Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agus tzn sie... yyy tym sprzataniem itp to no nikt za mnie tego nie zrobi....
wejsc na ktores pierto u mamy tez nikt za mnie nie wejdzie...
a olejek...hmmm/... k=wkoncu sie wykupalam....

Ale chodzi mi o takie wlasnie wiesz konkrety...zastrzyki tabletki takiew cos co tylko slozby zdrowia moga Ci dac.... a widzisz wtedy ta pigula umyla rece od tego, nie pomyslalal o skutkach ubocznych i co mogla im zrobic... tylko o tym zeby kase zarobic na lewo.

A ze 40tc....noo nie jest powiedziane ze w 40 urodzisz..mzoesz przenosic i co??
A jak mama by mi zalatwila to wlasnie w tym tyg. po terminie...czyli od przyszlego wtorku heeh 😜 i to by juz bylo legalnie zalatwione z lekarzami, polozna itd... a nie tak na lewo po kryjomu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dlaczego sugerujesz że będę potrzebowała zastępcy???????????????????????????????????? 😁 😁 😁 😁 😁 😁

hmmm no ale szorowałaś na kolanach, myłaś okna...ja wiem, mam tak samo, tez tego nikt za mnie nie zrobi i dzisiaj przesadziłam z tymi podłogami, ale okna sobie zsotawiam na po porodzie, chociaż nic prawie przez nie nie wiadać! 🙂 wiesz o co mi chodzi... 🙂 kurcze, a ciekawe kiedy ja kupciałam ostatnio? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dziewczynki, dość na dziś, padam na twarz... 😞

podziwiam jeszcze raz te dziewczyny co wytrzymały bez swoich facetów! buuterfly, Iwwwa...szacun 🙂 ja nie daję rady...psychicznie! pewnie mnie zaraz jutro wkurzy i teraz jestem też zła ze nie odbierał telefonu, ale wolę jak jest przy mnie, albo gdzieś pobliżu 😞 ech skubany, nigdzie już nie pojedzie, nigdy 😜

buziaczki w Wasze brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo ja juz Ci tego nie powiem... 😜
wiem o co chodzi z oknami 😜
Ale ja znowu od tego czasmu nic 😮 😮 chociaz nie powiem bakala puszcze ale tez ciezko cos...wiec nie wiem co jest... ehh i zoladek mnie pobolewa ale to z nerwow...do dupy takie wyczekiwanie 🤨

nic idem jutro zagladne.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze tylko w skrócie. Prasowałam jakies 3 h dzisiaj ale wsio wyprasowane., nowa lampa wisi troszke porządków porobiłam, Sebek wrocil ale ma humorki jakies i sie doagadac nie mozemy no ale moze jutro bedzie lepiej. Aaa bobas wszystkiego najlepszego 🙂 hmm.. cus jeszcze?? aa no zaczelam sie pakowac do szpitala wohoo 😁 Dobra uciekam spac 🙂 słodkich snow brzuszki, jutro jade odebrac materac papa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
ja oczywiście dziś wstalam z uśmiechem na twarzy, no bo jakby inaczej, skoro było się do kogo przytulić.
Co do sioperzenia, to co prawda było, ale moje odczucia takie jak miała buuterfly. A mój niewyżyty, więc jeśli ktoś potrzebuje heheh....
Noc pod względem snu koszmarna, myślałam, że zamieszkam w łazience. Dokładnie co godzine, z zegarkiem w ręku. Myślałam, że się wykończę.
Eluśka Ty kochana weź już w końcu odpocznij co? !!!!!
Dosik przestań latać po marketach bo przy kasie w końcu urodzisz 🤪
Anulka nerwusie nasz, a pewnie, że się wyżywaj na forum, bo po to masz nas, a najwyżej nie przeczytamy hehe. Wkurzaj się teraz, bo jak dzidzia będzie to musisz być wtedy spokojna.
I lać tych chłopów naszych na zapas, gratis raz dziennie. No ja to może zaczne kiedy indziej, bo mój to grzeczny 🙂 narazie...
A mnie dziś też czeka zwiedzanie marketu, bo jajek już w lodówce nie ma hehe, wszystkie wybite po sioperzeniu hihi
Aga i Bobas Wy te torby swoje już spakowane?
Loli Słonko, a Ty już naszykowana jesteś? Bo pamiętaj, że teraz Twoja kolej. Ciocia Iwa Ci to mówi hehe.
Buziaki, uciekam, może uda mi się jeszcze dziś do Was zaglądnąć. Narazie idę cieszyć się mężem.
I smska poprosze jak któraś zacznie się rozpakowywać.
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 przeczytałam tą wzmiankę o tej kobiecie, rzeczywiście bardzo nieciekawie.. 😞
Mam nadzieję, że jednak wszystko później potoczyło się dobrze.
Jak ja leżałam w szpitalu to ze mną na sali była Jola, którą przyjęto w terminie jej porodu z małopłytkowością, która może grozić problemami z krzepliwością krwi itp. Do tego przypałętała się jej jeszcze jakaś infekcja, bakterie w moczu. Kiedy wychodziłam ze szpitala ona dalej nie rozpakowana, umówiłyśmy się, że napisze mi sms kiedy urodzi Piotrusia.
Smsa dostałam owszem, dwa i pół tygodnia po terminie, bo tyle musiała czekać na to aż jej synek postanowi wyskoczyć. Nie mogłam uwierzyć jak udało jej się wysiedzieć jeszcze tyle czasu, obserwować jak dziewczyny rodzą i po 2-3 dniach wychodzą do domu, a ona nic.
Ale ona była przekonana o słuszności czekania i szczerze ją podziwiam. Wiedziała czym groziłby wywołany poród nie tylko jej ale i dziecku.
Patologia jest pełna dziewczyn, które oczekują maleństwa od wczesnych miesięcy swojej ciąży. Są tam tak długo, że zdążyły się już w pełni zadomowić. I patrząc na nie miałam wrażenie, że nie umiem docenić tego jakie mam szczęście, że Sashka jest zdrowy, że mam okazję prawie normalnie egzystować w domu. Bez tych wszystkich szpitalnych łóżek, wenflonu i ciągłego niepokoju.
I powiem Wam, że teraz mogę czekać. Spokojnie. Nigdzie mi się nie śpieszy 🙂
( czasem sobie ponarzekam, ale która z nas tego nie robi 😉 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki 🙂 mój mi dzwonił że zaraz wyjeżdzają! 🤪 i chyba wie jak mi poprawić nastrój, bo mimo że mają GPSa to miałam mu sprawdzić jak się w pewnym miejscu skreca 😁 no wiec Aga miała radość że czuje się potrzebna i sprawdziła i mężowi smska dokładnego wysłała 🙂 koło 17-18 powinien już u mnie być 🙂 mój dziubeczek... 😁

Iwwwa no wstyd się przyznać ale jeszcze się nie spakowałam...kurde, ja ciągle myślę że mam czas, bo w sumie mam! Fajnie że Twój już wrócił 🙂 🙂 nic tylko czekać na maleństwo teraz 🤪

ale dziewczyny! jaką znowu ja miałam noc!! woooowowooow! normalnie pobudka co jakaś chwilkę, bo mi się wydawało że mi cieknie po nogach! i było tam troche mokro...teraz też jest, bardziej niż powinno...nie wiem czy to ten śluz czy co,ale wooooow! założę majtki to się dowiem 😜 może i u mnie zaczęła się nadprodukcja śluzu?! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite masz rację, nie doceniamy tego tak jak powinnyśmy. siedzimy w domu, rodzinka nas odwiedza, na teściów narzekamy, na chopów narzekamy, ale jesteśmy w domu! we własnym łóżeczku wygodnym 🙂 oby żadnej z nas nie przyszło na sam koniec czekać na dziecię w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
ja non miałam całkiem spokojną, mimo ze Dawid wstawał bo musiał teścia odwieźć na dworzec to spałam jak zabita ("prawie") 😉
My dalej czekamy na niunię, a ja już marzę żeby urodzić, dziś niunia cichutko siedzi może cosik szykuje dla mamy 🤪
a jak u Was brzusie? pozdrawiam cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek!!!
iwwwa ja tez jeszcze nie spakowana 😞ale moj mi obiecal ze znajdzie chwile czasu i sie spakujemy bo ja chce zeby on wiedzial co jest w torbie i gdzie zeby bez problemu znalazl jak bedzie cos potrzebne.Musze mu powiedziec w co maja malego ubrac jak sie urodzi itd 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...