Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie, jeszcze nie bierze...ostatnio tak siedziałam do po 24ej! 😞
hmm a jak ją czujesz w dole Aguś? umiesz to jakoś opisać? bo ja czuję na górze, przy żebrach dość mocno jak się rusza, a na dole praktycznie w ogóle, czasem mnie tam posmyra rączkami chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa no czuje na wzgórku np. pipki jej głowe 😁 heheheh ze tak mnie lekko rwie poprostu w dol, wiesz ona jest duza to pewnie swoja masa mi tak naciska.
A o zeberkach to nawet nie wspominaj bo moja jak zacznie dawac czadu to masakra jakas 😁
Widzialam jej dzis te sprytne stopki które mnie tak czesto bija 😁
Ja teraz zauwazylam ze zaraz na samej goze pod cyckami ona jak by pierdziala?? takie uczucie?? jak by w tobie banki pekały?? ale tylko własnie w górnej czesci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo główkę czujesz na pipce? 🙂 nie, to tak absolutnie nie mam 🙂 to Ola gotowa do wylotu! wow...hmmm i jest taka długa że potrafi nóżkami jeszcze zasuwać po żebrach?

tak Elu, tylko że Loli już od ho ho czasu czuję mała u dołu, więc może na nas też już by był święty czas? 🙂 tzn na nasze dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wsumie rozmawialam przed chwilka z mama i mowilam jej ze Ola juz taka duza i wogule.
A ona mi powiedziala ze wcale ze nie jest duza moj brat ponad 4kg sie urodzil a ja mialam jakos podobna wage 3600-3800 i ze wpozadku.
Zebym sie nie stresowala 🤨
No ale jak tutaj takiego malego slodkiego klocusia urodzic 🤢
Bedzie bolało jak cholera 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo pewnie wygląda dużo lepiej niż na foto 🙂
mój?? śpi jak zabity! najadł się pizzy i padł 🙂
a Twój miał dzisiaj od południa? czy tylko do tej drugiej pracy szedł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa no na zywo wyglada bosko niby wiesz sreberko ale to jakies gówienko za pare groszy które pewnie sie zachwlke zedze albo zczernieje.

Hehe spi mowisz 😉 ja zawsze rano do was pisze jak moj spi i tak cichuto po tej klawiaturze a nie raz sie obudzi i " ooo juz brzuszek brzuszek" a ja zawsze no co 😎 😎

Nie moj dzis poszedł tylko na 16:30 do pracy bo popoludniu przecierz był zemna zobaczyc Olusie oczywiscie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wiem że był, stąd moje pytanie 🙂
śpi ale przed tv i chyba go tam zostawie...a może sam się zaraz zwlecze i przyczłapie do sypialni 🙂
ja w każdym razie idę zaraz spać, nie będę na niego czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wogule to wiesz poszlam na ten skan koles cos tam sobie wpisuje w ten swoj magiczny komputerek kazal mi sie polozyc, i mowie do mojego kurwa bedzie ciezko wylezec jak cholera bo mala mi uciska na ten kregoslup i ja nie dam rady dluzej niz 5 min polezec sobie wygodnie na plecach.
No i wiesz tutaj taka zachwycona i wogule tym usg patrze sobie na nia ale czuje coraz bardziej nasilajacy sie ten bol na kregoslup oblalo mnie normalnie potem i wiesz oddychlam sobie tak gleboko bo sobie mysle nosz kurde zaraz im tam odjade na tym fotelu juz lekko ciemno przed oczami, a lekarz do mnie czy dobrze sie czuje a ja wiesz odrazu sie podnioslam i kazal mi sie na boku polozyc i mowi zebym wziela kilka glebokich oddechow.
Ufff tak mi ulzylo ze masakra no i puzniej na boku juz lezalam bo nie dalam rady 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No naciska mi pozadnie :/
Moja pozycja do spania to tylko wsumie jeden bok, i jest masakra bo jak sie obude gdzies w srodku nocy to mnie cala miednica boli od tego spania na jednym boku 😞 a jak sie przekrece na drugi bok to ona jakos tak lezy ze ciezko mi jest lezec bo tak jak bym sie na niej kladla. chodz ona sie puzniej wsumie przesuwa zakazdym razem.
Ale masakra mam ochote sie rozwalic na łózku na brzuchu i zasnac jak suseł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe chyba każda ciężarna o tym marzy 🙂

no nic, mój śpi, mam go gdzieś 😁 może przyczłapie w nocy?! ja spadam Loli 😘
i Eluśka 😘 jak tam gdzieś jeszcze jesteś i nie zasnęłaś 🙂

spokojnej, bez bólów nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...