Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie otwierają mi się wszystkie stronki z zaległych nie przeczytanych na brzuszku 😞 więc praktycznie nie wiem co się tutaj dzieje..grrr!
my prawie po urodzinach, nie umiem wysiedzieć na dworze, bo komary tną jak głupie, więc przyszłam do Was na chwilkę 🙂
doweidziałąm się że w sumie w sobotę urodziny po raz drugi dla większej ilości gości...ech 🙂
a mnie brzuszek rozbolał, chyba schodzi mi cały stres jaki przeżyłam 🙂

dziewczynki jeszcze trochę tego bólu i będzie po sprawie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość? myślę że co do jednej sztuki 🙂
a mi dzisiaj lekarz właśnie dał nadzieje, że to może być prędzej niż później, co chciałam usłyszeć już na poprzedniej wizycie, dlatego radość mam niesamowitą 🙂
chociaż to nigdy nie wiadomo...

a Ty Iwona to kiedy masz następną wizytę? może pisałaś ale nie doczytałam wszystkiego, wybacz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym nie chciala miec za soba dopiero we wrzesniu, musi poczekac bo mi nie na ręke zeby wczesniej sie urodziła 🙂
Iwonko a Ciebie bolalo tam przy samych kościach łonowych?? Kurcze troche sie boje bo jak dzisiaj szlam z Sebastianem to mu wlasnie mowilam ze czuje jakby mi mialo rozerwac tam wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ELUSKA jakos musisz zacisnac zabki i wytrzymac, a nastepnym razem jak bedziesz u lekrza to wydrzec delikatnie na nich buzie zeby ci powiedzieli od czego to jest?
Bo napewno od tak nie za bardzo, albo ze to jest normalne w ciazy.

O Agusia komarki pougryzaly 😁 hihih
Ale bym cos dobrego z grilosa zjadla taka kielbaske , karkoweczke z piwkiem pyszna mmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mi na początku zaczeły boleć pachwiny, takie wrazenie jak bym miała porządne zakwasy po wf w szkole-takie mialam skojarzenie. Potem to juz i kosc łonowa i te z tyłu od półdupków hehe i wogole mialam wrazenie ze wszystko tam mnie boli. Zreszta do teraz tak mam.
|Jak mam wstac z fotela to jest to wielki wyczyn, nie mowiac juz o wstawaniu z łóżka. A do wanny nie siadam nawet bo bym sie chyba nie podniosla i mecze sie tak a prysznica nie mam. To przykucne to podepre sie. Staruszki lepiej sobie radza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwwa to juz niedługo ta wizyta 🙂

Eluśka a gdzie Cię bolało jak szłaś? bo mnie tak na dole, boki brzuszka, poweidzmy przy kościach miednicowych i mówie mu to a on że to mała jest tam główką i stuka w szyjkę, czyli ten ból co często opisywałą loli...więc teraz wiem w czym rzecz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwwa wiem , wiem bol to jest najgorsza zecz jaka moze byc, ciekawe po co to ktos wymyslil 😮
Mnie tylko bardzo przeraza bol ktory na nas dopiero czeka 🤨 jego sie najbardziej boje.
Bo jak to laski inne mowia ze to bol to wytrzymania ale ze boli to ja sobie nie zdaje sprawy chyba jak to moze bolec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem Iwa...jak mi dzisiaj wsadził paluchy 'tam...' to aż mnie zabolało i mówi o tej szyjce że krótka i mówi 'mhm tutaj główka' 🤪 czyli mam ją centralnie między nogami 🙂 a na wzgórku jej kompletnie nie czuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli a ja myślę, że skoro teraz tak Cię bolało, to późniejszy ból nie będzie taki mocny 🙂 zobaczysz 🙂

chociaż wiesz...miałam dzisiaj w nocy takie same myśli, że właśnie nie zdaje sobie sprawy z tego JAKI to może być ból, bo dawno nic aż tak mnie nie bolało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...