Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ojeju, ale śliczniutkie ☺️ Ja jak później zacznę się nudzić też powstawiam jakieś fotki 😜 Bo ubranek kupiłam też już troszku... Nie no ja się nią nie przejmuje i ufam Krystianowi, no ale tupet to trzeba mieć żeby do cudzego faceta wypisywać takie rzeczy..No, ale co się dziwić jak wygląda się tak tandetnie jak ona. Zresztą nie powinnam oceniać ludzi, których nie znam heh 🤨 Zła kobieta ze mnie 😜 😜 Marrrtini a jakie spodnie kupiłaś? Bo ja planuje chyba na allegro zamówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marrrtini boskie ciuszki 🙂 tez na takie z lewej poluje i na pewno kupie 🙂
buuterfly a Ty się weź tak nie denerwuj, już wiemy żeś nerwowa kobieta, ale będziesz się jakaś pipą przejmować? prosze Cię! też nie lubie takich bab...ale one będą-nie wyginą 🙂

Miałam kiepski weekend, dlatego też nic nie pisałam...nie czuje ruchów dzieciątka od dwóch dni, a nawet trzech 😞 martwie się strasznie! w czwartek na szczęście na USG...ale mam stracha strasznego! brzuch wprawdzie urósł jeszcze bardziej, teraz to bym w naszym rankingu wygrała 😁 jak po USG będzie wszystko OK to wkleje fotkę 🙂
buziaki dziewczyny!
aaaa i przy okazji GRATULACJE DLA ANULI88 Z OKAZJI ŚLUBU !! !! !!
przychodź i opowiadaj jak było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na razie mam tylko to dla malentwa...Później będę kupować jak się dowiem czy chłopak czy dziewczyna 🙂
Ja też miałam takie przypadki z takimi dziewuchami...Wstydu nie mają za grosz i tupet ogromny ale właśnie Michał tak pisał i się skończyło 🙂
Spodnie kupiłam na razie dwie pary, jedne dżinsy ciemne z h&m i takie czarne materiałowe z niveny - baaaardzo wygodne 🙂 Ja to w spodniach nie chodzę za dużo więc chyba więcej tunik i sukienek kupiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po USG zrobie sobie w nich zdjęcie to mi powiesz czy takie same 🙂
ja mam nadzieje ze nie mamy się co denerwować, że dzieciątko jest np. bardziej aktywne teraz w nocy, dlatego go nie czujemy w dzień...tak sobie to po cichu tłumacze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.
marrtini ja tam bym poszła wcześniej do lekarza,wiesz będziesz spokojna ,bo lepiej wiedzieć co i jak niż się niepotrzebnie martwić.
Trzymajcie dziś za mnie kciuki ,bo czeka mnie trudny i stresujący dzień.....prawko bleeeee 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymamy, trzymamy 😁
koniecznie daj znać jak poszło!
ubierz bardzo obcisłą bluzeczkę żeby brzuszek było najbardziej widać, może będzie jakaś chociaż minimalna taryfa ulgowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już sama nie wiem, brzuszek mi rośnie, czuję się tak jak zwykle czyli nieciekawie 😉 tłumaczę to sobie na różne sposoby ale chyba pójdę niedługo...
To powodzenia Sioperka!!!!!!! Tylko się nie denerwuj, podejdź do tego spokojnie i nie myśl o tym za dużo a na pewno się uda 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio kominiarza szantażowałam 😜 Bo stwarzają jakieś problemy i przez nich tylko najwyraźniej o wiele więcej kasy będziemy musieli wydać. I mu powiedziałam, że jak tak dalej pójdzie to na wózek mi nie wystarczy 😁 A on nie uwierzył, że jestem w ciąży i to w piątym miesiącu prawie 😮 Dziewczynki ja się tak irytuje tylko na chwilkę 🤔 Później mija...A dzisiaj to się już śmieję z tej baby...A może chcecie ją zobaczyć?
Ja teraz dzidziusia też słabiej czuję, ale mój się wyprowadził w lewą część brzuszka 😜 I teraz słabiej go czuję i rzadziej...Nie denerwujcie się tak i nie zamartwiajcie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też biorę feminatal 400 + DHA z tym, że ja płace coś ok 40 zł bo po innych mnie cofa - zapach.
Marta ciuszki super 🙂 gdzie się takie dostaje w Łodzi?
a co do ruchów to byłam dzisiaj u lekarza i powiedział, że dziecko jest kołysane przy ruchach - chodzeniu i dlatego nie czuć go całe dnie 🙂 albo jest mało aktywne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brzuszki 🙂 ja biore prenatal witaminki i nie tylko to ja jako tako ruchow tez jeszcze nie czuje w srode ide na kontrole i nerwy mi puszczaja co tam u dzidzi slychac czy jest dobrze a no i w koncu brzuszek mi wyskoczy do spodni sie nie zapne heh a moje maluszki ciagle sie tula do niego chyba cos lunie u mnie bo niebo zachmurzone jest buuu a tak ladnie bylo a powiedzcie mi mezowie tez wam mowia ze jestescie nieznosne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka a u mnie takie słońce że szok 🙂
co do mojej nieznośności...to hmm, nie mam humorków, zachcianek, czy złego humoru bez powodu, więc nie sprawiam mu chyba nerwów 🙂 za to ostatnio potrafie się rozpłakać właściwie na zawołanie i z byle jakiego powodu...wczoraj np. że zepsułam latarkę ( ??!! ) On mnie wtedy przytula, głaszcze i całuje a ja czuję się cudownie 🙂 Podsumowując: mąż raczej uważa że jestem znośna, niż nieznośna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marrrtini fajne ciuszki 🙂buuterfly ja też to kiedyś przerabiałam z taką co niewie gdzie jej miejsce 🙂a co do ruchów dziecka to mój bąbel tez jakiś ostatnio leniwy.naszczeście jutro mam wizyte,mam nadzieje że wszystko jest ok i że usłysze same dobre wiadomości.moja gin obiecała mi potwierdzić płeć dzidzi,wiec pózniej obowiązkowo do sklepu po jakis ciuszek dla maleństwa.zobaczymy jak tatus zareaguje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki 😘
Wlasnie wrocilam z kontroli u mojej poloznej 😉 oczywiscie mocz pomiar cisnienia i sluchanie serduszka tez wlasnie ostatnio malo co czulam dzidzie i tez sie strasznie martwilam ale dzisiaj jak uslyszalam serduszko to mi ulzylo wszystko wpozadku 😉
Kurcze wy wszystkie to w spodnie ciazowe juz wchodzicie :O to ja nie wiem jakas dziwna jestem ze smigam normalnie w moich starych spodniad przed ciazowych 😁 i jakos narazie nie czuje takiej potrzeby.
Dzisiaj wlasnie mi moja tlumaczna powiedziala ze jak na 20 tyg to nic praktycznie nie widac malutki slodziudki taki do szpica brzusio 😉 nogi chude jak patyki :P
No i w nastepny poniedzialek dowiem sie plci dzidziusia mojego kochanego oby byla dziewczynka bo dzis ide wlasnie po 2 reklamoweczki ciuszkow od pewnej Pani ktora sie chce ich pozbyc :P ale jak bedzie chlopak to trudno dam komus 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ani85 w H&M takie ciuszki są 🙂
Loli ja też bym chodziła w moich spodniach sprzed ciąży ale zbyt ciasno mi i jak siadam to mam wrażenie jakbym gniotła maluszka, więc dla spokoju kupiłam ciążowe. To są po prostu najwygodniejsze spodnie na świecie 😁 A nie wyglądają jak ciążowe jeśli się ma wystarczająco długą bluzeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny !! 😉)
Martinni śliczne te ciuszki 😁
kurcze sama chce już coś kupić maleństwu tylko mój mnie powstrzymuje 🙂
Wiecie co nie chce zapeszać ale wczoraj wieczorem chyba poczułam dwa razy ruszy mojego maluszka jak leżałam przed snem ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraziłyście mnie dziewczyny tymi zakupami 😁 😁oglądałam dzisiaj ciuszki i niemogłam sie powstrzymać i też coś kupiłam dla maluszka i niemoge sie nacieszyć 🙂 🙂pochwale sie moimi zdobyczami;kocyk,i reczniczek do kompieli a żeby dzidziuś niebył goły to jeszcze ciuszek dla niego 🙂 🙂 🙂[URL=http://img220.imageshack.us/i/dladzidzi002.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8549/dladzidzi002.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...