Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja tez sie jutro wybieram do lekarza bo mam wizyte ale pewnie znow to samo czyli siku,cisnienie,i bicie serduszka i nic pozatym :/ wrrr

Musze sie tylko zapytac jak tam z tym porodem ze jak bym chciala w wodzie rodzic to kiedy mam im to powiedziec ? itp !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aniu niestety pampersy tez musze miec swoje ogolnie wszystko musze miec dla niego ale moze to i lepiej przynajmniej wiem ze ciuszki wyprane w proszku dla dzieci i wyprasowane 🙂sama nie wiem mi to nie przeszkadza ze musze brac swoje. 🙂 przynajmnej ubiore go w to co bede chciala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo asiu to ze do przodu to normalka bo patrza na wielkosc dziecka itd...
Ale to ze najpierw jest ok prawie wg okresu minimalnie wieksze a potem nagle mniejsze?? to to helol... 😮
Tobie Eluska wyszlo tak samo nie?? czy sie myle??

Noo Adze przeciez wyliczyli z USG ze juz powinna urodzic chyba tydzien temu czy
jakos tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wiesz sa swoje przepisy ze musisz tutaj iles tam byc, cos tam przepracowac.
Nie ma tak ze przyjedziesz np. teraz i powiesz ze chcesz rodzic tutaj i bedziesz miala wszystko zadarmo.
Niestety musisz im udowodnic ze jestes tutaj dosc chwile dlatego ci to przysluguje wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANulka moja kość jak moja kość boli 🤢
ale co poradze 😜
naszczęście dziś w nocy w miare spałam z czego się ciesze 😁
a dzis od rana wędrowanie do tesciów na obiad póżniej działka u brata 😁
następnie w domku rozrabianie ☺️
Teraz leże sobie oglądam filma i czytałam co pisałyście ale malutko dziś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka spokojnie 😁 ja nie łąziłam tylko przemieszczałam się autem i cały czas na dupsku siedziałam 😜
a nawet można rzec ze leżałam 😁
eyy 2 sieerpniówki urodziły widze 😁
ANula Loli kiedy wy sie ruszycie !! 🤪
Marcel Ola co wam tak dobrze w tych brzuchach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domi powiem ci ze mimo ze mi cholernie ciezko juz i te bole itd.. To chyba wole zeby siedzial jak najdluzej i nie widzial tego co sie dzieje wkolo... 😞 Ale omijam ten fakt gdyz dzis dzien mial byc lepciejszy niz durne wczoraj 😜
a w brzusiu ma wszytsko co potrzebuje i jedzonko, i cieplo, i sobie plywa, i spi kiedy chce... 😉 mama go nosi ciagle glaska, bawi sie z nim gada do niego... 😜
I co wazne..nie slychac jak placze 😜 hihihih

nic...kimanoo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nie, ja już sobie Domi odpuszczam, róbta co chceta 🙂 rodz kobieto, przyspiesza, łaź z rozwarciem 🙂 mam to gdzieś 🙂 byleś zdrowe bobo urodziła 🙂

tak, to mi wyszedł termin z usg na 16.08 🙂 wcześniej niż nawet urodziła Kasia25 hehe 🙂 dlatego kompletnie się tym nie sugeruje... termin z OM jest najważniejszy, a dzidzia i tak zrobi co chce 🙂 skuli mnie po 1 września możę wychodzić śmiało 😁 jestem gotowa, bardziej niż kiedykolwiek 🙂

mój zasnął koło 21ej...trochę go pomiziałam i śpi jak kamień 🙂 więc podeszłam jeszcze na chwilkę do Was...

Anulka u nas w szpitalu też WSZYSTKO musisz mieć swoje! i dla dzidzi i dla siebie...

a moja torba nadal nie spakowana... jutro...mam nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...