Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

patrze na te nasze tygodnie i tu niektore maja jeszcze max 2 tygodnie do konca 🤪 masakra nie wiem jak wam ale mi ten czas teraz strasznie szybko leci i mam caly czas wrazenie ze jeszcze czegos nie zrobilam cos zapomnialam kupic 😮 zwarjuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Asik wrócił 🙂 ale widzisz, Twój Adaś kilogramowo to się zatrzymał,a moja pociągnęła dalej, więc Ty to już w ogóle nie musisz się martwić że będziesz miała problem z 4kilowym klockiem 😁 😁

iii Loli wróciła 😁 hehehe każda Ci pozazdrościła tej gry wstępnej długiej 😜

a powiedzcie mi..to widzę że mówicie o porodach i jak to przeżyją Wasi partnerzy....
CZY JEST JAKAŚ DZIEWCZYNA KTÓRA IDZIE RODZIĆ SAMA???? czy qrwa zaś będę sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole nie dodawać takiej rubryczki bo wyjde że będę sama - sama... 😞

a Anula Ty z tym olejkiem...masakra! ale będziemy miały za jakiś czas z tego lachę!!! 🤪 🤪
mnie po zupie grzybowej też mdli, mój dojechał już do zakopca i ma sraczkę 🤪 też po zupie, więc może mnie dzisiaj przeczyści 🙂 fuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agaa no lekarz powiedzal mi ze waga jest idealna do tygonia ciazy 🙂
a moj to idze ze mna do porobu ale tak jak pisalam czy dotrwa to juz duza niewiadoma wiec wszystko moze sie zdazyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko to jest taka dziwna nuda...Bo w domu panuje chora atmosfera po wczorajszych i dzisiejszych przebojach. Chyba zacznę powoli się pakować. Z jednej strony chce juz się stąd wynieść, a z drugiej nie. No i ciągle mam dylemat czy mogę sobie pozwolić na zabranie tego szczeniaka od rodziców 😞 Bo na samą myśl, że on tu zostanie z tą bandą debili dla której to jest tylko kundel, którego można się pozbyć chce mi się wyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...