Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No fakt...Mojego też ciągle trzęsie czkawka. I owszem jest to jego podskakiwanie męczące.
Normalnie mam już dość...Jest tyle roboty i tyle jeszcze muszę kupić, a tu wszystko się wlecze a czas ucieka. Zaczynam już panikować , że nie zdążymy 😞 Krystian spieszy się jak może, ja piorę ubranka i pościel...A jeszcze tyle tego zostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga urazić mnie nie uraziłaś, zaglądać nie mam kiedy bo latam i załatwiam co tylko mogę póki się jakoś czuję i ruszam... na razie jestem na etapie prania ubranek małej więc jeszcze prasowanko mnie czeka 🤨
Ania my też pożyczyliśmy kasę i to troszkę 3tys. Tomka kuzynowi i jak brał od nas kasę na koniec marca wiedział, że ma oddać w sierpniu i cisza nic nie słychać żeby miał oddać 🤨 więc też dupeczka a deficycik mamy jak jasny gwint i jeszcze samochodu nie możemy sprzedać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😉
Jak tam wam mija niedziala?
Bo u mnie wsumie troszke nudno wiadomo obiadek puzniej jakies tv zeby lekko oddychnac i wlasnie do was zajzalam 🙂
Iwwaaa ty mnie tak na ta porodowke nie wysylaj 😉
Wsumie noc mi minela bardzo spokojnie 🙂
Dzidzia dzis tez zbytnio nie szaleje ale sie bardzo wypina.
Zauwazylam tez ze mam bardzi wrazliwe i bolace sutki 🤨 🤔 objawy takie jak na samym poczatku i zrobily sie dosc wielkie 🥴 cos mi sie wydaje ze zbliza sie cos powolnymi krokami.
A i widzialam ze Sierpniowka juz jedna urodzila 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😉
Eloite no niezle ta laska sie naczekala...ale to bardzo dlugo lekarze czekali no nie?hmm a wywolanie pod nadzorem juz typowy porod chyba niczym nie grozi nie?? ☺️
A tamta kobieta dostawala na lewo jakies srodki... 🤨
Iwwwa Ty to pewnie masz usmiech jak nie wiem gdyby nie uszy to do okola glowy???:P hihih
Elus dacie rade na czas, zobaczysz 😉)Juz sie o to Krystian postara 😉
Anka, no 3 tys to niezla sumka...ehh przerabane tak, wierzyc komus i potem sie okazuje ze wcale ta osoba nie ejst fer... 🤢 A auto moze do komisu oddajcie??
Aska a u Was w szpitalu dzieci ubieraja w ciuszki co przyniesiesz?? czy w szpitalne? 😉
Aniu milej impreski urodzinkowej 😉
Agaa 🤪 🤪 wariatko to byl ten kisiel.... 😜 hha za szybko sie wylal albo cos...i chyba wygralas bo Domi jeszcze ni ma 😜 ehheh 🤪 🤪
A tak serio to moze od upalow bo ja tez mam takie wrazenie teraz 😉
Loli kochana ja nie wiem czemu one nas tak wypychaja ... 😜 i tak nas przeganiaja jak widac 😜 I masc sobie kup na te sutki 😘
Qrka...spiochuuu 😜
Elunia a Ty uwazaj na te skurcze... 😉
eee Domi gdzie jestes?? jak tam Twoja kosc ogonowa... 🤔

noo... 😉jak ktoras ominelam...to przepraszam 😘 za duzo nas i nie sposob w trakcie nadrabiania zapamietac 😜 hihih

U MNIE.... ehhh 🤨
obiad u tesciow zaliczony... 😮 bez komentarza....
Brat sie od 11 wyleguje w Grecji... 🙃 🙃 😎 TAKI TO POZYJE... 😜
Marcys jakos dzis wypina sie mocno... a mnie znowu brzuch boli jak na okres.... iiii 🤪 wkoncu sie wykupalam .... 🤪


:** milej niedzielki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe no poszly sobie poszly 😉 a moze tylko weekendowo gdzies poszly jeszcze zaszalec ostatni raz 😁 razem 😉 na jakiegos drina 😁 poszalec wjec kto wie co sie bedzie dzialo w tym tygodniu 😁 hehe
A masc juz mam dostalam z PL od mamy 🙂
A ty jak tam z tymi skórczami? nadal cie mecza?
Bo u mnie nic a nic 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skurcze mam ale nie regularne i znosne...czasem tylko tak mocniej chwyca..
Ale boli mnie dalej ten brzuch, i kosc pipowa i dupowa zaczyna tez, i krzyz i jeszcze maly sie strasznie odbija od zeber i zoladka, tzn napina sie i jak by chcial prostowac... boli okropnie 😮
Eh...

a Ty jak tam z tymi bolami??

potem zagladne jak by co;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dawno nie miałam tak dobrego humoru 🙂 tzn od czterech dni nei miałam 🙂 mój wrócił, jest kochany i miły 🙂 przywiózł mi oscypki, więc się z Ewką cieszymy hehe

i tak sobie myślę, że teraz to już nie straszne mi żadne skurcze czy nawet to że mi wody odchodzą czy co to jest...śluzy nie śluzy 🙂

jeszcze mu fotek nie pokazywałam, ale ciekawa jestem jak zareaguje 🙂

a z aparatem jadę do naprawy jutro...może się uda!

do jutra dziewczynki 😘
jak by coś się działo to czekam na smska 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka mi sie wydaje ze juz naprawde jeszcze chwilke i bedziesz po 🙂 bo wsumie chyba juz masz wszystkie objawy ktore prowadza tylko do jednego.

U mnie z bolami? hmmm 0 nic kompletnie mnie nic nie boli jak na dzien dzisiejszy i wczorajszy i wsumie jak narazie to tylko kregoslup mnie boli ale to wiadomo ciezko juz.

Mi sie wydaje ze chyba lekko przenosze bo nie zapowiada sie jak narazie na nic.
Chodz wsumie nigdy nic nie wiadomo moga mnie nagle zlapac jakies skorcze czy odejsc wody.

Ale tez juz mam dosc, jak mala sie zaczyna jeszcze przewracac w tym brzuchu to masakra jakas kazdy ruch juz tak boli i wogule jest tak odczowalny szok 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wymalowałam przedpokoj, zjadłam obiadek, materac lezy w łożeczku ale w foli jeszcze a teraz odpoczynek. Uff... Kurcze wiecie co zastanawiam sie do kiedy ja mam łykać ten magnez? 🤔 Przeciez on podtrzymuje ciaze tez i hamuje skurcze no tak! A ja sie smieje ze jak bede tak łykac caly czas to donosze do 42 tygodnia haha 😁
wogole where is Dosik i Perełka,??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi niby zapisali asmag ale biore aspargin bo jest z potasem, ja juz powiedziałam ze jak skonczymy remont i bedzie mniej wiecej przygotowane dla malej wsio to odstawiam i czekamy bo tak to ja urodze w grudniu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze poczekam sobie, zobacze co we wtorek na usg wyjdzie bo ta glupia pipa ostatnio wyliczyla ze dziecko na 33 tydzien.. co za baba. a teraz ide do faceta to sie okaże co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo matkoo 😲 serio?? a pampersy albo co kolwiek??nic??

Elus to tak jak u mnie na ostatniej wizycie...tzn to w szpitalu co mi robili to wg ich wyliczen to maly schudl...:blink 😞DZIECKO W BRZUCHU MOZE SCHUDNAC??) 😮 😮 😮
i BYLA BYM W 37 TYG. eheh takze w poniedzialek powiem to mojej gin ...to sie usmieje pewnie 😜 i poprosze zeby zrobila mi USG 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...