Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to zadawajcie Pytania a ja wam postaram po dopisywać 🙂u mnie szpitalu tak trzymają 72 godz jeśli dziecku nic nie dolega i Tobie to poszczają do domu 🙂a ja się tak sobie czuje wszystko mnie boli ledwo co weszłam na 4 piętro bez widy 😠trochę mnie po szyli ma 4 szwy w tym że 2 rozpuszczalne a 2 do zdjęcia w poniedziałek, macica się opuszcza boli jak jasna cholera przynajmniej mnie boli oby Was nie bolało... Pokarmu mam strasznie dużo mała nie wyrabia ze saniem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA POCZATKU KASIU GRATULACJE!!!ale nas zaskoczylas 🤪
ja ledwo wrocilam z imprezki i do kompa zeby poczytac jak co i kiedy 😁 😁 😁
AGAA dzieki za smsa 😘 😘
normalnie wysiedziec nie moglam tylko myslalam zeby usiasc do kompa i czytac 😁 😁 😁
AGAA tak jak pisalas zaczynamy sie pakowac 😁 ja chyba jutro sie spakuje bo dzisiaj u znajomych doswiadczylam chyba pierwszego skurczu takiego malego nie bolalo za bardzo ale bylam w szoku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide spac ale nie wiem czy zasne z wrazenia moj tez jest w szoku ze termin na wrzesnia a urodzila w sierpniu i pyta sie czy tak sie moze zdazyc u nas 😁 😁 😁
Odezwe sie jutro jak wroce od lekarza buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od rana czyta zaleglosci, weszlam jak tylko janusz poijechal do pracy, kurcze ale mnie zaskoczyl sms wczoraj! a ja wczoraj to wlasnie taki dzien mialam z poczuciem ze koniec bliski bo i łóżeczko przyszlo i skrecalismy i szwagiewrka wózek przywiozła, a wieczorem mała mi tak dała w kośc a raczej w kości że już się nie zwlekłam z łóżka, w sumie to nawet leżeć mi źle było, ja sie chcialam przekrecic a ona nie, czulam jak normalnie zostaje w tyle, tak sie wypychala pod żebra a z drugiej strony chyba do światełka szła i po pęcherzu chyba rączkami mi uderzała że myślałam że się popłaczę, sportowiec jeden, przeciągać się jej zachciało 🙂 ale dałam rade.. dzis czeka mnie duuużo roboty, przede wszystkim prasowanie i czyszczenie scian z komarów bo koloru juz nie widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam do was jeszcze pytanie odnosnie laktatora, chyba sie jednak w niego musze wczesniej wyposażyć bo pozniej zanim to zalatwie ..a moze byc potrzebnym chyba nei bede uzywac tego z aventu, bo on cos skomplikowany dla mnie, zreszta musialabym dokupic butelke i i tak nei wiem czy by dzialal, on juz 8 lat ma, w sumie po 1 dziecku i malo uzywany ale chyba nowy kupie,
jakie macie? ktos ma ten z tommee tippee?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIU GRATULUJĘ!!!
Aga wielkie dzięki za sms 😘
Już chyba piąty raz pisze ten post bo mnie wywala.
Jejku tak się wczoraj podnieciłam, że nie zasnęłam przez całą noc. A mały to się tak wiercił, że myślałam, że mi dziure zrobi.
Loli, szykuj się teraz Ty 😁
Dobrze, że Marcin wraca jutro, to będę spokojniejsza. Bo mam wrażenie, że to już zaraz. Teraz pewnie wszystkie już czujemy, oj już blisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...