Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ale tu wyścigi prowadzicie 🙂 a ile uprzejmości! 🙂
Anulka: "nie nie, Loli przodem, proszę"
Loli: "ależ nie, nalegam Aniu Ty pierwsza"

😁 😁 😁

ja nadal stawiam na Anulkę 🙂 kochana przykro mi, przetrzesz szlaki 🙂

se wyobraźcie że obiad też mi zrobił 😜 jak zrobi kolacje to chyba dzisiaj go zgwałcę 😜
wracamy dzisiaj z kościoła i mówi mi że musiał by iść do spowiedzi, bo dawno nie był. a ja mu na to że po co skoro i tak zaraz wieczorem będzie miał grzech, a on minka 😮, a ja, że będzie miał grzech taki że żony niedopuszcza 😁 😁 bo skoro baby z tego powodu mogą mieć grzech i muszą się wyspowiadać, że chopu seksu nie dają, to tak samo chopy! więc chyba do spowiedzi nie pójdzie borok! 🙂

z tymi jajkami w brzuchu to coś w tym c hyba jest że się czujecie mocniejsze 🙂 w końcu chopa w sobie macie 😁 testosteron i te sprawy 😁

Dosik Ty się tak kawusiujesz 😁 nie zapomnij o naszej kawie w tym tygodniu nadchodzącym 😁

co do wagi to u mnie pewnie ponad 10kg jak nic, aczkolwiek nie widać dodatkowych kg od ostatniego badania...zobaczymy na następnej wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tylko, że te bole sa od kilku dni i to cały czas wlasnie ehh.. Mi sie wydaje ze Ania albo Loli bedzie pierwsza, ale ktora dokladnie to nie wiem 😁 i to nie jest klucie tylko boli przy wstawaniu, zginaniu sie itd. Jak bedzie bardziej bolec to lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu a u ciebie nie wymagaja do szpitala fotelika dla dziecka? na wyjscie ?

Hm nie wiem ja kupilam taki w 3w1 jestem strasznie w niego zadowolona i sie juz nie moge doczekac jak wam tutaj fotek pokaze jak go prowadze 😁 z moja Olenka 😁
Dobrze ze juz dawno prawojazdy na wozek zdany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agunia pamiętam o naszej kawie 😁
jakoś tak ostatnio ciągle rozchwytywana jestem o spotkania ze znaojomymi martwią się ze po urodzeniu małego nie będzie już czasu :P
Anulkaa no ja nie wiem czemu ale stawiam że pójdziesz pierwsza 😁
i co wchodze na nasze forum to tylko czycham az jakaś akcja ruszaa a mój mi mówi Ty nie myl termminów jest koniec lipca a wy jestescie z września 😁
Eluśka co do kłóć też jakieś czasem odczówam ale na ogół mnie to nie boli na szczęście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpital nie moze wymagac fotelika. Przeciez po pierwsze, nie kazdego stac na fotelik, po drugie nie kazdy jedzie wlasnym autem czy cos. Wystarczy uszstywniany rozek czy cos. Ja tez kupie fotelik ale jeszcze nie teraz. No mnie to boli i dlatego sie troche martwie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak ale bez sensu wymaganie fotelika. No ale tak juz jest. Trudno. Ale mam straszny dzien, poszla bym sie polozyc a tu imieniny dzisiaj u mnie i katastrofa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszla spac. 🙂 Czy sie cieszyc jak goscie siedza i jeszcze dluuuga siedziec beda a ja sie zle czuje, boli mnie brzuch i ogolnie humor do dupy eh.. Wolalabym miec teraz pusty dom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ale zawsze przecierz mozesz isc do swojego pokoju i sie polozyc albo z nami tutaj posiedziec i powiedziec ze sie zle czujesz, Kobieta w ciazy ma prawo sie zle czuc, i wydaje mi sie ze kazdy z twojej rodzinki by to zrozumial i nikt by sie na ciebie nie obrazil 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli tylko ze ja siedze w moim pokoju. Polozyc sie nie ma gdzie za bardzo bo wszystko zaladowane rzeczami do prania dla małej 😁 No na razie posiedze z Wami a pozniej pojde tam do nich bo moj przyjedzie i obiad zjemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w szpitalu ich nie obchodzi jak wychodzisz z dzieckiem. Wózek najchętniej chce kupić używany. Fotelik też. Za dużo wydatków mamy 😞 Teraz jeszcze te 600zł przywalili a zaraz ja bez zasiłku zostanę i musimy mieć jakieś oszczędności inaczej znów to się skończy wyjazdem Krystiana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu jakie 600?
no warto na allegro poszperać w fotelikach, ja znalazłam taki jak chciałam, w stanie niemal idealnym, za 190zł a kosztuje koło 350zł nowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...