś kobieto...jestem pod wrażeniem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...