Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eluś ja wlasnie probowalam zalatwic te prace Loli, pytalam siory ale to jest tylko zlecenie na jakis czas, takie wystawianie ogloszen i uzupelnianie bazy. To tymczasowe zajecie a potem jak bede w anglii to dostane juz inne. Niestety narazie nie ma nic innego. Ale caly czas mam na uwadze Loli, musze ja sciagnac jakos blizej mnie,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kurde Eluska tez juz dlugo zamna chodza nalesniki mmm, ale moj to musi miec mieso na obiad takimi nalesniczkami sie nie naje.

Iwwaaa aaa no wiesz takiej to dobrze 🙂 praca w tym samym domku i wogule.
Hmm wiesz z tym wyjezdaniem po za londyn to wiadomo juz ciezka sprawa do przemyslenia bo moj zazwyczaj ma prace w centrum londynu i tutaj zawsze jakas robota sie znajdzie, a dojezdzac taki kawal drogi to tez by bylo dla niego napewno uciazliwe no i wiadomo automatycznie travelki-bilety by dla niego wzrosly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie Iwwaaa a wiem ze w takich malych miasteczkach po za londynem to wiadomo ze ciezej jest o prace i wogule. A jak moj tutaj juz siedzi prawie 4 lata to wiesz znajomosci i wogule zawsze jakas prace gdzies zachaczy, a wiadomo w centrum Londynu zawsze sie cos dzieje, cos buduje wjec nawet teraz chodzi na 2 prace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwa mozesz iść przede mną ustępuje CI miejsca 😁
ja mam ponoc do 10 dni urodzić tak powiedział lekarz ale jakoś tego nie widze 🥴
wydaje mi się że dłuzej pochodze nie wiem czemu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że mój lekarz sie o ejden dzien walnoł licząc termin 😁
bo jak mi w USG wpisuje date osttaniego okresu to termin wychodzi na 11 wrzesnia 😁
a on mi wpisał 12 😁 FOCH NA LEKARZA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...