Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

no Asia uważaj tam na siebie!!
Kurde kiedy kolejna!!!!!!!!????????
Juz mi sie rozpakowywac!!! Ja chce maluszki wasze zobaczyc 😜
Moj dzisiaj do ok1 w pracy wiec pewnie nie bede czekac na niego, łazienka pomalowana tzn sufit ale to nie ja bo krzycza na mnie.
gorzej jest z mojej mamy noga. Jutro idzie do kolejnego lekarza zeby to zobaczyzl a jak ja udupia w szpiatlu to bedzie pieknie po prostu 😞
ehh ale córeczki sie nie slucha jak mowi zeby sie polozyla.. co za babsko paskudne.
mi dzisiaj dosc czesto twardnieje brzucho, rano skurcze hmm co to bedzie.. az sie boje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ela co ty sie dziwisz ze mama cie nie slucha, ty nas tez nie sluchasz jak cie prosimy zebys zwolniła! uważaj z tymi farbami, serio ci mowie, ja malowalam ostatnio okno ale taka farba niby wodorozcienczalna co miala nie smierdziec ale i tak troche jechało, tyle ze ja to na zewnatrz malowalam, to inaczej ale i tak sie balam. szwagierka mi powiedziala ze jak chodzila na szkole rodzenia to byla z nia taka dziewczyna co wlasnie szykowali mieszkanie zeby bylo gotowe jak sie dzidzius urodzi i malowala wszystko itd i gówno z przygotowań bo dzidzia sie zatruła w brzuchu z tego wszystkiego i nie mieli bobaska tylko ladne mieszkanie. Ela, jak nie ma ci kto pomoc to zostaw to, dzidzia i w brzydkich scianach moze byc byle zdrowa byla, nie warto tak sie przemeczac i w tych smrodach byc, ja to juz nawet lazienki nie sprzatam generalnie tylko tak dorywczo bo zeby tych chlorów nie wdychac. Może po tym poście odpoczniesz troche, bo mi Ciebie szkoda mała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki 🙂 przede wszystkim jeszcze raz [color=red]GRATULACJE DLA KAŚKI[color=black],milo nas zaskoczyla a wy tu sie zakladalyscie hihi
  • nie czytalam wszystkiego musze sie pochwalic pierwszy raz od dawna przespalam cala noc 🙂
  • Ktoras z was pytala o magnez ja tez jeszcze to lykam i fenoterol ale za tydzien mam to odstawic i czekac az sie cos zacznie
  • Jak sie czujecie na dzis??
  • [/color][/color]
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witajcie 🙂
    Ja juz wsumie nie spie bo moj rano do pracy to ja oczywiscie jak sie przebudze to juz nie zasne ehh no ale trudno jest godzina 7 rano i jakos przebolejemy chodz wsumie jak na dzis zadnychplanow oprocz wizyty u lekarza 🙂
    Perelka fajnie ze jestes dawno cie tutaj u nas nie bylo 🙂 jak tam u ciebie?
    U mnie nocka spoko 😉 wieczorkiem cos lekko posioperzylam 😉 wjec sie spalo jak dziecko hihihih 😁 😁
    A u ciebie jak samopoczucie??
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    heloo 🙂 ja tez już chwilę na nogach, po śniadanku 😜 noc miałam spokojną w miarę, tylko 1 siku 😁 i dziś nie bolały mnie tak biodra jak zwykle 🙂
    Loli a jak tam Twoje kucia szyjki - bo ja mam spokój już ze 2 dni 😮 😁
    wczoraj byłam na KTG byłam podpięta ponad 40 min 😲 a to dlatego ze mała sie nie chciała ruszać, i jeden skurcz miałam na 100 % przez 4 min tyle ze ja go nie czułam wcale, a niunia dalej spała 😁 😁 😁 więc 2 razy ja budzili, cos tam pomachała i spała dalej to sobie dali spokój i jak zwykle " zapraszamy za tydzień". Za tydzien to ja mam nadzieje byc juz po wszystkim, no ale tydzień temu tez miałam taką nadzieję 😜 😁
    a jak tam u Was samopoczucie brzuszki?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Qrka no to super ze masz juz wsumie 100% skorcze 🙂 jestes chociarz swiadoma tego ze coraz blizej 🙂 ale ze nic nie czulas nawet ? no kurde sa te skorcze ktorych sie nie czuje, obys miala lekki porod kochana 🙂
    Jesli chodzi o klucia w szyjce to niestety one u mnie nadal wystepuja 😞 wczoraj po sioperzeniu troszke zaczela mnie bolec, ale prubowalam jak najszybciej zasnac zeby nie odczowac tego bolu 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no właśnie nic 😮 sama byłam zdziwiona że aż taki wyszedł 😮
    oj biedna Loli 😞 mam nadzieje ze sie udało z tym spaniem -widzę że też chcecie już "wykurzyć" waszą niunię 😜
    obyśmy wszystkie miały lekki poród 😆
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No pewnie ze sie udalo kilk razy zakulo, az mnie lekko wyprostowalo ale dalam rady nie lubie tego uczucia :/
    Hmm czy tak wykurzyc eee nie wiem czy to cos wogule tak naprawde daje? niby cos tam sperma ma dzialanie przyspieszajace ale jakos malo w to wieze 🙂
    Kurcze pasuje zachwilke jakies sniadanko sobie zrobic 🙂 jeszcze chwilke i do lekarza, pewnie oczywiscie bede musiala isc jak wszystkie wstana i sie zajda 🙂
    Kurde paskudna u mnie pogoda pada deszcz i jest obzydliwie szaro 😞
    A mala od samego rana tancuje u mamusi w brzusiu 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hejka dziewczynki no dawno mnie tutaj nie bylo,dzis bylam na badaniach i ledwo wyszlam na 2 pietro sapie jak lokomotywa hehe u mnie spokojnie czasem zlapie jakis skurcz i to wszystko maly rusza sie jak nie wiem co normalnie pietki widac ,Loli az ci zazdroszcze tego sioperzenia moj sie boi i nie chce 🤔,ja za tydz ide do lekarza ciekawa jestem co mi powie ,Qrka fajnie ze cos juz tam ci wyszlo na ktg oby tak dalej
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hej dziewczynki 🙂
    a znowu mnie noc straszliwa! zaczęło się od tego że wleciała nam ćma do pokoju z TV, tzn mysłałam że to ćma, dlatego spieprzyłam stamtąd do sypialni, mój został i jeszcze patrzył na tv. a w sypialni albo jakieś schizy albo co? znowu ćma...więc ze łzami w oczach 😁 wzięłam kołdrę i do Ewy pokoju 🙂 za chwilę patrze a w kuchni światło się świeci...idę tam a mój stoi w drzwiach taki przestraszony i mówi "qrwa Aga, tam jest jakiś dupny ptak!" 🤪 🤪 zlokalizowałam owego ptaka....okazał się ŚWIERSZCZEM!!! nie zdążyłam go złapać i siedzi teraz chyba pod wersalką i śpi...wieczorem nam zagra koncert.... 🙂 mój uciekł ze mną do pokoju Ewy i na małym niewygodnym łóżku przez pół nocy się chichraliśmy z tego 'dupnego zielonego ptaka' 🙂 🙂
    było niewygodnie,wszystko mnie boli, brzuch - chyba ze śmiechu 🙂, jedno siku - bolesne...więc nie wiem czemu? i koszmar jakiś zę komuś nie umiałam sztucznego oddychania usta - usta zrobić i ten ktoś umarł...bleeee
    dość już 🙂

    bobas no to dzisiaj się pakujemy co? 🙂 🙂 bo to tak nie można 😁 a co to za bóle Cię chwyciły? okresowe?

    Eluśka dokładnie dobrze Ania powiedziała, mama się Ciebie nie słucha, bo Ty się jej nie słychasz 🙂 córeczka mamusi! już wiemy po kim to masz 🙂 ech uważaj na siebie....

    Perełka fajnie że do nas wpadłaś 🙂 widzisz, przyszedł czas na porody doświadczonych mamusiek - może będziesz następna? 🙂 bo Loli i Anulka w kulki lecą 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hahaha Agaa no to wsumie widze ze mialas bardzo ciekawa noc 😁
    Tez bym sie pewnie smiala z tego wszystkiego 😉
    Ja wczoraj padalam z nudów w taki sposob ze nawet na lozko juz nie mogłam patrzyc, chcielismy isc do kina ale wsumie nic ciekawego nie grali 😞

    Eeee Agaa ja w kulki wcale nie lece 😁

    Perelka nie ma co zazdroscic, zbierz sie do kupy i cos zdzialaj 😉 ja na poczatku tez sie boje ale w puzniejszej fazie idzie o tym wszystkim zapomniec 😉
    Dosik ma identycznie :*

    Lece zrobic sobie jakies sniadanko , dzis jajecznica ala pieczarki ? 🤔 😎
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hehe dobre w pipki ja dzis zrobilam ostatni zakup dla dzidzi nozyczki i musialam rennie kupic bo zgaga tak meczy ze hej i cos mnie gardelko poboluje dala mi tantum verde ciekawe czy pomoze
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...