Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

brzuszek taki jaki byl co podawalam rozmiar, a od poczatku przytylam 10kg tylko,ze lekarz sam powiedzial ze woda mi sie zatrzymuje w organizmie i mam duze piersi i dlatego tyle przytylam a gdzie do konca ,a w sumie malo co jadam tylko wlasnie wode spijam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no pewnie że się martwie Aguś 🙂 ja każdej z Was ciążę będę przeżywać 🙂 w końcu już sie trochę znamy 🙂
a żebyś szła pierwsza to nie chcę, bo jestem za Anulką 😁 wyboc 🙂 nawet ostatnio Loli mam przeczucie że sioperka Cię wyprzedzi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ma znaczenia 🙂 popatrz na sierpniówki 😁
oczywiście Ci tego nie życzę żebyś się przeterminowała, chciałam tylko podrażnić naszą zsioperzoną przeprowadzalską Madzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej maleńkie 😘 Wróciłam. Czkawkę czuję tak, że przez kilka minut dziecko drga w jednym rytmie. A impulsy takie jak by igłą ktoś mnie zakłuł też mam. Czuję jak by wbił mi ktoś igłę w górną część szyjki i to tak jak by się szybko impulsem przemieszcza w dół aż do warg ☺️ Taki krótki, przeszywający, szczypiący ból.
A mnie ojciec i brat tak wkurzyli...Boże jacy oni są żałośni. Ale zjadłam jabłko, arbuza i pączka i postanawiam olać to 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre porównanie 🙂 mała Aga orangutan 😁

to ja się dołączam do Was z tym praniem, zrobie kiedy Wy 🙂

już dwa pokoje posprzątałam, jakiś dziwny power....


hmmm AKCJA BŁYSK? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taka okrągła, na samym środku króliczka, szara jak by błoto czy coś chlapnęło...Próbowałam to zetrzeć leciutko gumką, ale się nie da. O średnicy ok.1,5cm. Niestety...Widoczna. Napiszę, zaraz do gościa co proponuje bo przecież nie będę mu odsyłała jednej naklejki za 7,99 i traciła na znaczki i biegała na pocztę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik, ale ta naklejka kosztowała 7,90zł. Na pocztę mam 3 km. Po dzisiejszym dniu ojca już raczej nie będę prosiła o podwożenie, po tym co powiedział 🥴 Szkoda mi czasu i kasy na znaczki. Zobaczę co on mi odpisze. Nie chce mu wystawiać negatywu czy coś bo kontakt fajny, naklejki doszły bardzo szybko, no , ale ta plama...Zobaczymy co on odpisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij mu też foto tej plamki, myślę że powinien Ci albo zwrócić kasę, albo przysłać nową naklejkę. napisz jak się sytuacja rozwinęła.

dziewczyny! byłam właśnie w biedronce i od 29lipca promocja znowu dla dzieciaczków 🙂
wanienka z disneya z termometrem za 26zł!!! szok! gdybym wiedziała...w tesco taka kosztuje ponad 40zł!
jakieś pościele będą i takie fajniutkie siedzonka dla dzieciaków 🙂 czytałam że do 50kg uniosą, więc jak schudniemy 😜 to może i dla nas posłużą hehe. fajne wyglądały, takie z kształtami zwierzątek 🙂 i coś tam jeszcze będzie, także może warto się wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga przypuszczam że mała Ci siadła na nerwie i stąd ten ból. takie rzeczy będą sie teraz często zdarzać.

jak ja się cieszę że jest taka pogoda!! normalnie wróciłam ze sklepu, niespocona, prawie niezmęczona 🙂 nogi w normalnym stanie! skuli mnie to tak może być do września, października 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa a teraz w promocji ( tzn nie wiem czy w promocji, bo cen nie znam ) jest proszek dla maluchów lovella ten mały 1,7kg + jakiś kilogramowy gratis za 15zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...