Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzieki dziewczyny za zyczenia 😘
pol godzinki temu goscie odjechali,posprzatalam i odrazu na brzuszka 😁
ale jestem dzis oboloala po tej wizycie u lekarza pobral mi wymaz i pogrzebal paluchami ale nie bylo to przyjemne badanie 😞 bolalo mnie jak nie wiem co i do teraz chodze obolala i czlapie jak kaczka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh...Anka Ty to tam masz z tymi chlopami... 😉

Aniu my sobie przewaznie tez nie wypominamy, bo czy ja pracowalam a on nie i pensja byla na pol czy oboje pracowalismy i sie dizelilismy czy teraz to nie ma znaczenia...tylko wiesz jak sie komus pozycza bo myslisz ze ma problemy finansowe i zeby jej dzieci nie mialy "wakacji na smyczy" i sie zarzeka ze jak wroci to odda.. po czym wraca i mowi ze nie ma pieniedzy bo taka i taka osoba jej nie oddala...a pozyczyla jej zeby mialla za co grac w maszyne no to przepraszam ale ktos tu jest nie fer... 😮
tymbardziej ze wie jaka mamy sytuacje to z premedytacja nas wykorzystala...
i jesli mozna to tak nazwac yyy pozyczyla nasze pieniadze innej osobie...ktora teraz jej nie chce oddac.
My mamy malo co..praktycznie nic, na jeszcze dlugo a dla Karola to nie ejst problem i wielkie pretensje bo bo nie widzi w tym nic zlego ze ktos lekka reka przejebal nasze pieniadze i ma gdzies no to nie wiem czy ja jestem nienormalna, czy on czy ta laska co pozyczyla kase... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, Ani normalnie się nie odzywa, a jak się odezwała to akurat na temat naszej rozmowy o chopach...nie 'dziewczyny, dobrze się czuję, moja mała waży tyle a tyle, fajnie że Kasia urodziła'...no wiesz, dlatego tak napisałam.

wybaczcie, ja też jestem w bojowym nastroju! już od momentu jak Dosik napisała że z rozwarciem lata po sklepach a potem miauczy że ją boli 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I moze by mnie to tak nie wkurzalo, no bo ok ta co gra w maszyne nie ma i spoko srac ja, ona nigdy nie ma oddac...
Ale ja pozyczylam komu innemu przeciez...no nie?? to co mnie to interesuje ze ktos tam jej nie oddal i ona nie ma jak nam oddac??
A przepraszam bardzo na pizze, na piwka dla meza, na inne tam pierdoly ma??? a na oddanie nie??
No to jeszcze by szlo zrozumiec.... no bo kazdy chce jakos zyc normalnie....
Ale kiedy inni chcia pozyczac, wlasnie na maszyne to wyklada im z kasy baru.... i potem oni jej oddawaja jak maja...
To czemu teraz nie moze wyciagnac 200 zl i nam dac? wiedzac ze potrzebujemy tych pieniedzy??

rozumeicie mnie czy za mocno zamotalam ??:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIS JEST DZIEN KURNA DURNOWATY!! I DZIS WSZYSTKIE ZLOSCI I GLUPIE TEKSTY PUSZCZAMY BOKIEM.....I WYBACZAMY SOBIE... WIEC BEZ FOCHOW I BEZ WOJNY MI TU..

DOMI TY JESTES WYJATKIEM ...TY SWOEJ OBERWIESZ...MARUDOO NASZAA!!!

NIE PAMIETAM JAK TO LECI TA KOSCIELNA PIOSENKA CO NA DZIECIECYCH MSZACH SPIEWAJA ZE COS TAM ....PRZEPRASZAM DZIS WSZYSTKIIIICH WAAAAS, ZA WSZYYYYSTKO ZAAALUUUJE TOOO MOOOOJAAAA WIIINAAA JEEEESTT...??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.left-or-right.com/pictures/kisiel.jpg?1201692652

ależ proszę bardzo 😁

i do tego dzidzia w kisielku 🤪
http://x.garnek.pl/ga7181/2a19865c95e738a5169654a3/kisiel_kowo.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TAAAK 🤪
pewnie 😁
hyhyhy bedzie sedzia 😁 a Ty bedziesz kartony z rundami pokazywac 😁 ehhehe


noo w sumie to ja nie chcialalm jej pozyczac, tylko Karol ze ja my bedziemy potrzebowac to na bank nam tez pozycza...ze nie mozemy tak. No i jej dal...
wziela na poczatku miesiaca, ze odda 14..poszlismy po kase to ze nie ma...
potem ze w poniedzialek... nie miala..i wtedy wlasnie wydala ze pozyczyla tej od maszyny i ona jej unika.... Ale ze niby ma przyjsc do niej w srode do pracy to jej da... a ze karol w trasie a ja u rodzicow to ze w czwartek da...
nie poszla po te pieniadze do jejj pracy...
w czwartek sie u nas nie pokazala...
I ja powiedzialam ze przyjde do niej wczoraj to bylo... ale ze znowu pojechalam a karola nie bylo to nic... no i zadzwonila wczoraj do karola ze dzis bedzie miala...
no i kurwa nie ma..!! 😠 i powiedziala ze moze dac 50 bo tylko tyle ma a reszte w poniedzialek bo takta jej niby odda.....

CZYLI...JEDEWN WIELKI HUJ!! 😠 😠 jak my te pieniadze zobaczymy szybko.... ehhhh

a jej maz nic o tym nie wiem, i tej od maszyny facet tez nie....
i powiedzialam ze dzis zrobie gnuj w huj a karol ze nie ze tak nie mozemy itd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nieee...ale bardzo lubilam yyy chodzic do kosciola;D aaa jeszcze taka fajna piosenka cos byla... 😜
A GORA POSLUSZNIE PRZESUNIE SIE PRZEEESUNIE SIE PRZESUNIE SIE I SZYBKO STANIESZ NA NOGI SWE...COS TAM COS TAM I SIE FAJNIE SKAKALO:d AHHA
REKOLEKCJE DOBRA RZECZ 😁

Ale Aska wiesz ten kisiel to tylko degustacja....calego tira go mam 😜 ahahhah
aaaaa to male to juz Domi kacperka wypakowala zeby jej nie wylecial w walce...i zeby bylo rowno bo to laski walcza a nie ze by miala wsparcie jajkow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno! ZASKAKUJESZ MNIE 🤪 🤪
chodzę do kościoła dobrych ho ho lat a nie znam tej o górze górze co się przesunie przesunie 🤪
eee no czyli ja też mam Ewę już wypakować żeby po równo było?

spoko mogę...bo kurna wiecie co? musiałam wyciągnąć ze stanika fiszbiny, bo normalnie jak tak siedziałam przed kompem to mi się opierała ta fiszbina o brzuch! i normalnie mam tam obtarcie!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...