Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa dasz rady napisac mi sms co gin Ci powie? Bo nie wiem czy będę mieć dostęp do neta a martwią mnie te twoje krwawienia.
Eluska, ja też mam zagrożenie przedwczesnym porodem od mojej wizyty w szpitalu i nie ma się co stresować, tez sie jeszcze nie rozsypałam 😉
Ważne jest tylko, żeby być w miarę przygotowanym, mieć podstawowe rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloite dam radę 🙂 to nic takiego, nie martwcie się bardziej ode mnie...bo wpadam w panikę 🙂

Dosik a blueconnect? tylko że on chyba jest najdroższy?
zobacz sobie
http://technologie.gazeta.pl/technologie/1,82008,6472073,Internet___porownanie_ofert.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa wogole to lezalam w tym szpitalu i sie zastnawialam dlaczego qrka nie wspomniała ze te zastrzyki tak bola strasznie 😁 Myslalam ze mi tyłek rozerwie 😁
No cos tam mam ale jeszcze duzo mi brakuje niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam nic facet dziś nie wspominał że jest tydzien próby
no to by glupie nie było go wypróbować i oddać
on nam niby sprawdzał jaki ejst zasieg tam gdzie mieszkamy i mówił że ebdzie ok ale wiadomo oni ściemniają by wcisnać coś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik pisałam, że idę na te urodziny...ale to piętro niżej, więc postaram się tu podskoczyć 🙂 jak bym nie wpadła do 18tej to też się nie martwcie, bo będzie wszystko ok na pewno! 🙂
ooo dam znać jak bym miała jechać do szpitala to smska Ci dosik napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki 🙂
Wróciłam, już chyba na stałe. A miałam trochę kłopotów ciążowych. Okazało się, że to krocze, które mnie ciągle niemiłosiernie bolało, to było spojenie łonowe, które się całkiem rozeszło. Nie mogłam nic robić, chcieli mnie nawet do szpitala położyć, bo ja nadal sama jestem, więc moi rodzice zabrali mnie do siebie, a tam nie miałam neta, a nr tel waszych głupia nie wpisałam do tel. Leżeć, leżeć i leżeć. Wiec sama nie mogłam być. Nic totalnie nie mogłam robić. Musiałam nosić pas podtrzymujący. Już jest lepiej. Wróciłam do domku bo dzis mialam kontrole serduszka Kubusia. I jestem szczesliwa bo juz nie ma szpary miedzykomorowej, ale po porodzie mam jeszcze u dzidzi skontrolowac odrazu w szpitalu. I dzis przyszedl wózio małego, piękna karoca hehe. Także nie jest źle. Strasznie mi sie teskniło do was, zastanawiałam się czy ktoras sie juz rozkraczyła 🙃 no i jak cos to czekam dalej. Ja nadal mam lezec, ale wiecie jak to samej jest.
Próbuje wszystko nadrobić ale ciezko mi idzie. I widze ze niektorym tez juz sie rozwarcia robia. Ja tez juz mam skrocona szyjke i male rozwarcie. A moj chlopina wraca w przyszly weekend wiec nie moge sie doczekac.
Buuterfly bo nie doczytalam Twoj juz wrocil?
Eluska ciesze sie ze juz wrocilas ze szpitala i tez kruszyno nie szarzuj tylko odpoczywaj, tak jak buuterfly napisala gdzies ponizej.
A my z mezuskiem pierwsza rocznice slubu spedzilismy osobno, ale przyslal poczta kwiatowa piekne kwiaty, az sie poryczalam, zreszta ostatnio caly czas bym tylko ryczala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa 🙂 😘 😘 😘
nie, my jeszcze wszystkie w dwupaku 🙂 ale chętnych do rozpakowania nie brakuje 🙂

fajnie by było jak byś już z nami została 🙂

oki spadam się naszykować na tą wizytę i od razu na urodziny, żeby rodziny nie straszyć 🙂
kciuki trzymajcie ale leciutko 🙂 jestem dobrej myśli... 🙂

buziaczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy iwwwa z powrotem 🙂 No ja sie bałam o to moje spojenie własnie ze sie rozchodzi czy cos. ale w sumie to nie sprawdzili chyba. OOOjj to widze ze hormonku działaja 🙂 Dobrze ze z Kubusiem oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sioperka mi ten z vectry chodzi cholernie i co chwile przerywa a nie wiem czemu bo nie jest bezprzewodowy 😠
zapytam czy można wziasc na tydzien an próbe i zobaczymy jak cos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okropnie bolały az dziwne. Ona przychodzi chyba w drugi dzien i pyta sie Pani Lewandowska? a ja a co zastrzyk? a on no tak a ja to nie ja 😁 haha smiała sie 😁 ogolenie fajne babki tylko niektóre to jak przełączały mi kroplówke to myslalam ze mi reka odpadnie przez godzien pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Dosik, Ty tam kochana uważaj, bo doczytałam ,że to Ty masz rozwarcie i tak śmigasz wszędzie? 😲 Ja Ci dam zaraz, do wyra, bo normalnie z kijaszka.
A tak poważnie, lekarka (tylko że inna bo ja byłam 300 km stad) powiedziała mi ze to nie jest bezpieczne chodzenie nawet z lekkim rozwarciem, bo jak pęknie leciutko worek, to wody beda sie saczyc i nawet nie bede wiedziala ze to wody, bo my teraz - hmmm pewnie wy tez, mamy mokro ciagle. Wiec Dosik uwazaj!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwa nie strasz mnie nawet, no a ja chodze i chodze 😞
Ano mokro to mamy i lekarz mi powiedział ze trzeba uważać bo mogą się ulewać powoli i moge ich nie poznać
Ale będe uważac ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...