Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eee no to przykro mi bardzo 😞 może jak się położysz i rozłożysz przed tv to Ci przejdzie, albo chociaż odrobinkę minie?

do nas dzisiaj przyjeżdza kolega, agent ubezpieczeniowy, pieprzyć o głupotach! czyli wyciągać od nas kasę. Mich mu już któryś raz odmawiał, a ten na chamca co tydzień się wprasza, więc ten w końcu uległ...pewnie chce nam jakieś ubezpieczenie na życie sprzedać czy coś...no ale skąd na to wziąć? z mojego bidnego zasiłku? nie wiem co ten chop sobie wyobraża, niech pogada i pójdzie! bo mu hormonem strzele w dziub! 🙂 nie mam kasy i koniec , to nie jest wystarczający powód?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybieram juz takie pozycje w siedzeniu i leżeniu że byście padły ze śmiechu :P
Jedna myśl co mnie pociesza to taka ze juz nie długo mój skarbek wyjdzie na świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyna od tego mojego fotelika z allegro napisała mi że jej syn w nim jeździł do 8.m-ca i musieli zmienić na nowy! więc w ogóle się nie opłaca kupować nowego i takiego drogiego!

aaaa no i co nam powiedziała jeszcze na szkole rodzenia? że bez fotelika, lub gondolki DZIECKA NIE WYPUSZCZĄ ZE SZPITALA!!! chociaż powiedziała też że jak dla niej fotelik jest śmieszny, bo bobas w nim dziwnie wygląda przyjmując taką pozycję, lepsza gondola....
a czemu? bo jak by policja zatrzymała a dziecko bez fotelika to mandat otrzymuje szpital. więc jeśli do tej pory nie wiedziałyście o co chodzi, to chodzi o kasę 🙂 jak zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to się unormuje Domi? kto wie...
moja właśnie strasznie w brzuchu szaleje! i mocno się wypycha że aż momentami boli! a myślałam że już bardziej nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś , a punkty karne dostaje położna? 🙂 Masakra....Kiedyś nie było w ogóle tych fotelików i jakoś nie było tak słychać, że dzieci giną...Ale cóż. Czekoladko antybiotyków nie powinno się rozdrabniać ani w niczym rozpuszczać. W końcu jak bierzesz antybiotyk to trzeba też brać leki osłonowe bo antybiotyk podrażnia. A co dopiero jak by miał zacząć tak już od przełyku palić 🤨 Co do tego programu o kupach to też widziałam i widziałam jak ona tam cudowała z tymi chorągiewkami. No, ale sory...Jak bym miała działkę o powierzchni 10m kw to czemu nie. Ale nie jak ja mam tu otwart teren i mnóstwo hektarów dookoła. A ona nie to, że swoje zjada czy coś....Obleśna świnia nawet za krową łazi i zjada 🤢 Albo kocie kupki z piaskownicy. Normalnie mam ochotę ją czasami oddać albo uspać. I dzisiaj ma taki dzień, że jej tak odwala, nie słucha się i mam jej już dość. Do tego mam dość swojej pojebanej rodziny i ryczeć mi się chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak tu kurde mieć fajne dni...Matka chla z koleżanką. bachory biegają i drą japy. psu odbija a brat wczoraj żebrał o 5zł na piwo. odmówiłam. dzisiaj szedł do dentysty. poprosil czy mu dam 10zl na znieczulenie. a przed chwila sie mamie i tej jej kolezance pochwalil ze mam fajki bo nie wzialem znieczulenia 😮 no czaicie to? oklamal mnie zeby miec na zasrane fajki!!!! Czuję się wykorzystywana, okłamywana...Jak kurde jakąś skarbonke mnie traktują. To mi się go żal zrobiło bo nie chciałam żeby go bolało a on mnie okłamał!!! A jeszcze dwa dni temu rano wyzwał mnie od PIERDOLONEJ KSIĘŻNICZKI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elus szczerze to ja bym juz mu wogole nie dała. Rozumiem ze Ci go było zal bo to brat i wogole ale widzisz co robi. No nie ciekawie masz faktycznie.. Dobrze ze masz nas chociaz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny
jak ja sie za wami stesknilam mam do nadrobienia 98 stron 🤪 nie wiem czy dam rade.Mam rodzicow na wakacjach wiec nie bede miala za duzo czasu ale postaram sie zagladac do was bo fajnie sie komus wygadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...