Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej laskeczki 🙂))

co tam u Was?? 🙂
troche postow czytlalam ale mousialbym chyba siedziec caly tydzien i ndrabiac... 😜

zdjecia brzuszkow widzialam 😜 piekne macie brzuchole 😉
i widze ze sie mierzycie... ja tez zaczelam jakis czas temu...mam 97cm w obwodzie 🙂

A jak sie czujecie??jak maluszki?? kopia mocno?? 🙂

My uz po weselu, bylo super 😜udalo sie szystko 🙂 ale strs byl okrony 😜 😜
Ja bylam wczoraj u lekarza widzialam swojego synusia 🙂) hihih drpal sie po glowce:P
ma 21cm i pol kg....
tylko ja za malo tyje.... ajem przeciez za 8chyba...nie wiem czmu.... ktoras tez tak ma??

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aż się z ciekawości też zmierzyłam, zastanawiałam się czy podzielić się z Wami tą wiadomością, ale co tam 😉 ja mam na dzień dzisiejszy 113cm w tym najszerszym miejscu zaraz pod pępkiem, a pępek normalny taki jaki przed ciążą był i krechy nie mam, za to włoski owszem też rosną 😞 no ale teraz to chyba ja wygrywam na największy brzuch no nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co do tycia to mój lekarz jest takiego zdania,że im później zacznie się tyć w ciąży tym lepiej ,bo łatwiej potem to zrzucić ,a dzidzia tak czy inaczej swoje od mamy wyciągnie bez względu na tępo jej tycia.Ja tam od początku ciąży też za dużo nie przytyłam jakieś tylko3kg a brzuszek już dość spory 😁 DZIEWCZYNY MACIE MOŻE ZNOWU PROBEMY Z CERĄ???????bo mi znowu coś tak zaczęło wyskakiwać i bardzo mnie to wkurza,bo wyglądam beznadziejnie 🤢 🤢 🤢
ANULA GRATULACJĘ Z OKAZJI ŚLUBU ,WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WAM ŻYCZĘ DUŻO SZCZĘŚCIA,MIŁOŚCI I ZGODNOŚCI!!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka ja normalnie Ciebie podziwiam bo mi by się nie chciało szukać takich rzeczy...jak mam przytyć to przytyje, jak mam mieć duuużżży brzuch to i tak go będę miała 🙂 a pępek wypycha ale to rożnie jak ze wszystkim 🙂 każdej inaczej 🙂 terrorysta w brzuchu też różnie nas traktuje jedną kopie wcześniej drugą później 🙂 co ma być to będzie i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo chyba pobilas nas wszystkich:p eheh 😁 😁 😁D: 😁 😁 😁 😁

a ja tez kreski nie mam..tzn mialam zawsze taka delikatna a teraz nie ciemnieje ani nic.
pepek robi sie coraz plytszy...a wlosy na brzuchu to jakas masakra;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo chyba pobilas nas wszystkich:p eheh 😁 😁 😁D: 😁 😁 😁 😁

a ja tez kreski nie mam..tzn mialam zawsze taka delikatna a teraz nie ciemnieje ani nic.
pepek robi sie coraz plytszy...a wlosy na brzuchu to jakas masakra;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie w sumie z pępkiem jeszcze nic nie robi, ale te włoski na brzuszku tez mam ale nie przeszkadza mi to w sumie i tak brzuszek cay czas zakryte no tylko u leakrza sie odkrywa ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...