Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde takiego posta fajnego napisalam i brzuch mi sie wysiadl... 😠
teraz nie pamietam juz 😞

Aska powiedz Tomaszkowi ze recznik dostanie 😜
ehhe
Aga Ewka zostaje w brzuchu bo to babka jest.. a Kacper facet wiec cot o za sprawiedliwosc by byla?? Domi by wygrala 😜
LOli kochanie wiem wiem ja nigdzie dzis sie nie wybieram 🙂
AGAAA.... 🤪 pokaz cyce...... 🤪 🤪 🤪 🤪 dawaj je na blat 🤪 🤪 uwolnij je od stanika 🤪 🤪 🤪;D

Ej czytalyscie sierpniowki?? jednej wody odeszly trzn saczyly sie, i mieszka w holandi i ja odeslali do domu czy cos czy beda czekac az cos sie zacznie dziac a jak nie to jej w poniedzialek wywolaja...
troche sie tam motam u nich bo one cytat cytuja w cytacie i nie wiem jak tam mmam czytac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu no ja też melonów nie mam...znowu wróciły do rozmiaru C...ale wieczorami są takie blee..jak by były pełne mleka!! powaga! nie podobają mi się...z rana są fajne 🙂 hehe

Loli dawaj tego Xa 😜

Anulka one już dawno na blacie leżą 😜

wiem wiem, też czytam sierpniówki, ale ciężko się rpzez te cytaty połapać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na recznik sie zgadza 😁
ej dziewczyny idzcie na ta porodowke bo dopuki wy nie pojdziecie ta ja tez nie 🙂a juz chce byc po tak dzis mnie wzielo ze chce juz urodzic zobaczymy co mi jutro odwali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka tutaj tez tak jest wlasnie mojej kolezance odeszly wody i pojechala do szpitala i oni ja odeslali do domku dopiero za 2 godziny worcila bo dostala skurczy wjec ja nie wiem jak to tutaj dziala wszystko dziwne.

No to super ze juz miejsca dla Vipów mamy 😁 ja po porodzie poprosze kolacje-obiad-sniadanie zalezy od pory do łozka 😁 hehehehe

AGA AGA AGA AGA POKAZ CYCA 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje na brzuchu gdy siedze a tak to jak by "stercza"?? 🤪 tak pelne sa 😜 eheh
a ze brzuch nisko to nie maja na czym sie oprzec dopiero jak siupne 😜 ehehe
a ile razy maly mnie w cyca kopnie...heheh 😜 🤪 🤪 😜

Kurcze one wszystkie 40 TC i jeszcze nic..ehh biedne ja tak nie chcem 😞

mamam cos dzis wspomniala ze jak maly sie nie urodzi w terminie to poprosi ciotke co pracuje w szpitalu zeby zalatwila mi wywolanie albo chociaz jakis zastrzyk...i mam nadzieje ze uda jej sie to zalatwic 😜 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuchy spać co wy tu jeszcze robicie 😎
widze zaś po 22 włancza wam się" Zboczeństwo ON" i chcecie zobaczyć cyce Agi 😜
ja tylko na chwilke bo ogądamy zmoim film a poszedł zrobić amu wiec korzystam i pisze do was 😁
widze tam na dole moje imie 😁 co znów mnie obgadujecie bo nie w temacie jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuchy spać co wy tu jeszcze robicie 😎
widze zaś po 22 włancza wam się" Zboczeństwo ON" i chcecie zobaczyć cyce Agi 😜
ja tylko na chwilke bo ogądamy zmoim film a poszedł zrobić amu wiec korzystam i pisze do was 😁
widze tam na dole moje imie 😁 co znów mnie obgadujecie bo nie w temacie jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuchy spać co wy tu jeszcze robicie 😎
widze zaś po 22 włancza wam się" Zboczeństwo ON" i chcecie zobaczyć cyce Agi 😜
ja tylko na chwilke bo ogądamy zmoim film a poszedł zrobić amu wiec korzystam i pisze do was 😁
widze tam na dole moje imie 😁 co znów mnie obgadujecie bo nie w temacie jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli to ci przyniosa.. 😜 w dzien po porodzie na stolik co bedzie kolo lozka 😁 ehhe

aaa jeszcze mi mama popwiadala ze jak lezala z bratem ( w ciazy byla, i na obserwacji ze wzgledu na wiek) to byla laska z nia na sali co juz byla blisko terminu a od 4 miesiaca lezala..i to bylo jej 4 dziecko a to wczesniejsze miala malutkie 2 latka... no i ze n=juz nie mogla wytrzymac i jej pielegniarka przynosila jakies cos raz w tabletkach raz do kroplowki wstrzykiwala na wywolanie skurczy i na szybsze rozwarcie czy cos...ale wiecie tak na lewo.
No i wkoncu jednego dnia dostala krwotoku... skurcze czy cos no i ze beda jej robic zabieg zelowania szyjki macicy zeby urodzila..ze ma sie przyszykowac itp
Noo i ta pielegniarka sie cofla do niej, i powiedziala ze nie ma pod zadnym pozorem dac sobie to zrobic....
No ale niestety nie wiedziala jak powiedziec to lekarzowi, i zeby sie nie wydalo ze dostawala cos na lewo... zrobili jej to i prawie umarla na stole operacyjnym,i dziecko to samo...
na ojomie lezeli oboje.....

takze.... stracha napiedzilam sobie jak pomysllalam ze ten olejek wzielam i ze w sumie no nie celowo ale sprzatalam itp....

I PROSZE WAS CZEKAJCIE NA SZKRABY...CHYBA ZE LEKARZ BEDZIE CZOWAL NAD WYWOLANIEM ITP....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu i kto to mówi właśnie? sama ganiałaś jak głupol 😞 super że zmądrzałaś!
będzie miało się urodzic to się urodzi...wiadomo, że ciąża doskwiera, ale 40tc to 40tc i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mI TEZ BRZUCH SIE ZACINA....WKURZA MNIE TOO!!!!

DomiJa walke ustalam tylko Tobie i Adze 😁 w kisielu 😁
ja dostarczam kisiel...
Asia pokazuje rundy...
Tomaszek-Aski maz jest sedzia w reczniku...
Kacperek kibic...
Loli- zastepca Agi( WLASNIE SIE DOWIEDZIALA 😜)

Aska wiem wiem.... Ale to dopiero jak malemu sie zgubi sie droga do wyjscia, i nie urodzi sie w terminie... a wiadomo jak oni dlugo czekaja potem....az sie nie wykonczysz, to wole pocierpiec troche wiecej niz czekac w tym bolu.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...