Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak miło gdy budzi Cię bolący brzuch i kręgosłup, a w pamięci masz same niemiłe pozostałości z dnia poprzedniego 🥴 Wczoraj miałam wrazenie , że zaraz mi coś pęknie w środku. Bo mały tak ostro się wiercił i poraz pierwszy w dole...Czułam jak by rączki przeciskał przez szyjkę 😮 I takie różne pluski i chlupotanie co chwilę słyszę z brzucha jak się mocniej poruszy 🤔 Przeraża mnie to...A najbardziej przeraża mnie ogrom rzeczy do zrobienia i to, że ja teraz boję się robić cokolwiek i leżę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elus dziekuje ,ja mam tak samo czasem mowie do mojego meza ,ze maly cos tam majstruje jest glowka w dol i na samiutkim dole juz gotowy do wyjscia tylko,ze musi poczekac jeszcze trzy tyg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😉
AGA NOTUJ PERELKI WAGE ... 😜
ELUS nie ma zartow musisz lezec i juz, dbac o siebie... ale ze z tym kregoslupem Ci tak powiedzial to dziwne mi sie wydaje... nie wiem nie znam sie... Ale maly tez mnie uciskal na kregoslup i bolalo ale wlasnie w miejscu skrzywienia a w ledzwiowym odcinku to zawsze myslalam ze od ciezaru boli, a nogi dretwieja bo dziecko na nerw uciska 🤔 i teraz zglupialam ☺️
ALE MASZ DBAC O SIEBIE BEZ DYSKUSJIII!!!!
PERELKA piekny brzusio 😉

heh wczoraj byla akcja blysk tesciowka... 😜 heh poklucilam sie z Karolem bo ona dzwonila do niego ze ma jej te zdjecia zgrac bo na SOBOTE potrzebuje... a on ze nie ebdzie jezdzil tak pozno i ze jutro JA przyjde... 😮
A ja ryklam na niego, ze kurna co to ma byc ja mam latac bo ona cos chce??? 😮 ooo niee ma mowy!! niech sama przyjdzie ja komputer tez mam i nigdzie nie pojde. To sie wkurwil 😠 ze nie musze ze cos tam, ze on zaraz pojedzie itd. Zjadl i chyba troche przemyslal i zadzwonil do niej ze ma jutro zabrac aparat itd ze ja jej to zrobie u nas, ze taka sama droga a ona sobie autem moze podjechac.... A ona ze NIEE BO IDZIE NA 14 DO PRACY I MA TYLE ROBOTY... 😠 eeeehhh Karol mowi ze to chwila potrwa itp. a ona ze nie cos tam i zaczeli sie klucic wsiad w auto i pojechal... 😮 tesciu przyszedl i ja zjebal 🤪 ahhaha ze nam dupe truje ze jak co chce to sama niech chodzi , a nie karol po nocy prawie jezdzi bo ona musi, a na gwalt nie potrzebuje po 2 to nie ejst wazne itd. haha DOBRZE JEJ TAK 😁

A ja odziwo po nocy git.... 🙃 🙃 wstalam aby raz 🙂
Ale jak patrze w lustro to mi sie na wymioty zbiera 😞 jem jak smietnik i mam celulit nawet na plecach/... czaicie to?????????? 😠 😠 😠
i zmierzylam te biodra Domi pod ten pas .... i kurde o 10 cm wiecej w biodrach???????????????????? 😞 😞 widze fajnie bedzie po urodzeniu... depresja jak cala szafe spodni bede musiala wyrzucic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dobra masz ta tesciowa hehe dowcipna tym bardziej ze ma samochod wygodna jest czasem tak bywa ,az ci zazdroszcze ze spalas ja sie modlilam zeby widno sie zrobilo wogole nie spalam 😞 a jaka Aga ma notowac wage moja????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszki, ja tez sie budzialm cala noc, co sie chcialam obrocici to budzil mnie bol:/ czy wy tez tak macie, że przez te bóle nie mozecie w ogole chodzic? do tej pory czulam bol w miednicy i okolicach, ale chodzic dawalam rade, a od wczoraj leze i boje sie nawet myslec o chodzeniu:/ wstac wstane, ale kroku juz nie zrobie, wczoraj az sie poplakalam bo nie moglam z tego powodu wyjsc z lazienki, zgielo mnie w pol i myslalam ze tak zostane:/ nie wiem czy to normalnie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niee co Ty 😁 siara by byla nasza wage pisac przed i w trakcie ciazy 😜 ehheh
dzidziulkow z ostatnich USG na ktorych bylismy 😉 hihi
No moja tesciowka jest szurnieta, ma takie wejscia niekiedy ze looo 😮
No ja staram sie klasc jak najpozniej idzie i nie spac w dzien to jakos przesypiam.. i przen spaniem chyba 10 razy siuru 😜

lecem do biedrony po zakupki puki jeszcze w miare chlodno ...TAK WIEM LEKKIEE 😜 haha
potem prasowanko i wroce do Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny ! 😁
A wy tu już od rana szalejecie 😜
Perełka fajny brzusiooo 🙂
My z moim zabieramy się właśnie na zakupy i dowiedzieć do play o internet bezprzewodowy bo z tym to juz mozna zwariowac co miesiac jakies usterki 😠
Zajrze do was jak wrócimy 🙂
Do póżniej ! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzidziulkow hehe no male zakupki zrob 🙂 a co do snu to ja w dzien wogole nie spie bo przy tych dwoch sie nie da a w nocy buuuu ryczec mi sie chce nogi mi spuchly i swedza mnie juz mnie to dobija
  • Laurana z tego co ja wiem to tak ma nie byc tez tak mialam ze trzy tyg temu i musialam lezec i brac leki bo maly sie pchal na swiat wiec uwazaj na siebie
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ja też bym Lauranko zadzwoniła jak nie przejdzie. Już niewiele nam zostało i musimy zacisnąć zęby i dupsko i jakoś wytrwać 😜 Jadę na urodziny 🙂 Do dziadka na cmentarz...Bo jutro ma , a moja mama nigdy nie jeździ bo to troszkę daleko i zawsze do taty rodziny jeździ sprzątać i na Wszystkich Świętych a jej jest przykro, że do taty swojego nie jedzie. Więc jadymy dzisiaj 🙂 Dziadek nie widział mnie z brzuszkiem...Pozna swojego prawnuka ☺️ Oni będą sprzątać a ja posiedzę i pogadam sobie do dziadków i babci i pradziadka 😉 Napiszę jak wrócę...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    cześć dziewczynki 🙂
    ja juz dziś po zakupach, wcięłam śniadanie poczytałam Was trochę i lecę na kawkę do koleżanki 🙂
    Laurana nie czekaj do południa tylko dzwoń i trzymaj się brzuszku mały 🤨
    Agaaa a co tam u Ciebie? przeszło wszystko?? odezwij sie i nie daj nam się martwic.
    Eluśka biedna Ty tez masz z tymi bólami masakra 😞
    kurdę no! każda coś boli 🤨 uważajcie na siebie dziewczynki
    ja będę później papa 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hej dziewczyny!
    u mnie nocka tragiczna!! praktycznie nie spałam nic...co chwile jakieś dziwne kujące bóle w pochwie, ból w pachwinach!! 😞 do tego non stop wrażenie że ze mnie wylatuje...
    wieczorem już nie pisałam, bo mnie zdołowało plamienie...malutkie, ale było 😞 takie ciemne...
    więc mam nasrane w gaciach ze strachu przed wizytą 😞
    rano pobudka i tylko czekanie na ruchy dzidzi!!!! i dopiero po dwóch godzinach się poruszyła...

    a Wy tu trochę wczoraj jeszcze poszalałyście, nocne marki 🙂 17stron nadrobiłam 🙂

    Perełka aaaa wagę dzidzia z ostatniego USG wpisujemy i Twój waży tyle samo co Eluśki mała 🙂 a brzunio słodki 🙂 ale nareszcie mu się urosło!

    buuterfly kurcze ale Ty masz nastroje ostatnio 😞 nie poznaję Cię!! zdążysz zobaczysz, Krystek przyjedzie to dostaniesz powera! mój za to za tydzień jedzie już na ten zlot...i chyba się do mamy przeprowadzę,s tamtąd nawet bliżej do szpitala jak by co...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    a ja zmierzyłam cukier po sniadaniu bo ostatnio zapominalam, a ze byly lepsze to sobie odpuscilam troszke, no i za wysoki 😞 troche sie zmartwilam tym co dziewczyny pisały że moze byc cos nie tak z dzidzia przez to. teraz juz bede mierzyc cały czas, ale troche dola zalapalam. a zaraz ide prać dalej
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    a ja leżę i czekam aż tu ktoś na brzucha wejdzie i przez godzinę nic 😞
    Aniu ja się na cukrzycy kompletnie nie znam...czytałaś cos o tym w necie? czy wiesz tylko żeby nie przekraczać poziomu jakiegoś?
    wizyta na 16;20..
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Kochana Agus moja 😘 nie martw sie... juz jestes w takim okresie ciazy ze objawy porodowe i Ciebie dotykaja 😘 mUsisz to jakos wytrzymac 😘 A tymbardziej ze Elunia jest duza i silna kobitka mowilas ze o wiele wieksza niz na swoj tydzien wiec...A tez moze byc ze podczas ciazy mialas jeszcze okres ... bralas to pod uwage??? bo jesli tak bylo to wiesz ze juz bys miala ten 38 tydz. to normalna rzecz sie dzieje... 😘
    NIE BOJ SIE KOCHANIE BO ELUNIA SIE TEZ DENERWUJE I DLATEGO INACZEJ MOZE SIE RUSZA A TEZ MOZE SOBIE SPALA GRZECZNIE A TY JESTES TERAZ PRZEWRAZLIWIONA 😘 😘

    ELUNIA Ty widze masz takie nostalgiczne nastroje teraz... 😘 ale ja jak chodze na cmentarz to tak samo robie...za kazdym razem jak mi sie cos dzialo to lecialam na cmentarz i siedzialam na pomniku i gadalam do dziadka... 😘 😘 A on widzi Franka..oni z gory wszystko widza, i wiedza 😘 😘

    Kochane ja dzis jade do rodzicow bo Karol jedzie do Szczecina i nie wiadomo kiedy wroci... 🤨
    Jak tylko wroce to napisze 😘

    A WY MI SIE NIE SMUTAC I NIE MARTWIC...DBAC O SIEBIE!! I NIE SZALEC ZA DUZO!! 😘
    TRZEBA DAC RADE!! TYLE JUZ WYTRZYMALYSMY... A NA KONCOWCE OPADAMY Z SIL?? KIEDY JUZ ZARAZ PRZYTULIMY ANIOLKI??? ☺️
    OOOO NIEEE... TAK NIE MOZE BYC!! WZIASC SIE W GARSC I TERAZ MY JESTESMY NAJWAZNIEJSZE I MAMY PRAWO DO ODPOCZYNKU 24 H!! 😘

    I NIE ROZPAKOWYWAC MI SIE JESZCZE 🤔
    AGUS A TY MI DAJ ZNAC CO CI POWIEDZIAL LEKARZ... I NIC SIE NIE BOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘
    KCOHAM WAS WIELORYBKI 😘 NOO WAS TEZ DZIDZIUSKI CIOTKA KOCHA 😜 😘
    PAPA 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    a neich sobie boli tam i tam...bo widać że każda z nas ma te bóle, więc to pewnie normalne i tym bym śie nie przejmowała...ja się przejmuje zupełnie czym innym. każda by z Was zgłupiała widząc krew...
    dam znać dam
    a Ty sie trzymaj u rodziców i dbaj o sobie i Marcelka 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    nie, wątpie w takie coś 🙂 przecież na początku Ewa 'szła' zgodnie z terminem USG, więc nie 🙂
    mam nadzieje że on mi powie z czego to się wzięło! bo wolę znać przyczynę...a nie tak jak ostantio w lutym w szpitalu co mi powiedzieli że być może to było odklejenie się łożyska 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej kobitki 😘
    Ja tez juz jestem , zasypialam chyba wczoraj z 2 godziny jak nie lepiej z boku na bok, ale wkoncu sie udalo 😉
    Wsumie to sie wyspalam wstalam jakies 30min temu 🙂
    Widze ze kazda cos boli 🤨 bidulki, ja naszczescie nie nazekam jak narazie na nic juz którys dzien z koleji.
    Anulka patrze na ten twoj suwak i 17 dni ONLY 🤪 ajajaj.
    Agus ty moje slonce ☺️ wszystko z Ewunia napewno jest ok 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...