Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli Ty się weź nie daj wyprzedzić naszej Ani 😁 chop w domu przez 3 dni, weź no go wykorzystaj porządnie 😁

Ani a Ty daj znam znać jak by coś się już stało 🙂 🙂 dane wpisałam do tabelki, potem ją zaktualizuje 🙂 jejku, Twoja mała waży o cały kg mniej od mojej...masakra jaka różnica!

ja czekam do środy z zaciśniętymi nogami, a potem szaleństwo pełne, niech się dzieje co chce 🙂

Bobas ja miałam pierogi z tytki...dzisiaj obiad bez inwencji twórczej był.

ejjj wiecie co mój chop wymyślił? że on mi jakiś prezent porodowy chce zrobić! no a że ja mam telefon pożyczony i przydało by się oddać, to chyba dzisiaj jedziemy po nowy 🤪 dostane telefon za urodzenie dziecka 😁 ha! oszalał, ale ja się sprzeciwiać nie będę 🙂 pytał co chce, więc zamiast pierścionków których nie noszę wybrałam telefon 🙂 oryginalnie, nie ma co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś ja pod choinkę chciałam...mikser ten taki z kielichem wieeeelkim 😜 😁 Ale się cieszę 🤪 Namówiłam mojego żeby do sklepu z wikliną jechać 🙂 I moja Luncia ma nowe nieśmigane wiklinowe łoże i piękną pomarańczową poduchę w nim 🙃 😁 A jaka zadowolona moja myszka mała 😉
Ej weźcie już mi nic nie mówcie o tym sioperzeniu bo zaraz sobie prysznicem wypłuczę resztki tej piany z piczki i zgwałcę dzisiaj Krystiana 😮 😲 🙃 😁 Normalnie aż buzuje w powietrzu....I on na mnie i ja na niego najarana jak hot trzynastka 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde właśnie kiepsko, bo się teraz kompletnie na telefonach nie znam...
nie wiem czy te dotykowe są dobre?
bo i takie opinie słyszałam i takie...
mi się podoba tak w sumie jeden
http://www.komorkomaniak.pl/26203/samsung-monte-s5620-test-komorkomaniaka/

ale nie wiem czy podoba mi się tylko przez nazwę MONTE czy co 😁

fajny jest też nowy sony ericsson xperia x10, ale pewnie kosztuje majątek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Eluś to idź się wypłukać 😁 😁 😁 a dla bezpieczeństwa Krystiana to weźcie to z gumką zróbcie i będzie też cudnie 😜
ten z kielichem? czyli ten?
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.jakkupowac.pl/vars/upload/fckeditor/image/robot_wieloczynnosciowy/mikser%2520planetarny%2520kitcheaid.jpg&imgrefurl=http://www.jakkupowac.pl/artykul/59,71,54/sprzet-agd,male-agd,jak-wybierac-robot-kuchenny&usg=__LKfCR8I7fpEcgTtPIahCbcMFihc=&h=432&w=510&sz=48&hl=pl&start=21&sig2=_T6Y5eUGTWVnVYqVfPCSMQ&zoom=1&tbnid=DXKaumUO_ncNsM:&tbnh=122&tbnw=148&ei=v-Z3TKb4BorJ4gaE_6yPBg&prev=/images%3Fq%3Drobot%2Bkuchenny%2Bkielich%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26tbo%3D1%26prmdo%3D1%26biw%3D1280%26bih%3D556%26tbs%3Disch:10%2C456&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=749&oei=uuZ3TIu-LtCRjAeDupX0BQ&esq=2&page=2&ndsp=21&ved=1t:429,r:19,s:21&tx=53&ty=56&biw=1280&bih=556
bo mi się taki marzy ojjj bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm Agaa powiem ci ze moj miał i ma wlasnie z tym dotykowym ekranem , i nie wiem zalezy wlasnie od telefonu i jak one ci sie podobaja.
Troszke kiepskawo sie pisze sms'y ja tam wole przyciski bo tym paluchem non stop jezdzic to jakos mi sie nie wyobraza 😉
A czy samsung? hmm nie wiem u mnie zawsze sie sprawdzaja jedynie Nokie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ten jest z miską Aga 😜 To nie kielich hehehee 😁 Zaraz poszukam i Ci wkleje. A odemnie Krystian się nie zarazi bo to nie jest nic z bakterii itp tylko tak jak by moja alergia na tą wodę paskudną miastową 😉 A ja dziewucha z wiochy to i moja pani mysz przyzwyczajona do wiejskiej wody hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ta XPERIA jest mega mega wielka, trzymala ja w rece i jak dla mnie zaduza na maxa.
Moze dla meszczyzny jak najbardziej ale dla kobiety zaduzy model takie moje zdanie, a jesli chodzi o pierdoly w nim to jak najabrdziej znow bo ma fajnych róznych gadzetów.

Co do sony ericssonów to u mnie było kiepskawo, zalezy jaki model ale jak mialam jeden z gałka to wiecznie ta gała mi sie cos psuła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś, tylko że mój może wziąć telefon w orange taniej, bo mu się umowa kończy, więc jego cena będzie nieadekwatna do tych na rynku....ale napisze jaki kupiłam.

no właśnie Loli, też nie wiem czy się przyzwyczaje do pisania tak smsów czy w ogóle do macania ekranu? 🙂
miałam Se k550i ale się spieprzył, dwie plamy na wyświetlaczu i się nie dało...

chyba że weźmiemy tego Monte i go sprzedam, a ten mój sony ericsson sobie naprawię, nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja mam taki tylko czarny i z innej firmy
http://allegro.pl/mikser-robot-clatronic-z-dzbankiem-um3334-hit-30-i1191595456.html
Zażynałam go całe lato koktajlami z truskawek i jest niezawodny 🙂
A aville ma coś ponad rok i nie narzeka na razie. Tylko, że mnie wkurzają te ślady na wyświetlaczu 🤢 Pod tym względem pedantką jestem. No i wiadomo...O taki tel trzeba już dbać. Nie wrzucisz go luzem do torebki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gałeczka w se jest przewalona! na pewno będzie bez gałeczki 🙂

Elu aaaa to już wiem 🙂 a hmmm da się w takim mixerze zrobić też normalnie ciasto? bo ja nigdy takiego nie miałam, a też by się przydał nowy, bo stary mikser już nie daje powoli rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...