Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moja to dzisiaj odsypia te imieniny wczorajsze 😁 Cały dzien spi 😁 Ja wole sie pomęczyc z tabletkami niz wlewac jej na siłe wapno rozpuszczone bo to jest koszmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale macie sprytne psiny 🙂 moja na szczescie zjada tabletki jak dostaje, za to jak widzi krople do uszu to ucieka gdzie pieprz rosnie:/ A ja rano bylam u moih rodzicow, i odkad przyjechalam to leze bo mnie caly brzuch boli:/ a wlasciwie to cala góra i schodzi tak zaraz ponizej pepka, a dół tylko czasami:/ mialyscie cos takiego?? no i jak tylko wstane to twardy jak kamien:/ o! a teraz bole jak przy miesiaczce:/ mam dzis stracha, ale na szczescie jutro do lekarza, chyba ze mi nie przejdzie, albo sie nasili to jade na izbe przjec bo juz nie wiem co to:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co z tymi tabletkami ,to morze poprostu je rozduście nożem albo czymś tam na pyłek i zamieszać z jedzonkiem,wtedy niewypluje a ztym jedzeniem kupek to kiedyś oglądałam taki program że jesli pies zjada swoje kupki to przyczyna może też być to ze za łapczywie je i niestrawia wszystkiego i dlatego te kupki są dla niego apetyczne.pamietam że ta treserka kazała dawać jego porcje po troszeczku np po łyżce jak zje to nastepną ,a z czasem pies sie przyzwyczaja i uczy sie w ten sposób jeść wolniej ale jak by to w praktyce wyglądało to niewiem ,niemam psa wiec niemiałam na kim przetestować 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajku dziewczynee ale to fajne z tymi brzuszkami 😁 ja mam też zdjęcia ale nie mam kiedy które robiłam 😞 Ale jak będe sie nudzić stworze coś takiego 😁 hihih 🤪
Anulkaa ale u Ciebie szybko ten brzusio był juz taki dużaśny 😁
Mnie w sumie dopiero jakieś pół tora meisiaća temu wybiło tak mocno :P
Agaa: Po szkole rodzenia zaraz opowiadaj co tam dzis Ci opowiadali 😁
Eluska: Ehhh Ci faceci, powinnaś go za to pozadnie walnąć w łeb 😠
Buuterfly: Jak masz poczte tak daleko a ta naklejka taka tania to fakt się nie opłaca iść na poczte 😜
Byliśmy z moim w sklepie po picie weszliśmy do świata dziecka i znów kupiłam koszulke i kaftanik 🙂 Gdzie ja nie wyjde musze coś kupić małemu :P
Dziewczyny mam pytanko ! Powiedzcie mi bolało którąś z was krocze tak zaraz koło pchwin ?? 🤔
Bo ja nie wiem czy mnie z tego ze mały sie tak rozpychał i to sie rozciągało i bolało czy co ;/
generalnie juz przestało ale dosc chwile to czułam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu ja tu sobie bułeczkę z oscypkiem i majonezikiem wpieprzam, smakowita jak cholera czytam i czytam, a Ty piszesz że piesek gówno zjadł i wyrzygał i jeszcze sprzątać musiałaś!!!! 🙂 🙂 fuuuujjjj!! kocham psy ale niech nie odwalają takich scen 🙂

Eluśka a ten Twój to w jakim wieku jest że mu tak alk szkodzi na rzyganie? zresztą...mój ma 28 a nadal rzyga jak więcej wypije! ach te chopy, szkoda gadać....

Dosik te bóle o których piszesz to są takie standardowe, czytałam że dziewczyny i z lipca i z sierpnia je miały/mają...więc nas nie ominą, a podobno są bardzo bardzo dokuczliwe.

w szkole rodzenia fajnie, mój walił miny! myślałam że ja mu przywale! nudził się bo temat: karmienie piersią po porodzie 🙂
zaraz Wam takie fajne niusy napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak...dieta dość taka rygorystyczna jest do 3tygodnia karmienia piersią! później systematycznie dodaje się produkty obserwując na drugi dzień jak zareagowało na nie dziecko...czyli czy ma wzdęcia etc...jeśli ma, to nie możemy tego jeść.
co można pić: tylko wodę n/g, sok tylko jabłkowy rozcieńczony pól na pół z wodą.., kompot truskawkowy lub jabłkowy, herbata, kakao, ale tylko 1szklanka na dzień, mleko kazda ilość, inka, bawarka (fuj)
owoce: tylko jabłka, absolutnie nie można kiwi i winogron
pieczywo każde, ale obowiązkowo posmarowane masłem ( bo wit.A i E )
mięso każde ale ugotowane, tylko!
ser każdy oprócz pleśniowego
jajka, owszem ale całkowicie zrezygnować z jajecznicy ( 😞 ) i omletu ( bo? nie wiem...acha, smażonego nie można w ogóle )
ryba tylko gotowana lub na parze
warzywa zakazane to: brokuły, kapusty, groch, fasola, cebula, czosnek, kalarior i papryka ( bo wzdęcia powodują u noworodka, a po 3tyg można powoli wprowadzać )
z sałatek tylko z ugotowanej marchewki lub buraka
można też jeść: ziemniaki, ryż, kasze, makaron, kluski, nie można; frytek...
zupy: tylko rosół, pomidorową lub krupnik...
słodycze tak, ale bardzo mało czekolady
miód wolno
kukurydzę wolno
natki piertruszki i innych oraz oliwki nie można

tyle co zapisałam z wykładu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No AGula lista sie przyda
Jejku dziewczyny 😞 nie chce być marudna ale dzis to czuje sie fatalnie 😞
chce juz urodzić 😞 czuje się jak słoń ;(
co chwile co mnie boli, to znó maly mnie obkopie zebra albo gdzies sie umieści i nie umiem sie ruszyc 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo podoba 😉 zresztą przejrzałam teraz wszystkie Twoje i jak dla mnie to rewelacja, a dla Ciebie nie musi być 😉
hmm a mi się znowu nie otwiera Anuli zdjęcie...karze mi się zalogować na ten fotosik...hyh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...