Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehe dziękuję 🙂 ale co to moje foto przy tej wiadomości 🙂

nawet już zapomniałam o moim boroku aparacie... 🙂

ZACZĘŁO SIĘ!!! 😁

mówiłam że po 15stym któraś urodzi...

no i czereśnie, 5zł i co tam jeszcze....przepadło.... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest napisane, ale nie jestem do końca pewna, chyba urodziła naturalnie?? bo nie wiem, z wrażenia nie wiem co tam pisała 😁 😁


pozdrowienia i gratulację od Iwwwy 😁 właśnie do mnie dzwoniła, tez ma problemy z logowaniem się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik weź no nie strasz 😁
2tygodnie i 4 dni przed planowanym terminem urodziła 🙂

o jacie kręcę!!!! czy Wy też się tak trzęsiecie? 😁 bo ja zaraz tą moją Ewę urodzę 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ja też mam mieszane uczucia, cieszę się niesamowicie, ale nie dociera do mnie...

Elu nie ma sprawy, mam jeszcze trochę darmowych smsów ze stronki to napisałam do wszystkich co mam numery 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia25 napisał(a):
nio w poniedziałek dostałam skurczy co 5 min wiec wysłali mnie już na porodówkę tam mnie trzymali 6 godzin gdzie skurcze ustały ale małe rozwarcie było wiec zostawili mnie na patologi na patologi we środę rano an dok mnie zbadał i stwierdził że jeśli nie urodzę dziś to we czwartek wychodzę dał czopek i stwierdził albo się zahamuje albo zacznę rodzić wiec o godzinie 13 zostałam takich skurczy co 1,5 min zbadał mnie Pan Dok i stwierdził ze mam rozwarcie 3 cm wiec odesłali mnie na górę a na górze było tyle kobiet rodzących że nie mieli dla mnie sali wiec dali mi jakiś antybiotyk żebym za szybko nie rodziła ale po tym antybiotyku jeszcze bardziej zaczęłam w ciągu 1 min 3 cm zrobiło się 8 cm wiec bardzo szybko znaleźli dla mnie sale porodowa 😁 🙂Więc cały poród trwał ogólnie 3 godziny i 10 min 🙂


musimy się dowiedzieć co to za antybiotyk był...ale miała dziewczyna szczęście...chociaż w sumie od poniedziałku leżała...i czemu na patologii? KASIA! my mamy tyle pytań do Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś bo i ile się orientuje to jest jakoś tak to jak przychodzisz i już konkretnie widać że poród bedzie niebawem to idziesz odrazu na porodówke a jesli zostawiaja Cię w szpitalu to kładą na patolgii i przenoszą dopiero na poród 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik, acha...to nie wiedziałam 🙂

Loli a ja już drugi raz idę z biegunką lekką do kibelka...chyba za bardzo się podnieciłam 🙂
także musimy się uspokoić cholera! chociaż ciężko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...