Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki.
Ja mam za sobą pracowity dzionek. Mieszkanko wysprzątane, pranie zrobione, obiadek kończy się gotować - tylko męża wyczekuję.

Zmęczyłam się dziś. Mężuś bedzie zły, ze się przemęczam, ale ja juz mam dość wyrka!!!

A tak w ogóle to jakoś tak czuje jaqkby mi ruchy osłabły, rusza się ale tak delikatnie, co to może znaczyć?

A jak wasze brzusie już się obniżają bo mój już chyba zaczyna opadać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iwwaa a u mnie jakos leci moja Olusia juz 3400 wazy zdrowiutka i widzialam ja ostatnio na USG 🙂
Boli jak narazie nie mam zadnych ani nic w kierunku porodu.
Z mieszkaniem nadal szukamy no ale cuz jakos leci powoli.
Troszke juz ciezkawo mi ale daje rady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze Loli, jak to możliwe, że tak kruszyna nosi taką wielką dziewczynke?
Fajnie, że widziałaś malutką. Ja mam teraz wizyte 19, może zrobi mi usg, bo jeszcze chciałabym go zobaczyć. Ale za to dziś go trochę podejrzałam na badaniu serduszka. Lecz juz niewiele widac niestety, bo duzy jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to ja zamawiam tą laseczke dla mojego przystojniaka.
Postanowiliśmy jechać po porodzie samochodem, bo inaczej sie nie zabierzemy. I zanim nam wyrobia paszport dla malego to jakies 6 tygodni łącznie. Cholerne procedury. Pesele itd. Nie wiem tylko co z szczepieniami zrobic, bo podobno sie roznia od angielskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwa ale mozesz wyrobic przecierz dowod tymczasowy dla malucha nachwilke 🙂 ja po 3 tygodniach taki dostalam i kosztuje chyba okolo 30 zł ?
Bo na paszport czekalam 6 tygodni.
A jesli chodzi o szczepienia to nie mam pojecia jak tutaj to wszystko dziala, dowiem sie pewnie zaniedlugo.
Kurde Iwwaaa wpadaj juz do tej Angli bo na kawke trzeba sie umowic 😉 i foto jakies pstryknac laska pod Big Benem 😁 z BiG Pupa i Wózkiem 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja wiem ze mozna dowod ale on ma chyba krotszy termin wanosci co nie? Tak mi sie kojarzy jakos. No i u mnie bedzie gorzej bo ja zeby wyrobic malemu czy tez sobie musze jechac 300 km do domu gdzie jestem zameldowana. A tu jeszcze przeprowadzka itd wiadomo bedzie zamieszanie jak nie wiem co. Ale skracam czas do minimum, bo najchetniej to juz bym sie przeprowadzila.
Moj mezus poszalal ostatnio na shopingu. Poszedl kupic pare pierdol dla malego i wydal 170 funtow. Myslalam ze go zatluke zywcem. Bo mu sie tak wszystko podobalo a synkowi nie bedzie zalowal. A ja tu kurde oszczedzam jak moge. Ma szczescie ze dostal podwyzke i premie bo juz by nie mial gdzie wracac hehe
Loli nie pytaj nawet jak ja juz chce tam jechac. No i sie spotkamy hehe!!!!!
Juz mieszkanko czeka na mnie wszystko gotowe ach...
A jak wrocilam tu, do wynajmowanego od rodzicow to az sie rozryczalam bo mi kuchnie mole spozywcze zaatakowaly, wiec czeka mnie czystka w kuchni. Az larwy po scianie chodza. Juz mam dosc tego mieszkania!!!! Ja chce do Big Bena!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha Loli zapomnialam dodac ze paszport dla maluszka czeka sie 3 tyg a 6 tyg dla doroslego, wiec ja swoj wyrobie a odbiore kiedys tam. Teraz na dowod pojade. Albo moze jakos mama mi odbierze i przesle. Bo potem do tych benefitow bedzie paszport potrzebny, dowod nie moze byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwa taki dowod jest wazny na 5 lat 😉 sama go mam juz niby dawno po 18 a ja nadal normalnego dowodu nie mam wyrobionego.
A twoj zjezdza jakos do polski teraz jak sie maly urodzi? bo to wiadomo ze potrzeba 2 rodzicow do tego.
Ja tez wlasnie bede musiala zarejestrowac mala tutaj w ambasadzie i wyrobic jej papierek zebym mogla do polski z nia poleciec i tam jej wyrobic paszport normalny jakos :/ ale nie wiem czy to przejdzie bo moj raczej do polski nie bedzie zjezdzal wjec moze byc problem bo tutaj dzidzia dopiero po 5 latach dostanie paszport :/
No spotkanie musi byc 🙂 nie ma innego wyjscia 🙂
O kurde to musisz walczyc z nimi teraz Iwwa nie pozwol zeby ci zdemolowaly kuchnie 😉

Aniu0303 wszystko jest dobrze napewno nic sie nie martw. Czasami nam sie wydaje ze jak sie kruszynki ruszaja to nie spia a wlasnie moze byc tak ze wlasnie spia i sobie tam wypna dupke tutaj nozke tutaj raczke 🙂 nie ma sie co stresowac napewno 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...