Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj się rozszalały 🙂 🙂Odbyłam rozmowę z bratem i w sumie lepiej mi i jemu chyba też. Może faktycznie trochę przesadzałam w pewnych momentach ☺️ I za bardzo naciskałam. Ale wytłumaczyłam mu, że to dla jego dobra chciałam żeby poszedł do pracy. I mam nadzieję , że będzie dobrze.
Aguś no aż tak źle to nie będzie. Bo co innego mieć rozwarcie i skracającą się szyjkę w 34 tyg a co innego w 37 czy później 😜 Więc tylko troszkę nam zostało tego oszczędzania się maxymalnego. Sam lekarz mi powiedział, że to w dużej mierze tak się dzieje też przez te upały właśnie. Więc jeszcze tak ja to z dwa-trzy tyg muszę zatrzymać Franiutka w brzuszku a potem już mogę go wypuścić 😜
Iwwwa mój już będzie w sobotę w nocy 🙂 Ale go wytulę i wycałuje...Tylko gdzie on będzie spał heheh 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka szczerze to nie ma czego zazdroscic, bo jak sie dowiedzialam to teraz sama siebie musze jak jajko traktowac i to doslownie. Lekarka powiedziala ze nawet nie mam sobie w kuchni jedzenia przygotowywac, no ale tu akurat wyjscia nie mam.
No i tak szczerze, to jak cos zaboli inaczej itd to mysle ze juz sie zaczelo, a męza nie ma 🤨
Mam nadzieje ze wytrzymam jeszcze 1,5 tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwa fakt faktem masz racje musze być teraz bardziej ostrożna, chociaż ja jestem oosbą co ma problem z wysiedzeniem w domu 😜
Sioperka spokojnie i Ty będziesz miała juz tez nie długo rozwarcie o ile juz nie masz o moze o tym nie wiesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Eluś o sexie to ja już zapomniałam...Prawie całą ciążę miałam celibat to i teraz dam radę dla mojego synusia 😜 Chodzi o to, że ja mam takie zwykłe rozkładane wyrko a nie łoże małżeńskie 😁 No i śpię w nim ja, obok śpi Franiutek a obok jeszcze moja Lunka i mój Borysek 😜 😁 No i trudno...Dla Krystusia brakło miejsca 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwwa spokojnie wytrzymasz 🙂 No moja mama mnie prównała do śmierdzącego jajka ze mam sie tak ze soba obchodzic. Bo nawet jakby to jajko nie bylo smierdzace to jak sie rozbije to tam nic ale jak smierdzace to zaśmierdnie cały dom 😁 CUdne porównanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwwa dla mnie najgorszy był początek po jego wyjeździe...A akurat teraz przed jego powrotem miałam trochę spraw , które musiałam załatwić więc czas jakoś leci...Ale mój narzeka , że już chodzi tak poirytowany i zniecierpliwiony, że łohoho 🙃 Pamiętam jak razem wracaliśmy z Norwegii do Polski....Najgorsza już była droga po zjechaniu z promu 😁 No już tak blisko no...Już Szczecin a tu jeszcze troszkę kilometrów... Zaplanuj sobie jakąś sprawę na każdy dzień i zobaczysz, że Ci szybciej minie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buuterfly zaplanować to ja mogę tylko leżenie na każdy dzień, bo nawet do sklepu zakaz. Jeszcze mogę zaplanowac telewizor od ktorej do ktorej ogladam na przemian z czytaniem i na przemian z brzuszkiem, takze wyboru zbytniego nie mam. Ale pamietam ze jak moj wyjezdzal to tez byl koszmar i myslalam ze nie dam rady. Ale szczerze to sie oplacalo bo powoli stajemy na nogi. I juz nie moge sie doczekac jak po urodzeniu do niego dolacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik teraz praktycznie do samego rozwiązania to tylko w głowie go sobie mogę dosiąść 😜 A z tymi plecami to jak leżę to mnie tak bolą jak by mi kręgosłup między cyckami chciał wyskoczyć...I dupsko drętwieje i ogóle niewygodnie 🙂 Ale co tam...Jakoś to będzie...
A co do Dosikowego internetu. Ja miałam blue connect,teraz mam iplusa 🤨 I niby z iplusa miałam mieć mega cudowny zasięg itp a tu lipa...Czasami jest do bani. Dlatego najlepiej brać na test do domu internet. A Dosik czemu nie możecie takiego z kabla pociągnąć? Przecież na iplusie to ja 6 dni film ściągałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze wiecie co? Przez ta długą rozłąkę zaczynam doceniać pierdoły, na które nie zwracałam uwagi na codzień. Wiecie dotyk, zapach, smak. To było takie naturalne i dostępne, a teraz...
Ach... ale za to mam piękny dotyk zastępczy małego, hmmm dotyk? To małe ADHD hehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...